İKİNCİ KEZ MELEĞİM BENİ YALNIZ BIRAKTI

Başlatan Ya-semin, 21 Kasım , 2011, 14:09:01

« önceki - sonraki »

DoctorGunel

canim kecmis olsun, bende kecen aralikda dusuk yapdim, nasil aci cekdigini cok iyi anliyorum,bende 3 ay kendime gelemedim..ama RABBIM sabrini veriyor..insallah yeni bebegin gelirde yuzun guler yeniden...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

Ya-semin

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 21 Kasım , 2011, 18:26:34
canim kecmis olsun, bende kecen aralikda dusuk yapdim, nasil aci cekdigini cok iyi anliyorum,bende 3 ay kendime gelemedim..ama RABBIM sabrini veriyor..insallah yeni bebegin gelirde yuzun guler yeniden...

:amin: amin çok sağol canım, sana da geçmiş olsun.. Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah :amin: acısı çok zor ama güçlü olmaya çalışıyorum. Rabbim inşallah bundan sonra hayırlı, sağlıklı hamilelikler yaşamayı ve anne olmayı hepimize nasip eder :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

susanna

canim yeni gordum cok gecmis olsun allah sabir versin
insallah birdahaki sefere bebegin saglikla annesini cok bekletmeden gelir

Ya-semin

Alıntı yapılan: susanna - 22 Kasım , 2011, 00:17:38
canim yeni gordum cok gecmis olsun allah sabir versin
insallah birdahaki sefere bebegin saglikla annesini cok bekletmeden gelir

aminn canım çok sağol, sizlerin de dualarıyla inşallah bundan sonra bebeğim sağlıkla ve bekletmeden gelir :amin: :amin: :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

burcum

ALLAH tez zamanda gönlünün muradını versin canım :amin:

KasrıCinan

canım çok üzüldüm insallah son olur.rabbim sabır versin.ALLAHIM tekrar hamile kalıp sağlıklı geçirebilmek kucağına alabilmek nasip etsin. :amin: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Ya-semin

Alıntı yapılan: burcum - 22 Kasım , 2011, 16:03:56
ALLAH tez zamanda gönlünün muradını versin canım :amin:

:amin: amin canım, çok sağol...

Ya-semin

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Kasım , 2011, 18:42:26
canım çok üzüldüm insallah son olur.rabbim sabır versin.ALLAHIM tekrar hamile kalıp sağlıklı geçirebilmek kucağına alabilmek nasip etsin. :amin: :opucuk:

:amin: amin çok sağol canım, güzel dileklerin için Allah razı olsun...

cano_m

canım allah sabır versin. bende yaşadım aynı sorunları. dualarım seninle sende kendinden dualarını eksik etme. takdiri ilahi. evet dediğin gibi hikmetinden sual olunmaz. en kısa zamanda allahım kucağını doldursun inşallahh. allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin:

Ya-semin

Alıntı yapılan: cano_m - 23 Kasım , 2011, 01:06:42
canım allah sabır versin. bende yaşadım aynı sorunları. dualarım seninle sende kendinden dualarını eksik etme. takdiri ilahi. evet dediğin gibi hikmetinden sual olunmaz. en kısa zamanda allahım kucağını doldursun inşallahh. allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin:

:amin: :amin: :amin: amin canım, Allah razı olsun... zaten dua ederek, rahatlıyor içim ancak... yine de Rabbime sonsuz şükürler olsun, beterinden esirgesin... inşallah bu güzel dileklerin kabul olur canım, Allahım seni ve bebişini korusun hayırlısıyla,sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin  :amin:

✿sweet_sweet✿

Ya-semin COKKK COKK GECMIS OLSUN  :( 

RABBIM SANA GUC KUVVET VERSIN..  :amin:  INSALLAH TEZ ZAMANDA SAGLIKLA GUZEL HAMILELIK HABERLERINI ALIRIZ  :amin: :amin: :amin:

HERSEYDE VARDIR BIR HAYIR, SEN HEP DUA ET UMUYORUMKI RABBIM SANA GUZEL BIR EVLAT VERECEKTIR  :amin:

xxcansuxx

yasemin çok geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin  :amin: sağlıklı gebeliklerin olsun  :amin: :amin:
inş. sorun neyse hemen teşhis konurda tedavisine bakılıp yüzün güler... gerçekten işini hakkıyla yapan drlardan Allah razı olsun vakit kaybetmezsin hiç olmazsa :opucuk:

suzannn

canım benim çok üzüldüm allah sabır versin inşallah herşey yoluna girer

Ya-semin

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 23 Kasım , 2011, 20:16:53
Ya-semin COKKK COKK GECMIS OLSUN  :( 

RABBIM SANA GUC KUVVET VERSIN..  :amin:  INSALLAH TEZ ZAMANDA SAGLIKLA GUZEL HAMILELIK HABERLERINI ALIRIZ  :amin: :amin: :amin:

HERSEYDE VARDIR BIR HAYIR, SEN HEP DUA ET UMUYORUMKI RABBIM SANA GUZEL BIR EVLAT VERECEKTIR  :amin:

çok sağol canım, Allah razı olsun... bütün bu güzel, dilek ve temenniler beni çok duygulandırıyor, Rabbim inşallah hiç tanımadığız biri için ettiğiniz bu güzel duaları kabul eder ve ben de yavrumu kucağıma aldığım günleri görürüm :amin: Rabbim inşallah sizleri de muaradınıza nail etsin :amin:

Ya-semin

Alıntı yapılan: xxcansu hayırlısıyla bir an önce xx - 23 Kasım , 2011, 20:34:22
yasemin çok geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin  :amin: sağlıklı gebeliklerin olsun  :amin: :amin:
inş. sorun neyse hemen teşhis konurda tedavisine bakılıp yüzün güler... gerçekten işini hakkıyla yapan drlardan Allah razı olsun vakit kaybetmezsin hiç olmazsa :opucuk:

:amin: amin canım, çok sağol Allah razı olsun... şuan benim de tek merak ettiğim şey iki kez düşük yapmamın sebebi canım, inşallah hayırlısıyla sebebi bulunur... çok şükür ki doktorum daha düşüğüm başlamadan durumu sezdi ve benden hemen bir sürü tahlil ve tetkik istedi... bize sadece biraz beklemek düşüyor... Rabbim herkesin yüzünü güldürsün inşallah, bekleyen bütün arkadaşlara anne olmayı, hamilelere hayırlısıyla yavrularını kucaklarına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin: