28 Nisan , 2024, 09:40:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İKİNCİ KEZ MELEĞİM BENİ YALNIZ BIRAKTI

Başlatan Ya-semin, 21 Kasım , 2011, 14:09:01

« önceki - sonraki »

Ya-semin

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 14:07:18
cocuk olsun diye tatlım benmki arastırmaya gitmedi ilk olunca ama sana tavsiyem bu doktora mutlaka git arkadasıma herkes kan pıhtılasması teshisi koydu buda arastırdı bir vitamin eksikliğinden kaynaklı düşüyormus 2 ay tedaviyi yaptı vitamin tedavisi sonra bebişi oldu ve tutundu ama cok sıkı takip etti doktor kalırsam bende ona gitmeyi düşünüyorum cnm

çok ilginç geldi canım arkadaşının durmu, demek bir vitaminin eksikliği bile neden olabiliyormuş düşüğe. Rabbim kucağına da almayı nasip etsin inşallah, darısı başımıza :amin: canım bence bebekten önce bir git, önce gitmek daha önemli için rahat etsin en azından
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

HASRET!M S@N@

dogru cnm buaralar biraz maddi acıdan sıkısık durumdayız esim dükkan kirasını ödesin hemen gidicem

Ya-semin

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 14:13:09
bende ilk düşükte yapmıyorlar diye gitmemeyi düşünüyordum durda bende gidiyim cnm bnm en kısa sürede

canım ben ilk düşükte istanbuldaydımi, orda şartlarımı da zorlayarak en pahalı doktorlara bile gittim, ayrıca burdan bir kaç arkadaşımın tavsiye ettiği doktorlara da gittim, bebeğimin acısıyla ama hepsi sağlıklısın ikinci olur merak etme dedi. araştırma yapmadılar... biz de onların verdiği rahatlıkla ikinciyi yaptık ama bu acı daha ağır geldi hele eşim yıkıldı sanki ona güç vermek için ben hep içime attım o yüzden şimdi kendimi hala toparlamaya çalışıyorum... ama mustafa beyin tavrı eşimin de benim de hoşumuza gitti, en azından  sorunu bulmaya yönelik tedavimiz, içimiz bir nebze de olsa rahat..ve alanında çok bilgili olduğu her halinden belli... bana korunma aşamasında kullanmam için ilk üç ay folik asit, b12 ve elevit verid bunları üç ay hatta hamileliğe kadar kullanmamı söyledi...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

HASRET!M S@N@

toparlayalım kendimizi gideyim hemen bende inş allah ikimizede saglıklı evlat naip etsin eminim ikinci kez yasamak cok daha zordur

Ya-semin

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 14:21:16
dogru cnm buaralar biraz maddi acıdan sıkısık durumdayız esim dükkan kirasını ödesin hemen gidicem

öyle yap canım, inşallah gittikten sonra da beni haberdar et durmdan... RABBİM cümlemizin yüzünü güldürsün inşallah, canım sen iğne demiştin hamilelik için ne iğnesi, doktorun söylemiş, benim bildiğim sadece pıhtılaşma için kan sulandıcı iğneler var o mu?

HASRET!M S@N@

canım yumurta gelistirici göbekten olanlar varya ama ben hazır hissetmiyorum kendimi doktordan tedaviden sıkıldım böyle iyiyim simdilik bir mustafa beye gidersem giderim basaksına bir süre devam etmeyi düşünmüyorum cnm

✿گสЯเ_ќĮż✿

YASEMİNCİM SANADA ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. :flowers: ÇOK ÜZÜLDÜM YAA :'( :'( İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI BİR GEBELİK DAHA YAŞARSIN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Ya-semin

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 14:29:51
canım yumurta gelistirici göbekten olanlar varya ama ben hazır hissetmiyorum kendimi doktordan tedaviden sıkıldım böyle iyiyim simdilik bir mustafa beye gidersem giderim basaksına bir süre devam etmeyi düşünmüyorum cnm

anladım canım, şu aşamada en önemli şey kendini toparlaman, kafanı dağıt biraz, kendini hazır hissetiğinde mustafa beye bir gidersin, en azından kendi doktorunla kıyas yapma fırsatın  olur... Raabim hepimizin gönlünün muradını versin inşallah :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

amin cnm böyle düşük yapmak cok zormus ne kanama vardı ne sancı simdi ben hamile kalsam heranım korkuyla gececk bu yüzden bir süre bu psikolojiyi üstümden atmam en iyisi olacak sanırım aslında korunmakta istiyordum ama esim istemiyor o yüzden korunmuyoruz

Ya-semin

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 06 Aralık , 2011, 14:32:20
YASEMİNCİM SANADA ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. :flowers: ÇOK ÜZÜLDÜM YAA :'( :'( İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI BİR GEBELİK DAHA YAŞARSIN  :amin:
[/quote

ÇOK SAĞOL CANIM, RABBİMİN TAKDİRİ BÖYLEYMİŞ, İNŞALLAH SİZ GÜZEL KALPLİ ARKADAŞLARIMIN DA DUALARIYLA RABBİM YÜZÜMÜ BİR GÜN GÜLDÜRECEK BUNA İNANIYORUM. İNŞALLAH SEN VE FORUMDAKİ İSTEYEN BÜTÜN ARKADAŞLARIM DA EN HAYIRLI KISA SÜREDE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE HAMİLE OLURSUNUZ VE SİZLERİN MÜJDELİ HABERLERİNİZİ ALIRIZ ARKA ARKAYA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ya-semin

canancım benim ilki de7 haftalıkken düştü, keseyi görememişti doktor dışgebelikten şüpelenmişti ama dışgebelik olmadığı anlaşıldı sonrasında... ama düşüğüm çok zor ve yoğun  kanamalıydı, seninki neden böyle oldu acaba.. mustafa beye gidersen bunu mutlaka anlat, çünkü adet olduğumuzda bile bir sürü kanama oluyor, kaldı ki düşükte rahimin tamamen temizlenmesi için kanamanın daha yoğun olması lazım... düşüğün bittikten sonra muayene oldun mu canım, rahim tamamen temizlenmiş mi?

HASRET!M S@N@

değerin sıfırlanmıs dedi doktor muayene etmedi tatlım cok küçükken düşük olmus dedi illa kanama olması gerekmez falan dedi bilmiyorum kafam hala cok karısık canım ya aydınlanmıs değilim parca bile düşmedi benden azar azar oldu kanamam cokta değildi bu yüzden tekrar hamile kalmaya cok korkuyorum

HASRET!M S@N@

daha dogrusu 26ya düşmüştü en sonuncusunda taamam dedi maueyene etmedi beni

Ya-semin

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 15:08:12
daha dogrusu 26ya düşmüştü en sonuncusunda taamam dedi maueyene etmedi beni

canım ya bu nasıl bir doktor böyle  :violent1: :violent1:  hiç takip ettiği bir düşüğe karşı, böyle ilgisiz olabilr mi bir doktor? düşüğün şekli nasıl olursa olsun, kanaman bittikten sonra vajinal muayene olman gerekir canım rahim tamamen temizlenip temizlenmediğini görmek için.. doktor dememiş ama en azından büyükler yönlendirseydi sizi... ben bunu iki kere yaşadım canım, her iki düşüğümde de hem düşük devam ederken, hem de düşük bitip kanamalar durduktan sonra muayene oldum, şükür herşey yolunda gitti yoksa kürtaj olacaktım... canım senin avantajın gebeliğin ilerlemeden düşüğün olması ve kan değerinde düşükmüş daha kolay geçmesini sağlar düşüğün ama parça kalıp kalmadığını, ya da rahimin tamamen temizlendiğini ancak vajinal bir muayene ile anlar doktor... bu önemli bir konu doktorun ihtimaller üzerinden gitmiş ama bu senin sağlığın işini garantiye al canım, en kısa sürede herhangi bir doktora git ve muayene ol benden sana dost tavsiyesi şansa bırakma canım...

HASRET!M S@N@

canım o sıradada sorunlarım vardı gidemedim esimle bosanma noktasına geldik ik hafta ben annemlerde kaldım cok olmadı geleli o telaslı durumda arada gitti işte en son gittiğmde doktora cok kötüydüm hiç birsey aklıma gelmedi