41.HAFTA DA VEYA 42. HAFTADA DOĞUM YAPANLAR VARMI......

Başlatan SABIRTAŞI, 20 Kasım , 2011, 11:58:21

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

ARKADAŞLAR BEN BUGÜN TAM 4O HAFTA 6 GÜNLÜK OLDUM VE HALA DOĞUM YAPMADIM YARIN DOKTORA GİDECĞİM NORMAL DOĞUM GÜNÜM DÜN DÜ...BENİM GİBİ GEÇ DOĞUM YAPANLAR VARMI BİRDE KIZ BEBEK ERKEN OLUR DERLER AKSİNE BENİM OĞLUM 9AY 6 GÜNLÜK DOĞDU BU KIZIMDA 9 AY 16 GÜNLÜK OLDU BUGÜN DAHA BİRŞEY YOK....İSTER İSTEMEZ STRESE GİRİYORUM....

banu_fth

ay canım benım benımkıde kız.. 37.haftaya geldım sukur..
Allah sagsaglım kurtarın ınsallah .. belkı sancın acılman var hıssetmıosundur ınsallah ..
gıttıgınde dogurturlar belkı senı.. kızların ınatcı oldugunu bılmezdım bende .. ılk kez duyuyorum..  :love9: :k06:
haberdar et bızı dr sonrası ne dıycek acaba  :icon_scratch: :icon_scratch:

Allah saglıkla kurtarsın cnm ..  :amin: :nazar:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: eylül_üm - 20 Kasım , 2011, 12:41:35
ay canım benım benımkıde kız.. 37.haftaya geldım sukur..
Allah sagsaglım kurtarın ınsallah .. belkı sancın acılman var hıssetmıosundur ınsallah ..
gıttıgınde dogurturlar belkı senı.. kızların ınatcı oldugunu bılmezdım bende .. ılk kez duyuyorum..  :love9: :k06:
haberdar et bızı dr sonrası ne dıycek acaba  :icon_scratch: :icon_scratch:

Allah saglıkla kurtarsın cnm ..  :amin: :nazar:
ÇOK SAĞOL CANIM ALLAH RAZI OLSUN BENİMDE DİLEĞİM ALLAHTAN O İNŞALLAH SAĞ SALİM ALIRIM BEBEĞİMİ KUCAĞIMA....TAMAM HABERDAR EDERİM SİZİ DOĞUMA ALINMAZ İSEM....

simurg01985

uf bende sabırtaşı senin gibi olcağım diye korkuyorum normal doğum dedi doktor banada 8 günüm kaldı günümün dolmasına :( cuma günü doktora gittik sancı çıktı ebe alttan muane etti 1 cm açıılma  var dedi kasılmalarım çok fena benim ama kıızdan tık yok artık yatamıyorum  sıkıntıdan uykudan kalkınca bacak aramda ı tutulma var ağrıdan yürüyemiyorum beklemek çok zormuş gerçekten ....kaç ayı devirdik ama son günler geçmiyor stres sıkıntı ufffffffffff neyle karşılaşacağın belli değil ALLAH yardımcımız olsun ...sağ salim alırız bebeklerimizi inşallah  :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

sönder

Ben 40+2 de sezeryanla doğum yaptım,hiç açılma yoktu,sancım da yoktu nst de bile sancı çıkmadı.
ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

zeynep0655

canım bende 42. haftaya girdiğim gün normal doğum yaptım. eğer o günde gelmeseydi ertesi gün sezeryan demişti doktor. 

zeynep0655

sönder neden beklemediler biraz daha acaba? 42. haftaya kadar bekletiyolar bizim burda öle kolay kolay sezeryana almıyolar.

°•.ℓανιηуα.•°

canım ablamın 41+ bişiy olmuştu. hatırlamıyorum. ama doğmayınca normal sezaryanla aldılar. ilki normal olmuştu ikincisi sezaryan oldu.

Mine Esir

canım ben 40+6 da suni sancı ile normal doğum yaptım.. 42 haftada da normal doğum yapan ark.larım da var..

xxcansuxx

benim bir arkadaşında 42.hafta içinde (41+) da olmuş doğumu normal şekilde dr.u bekletmiş kızda sezeryan istememiş zaten... kendini sıcak tut bunu yeni öğrendim sıcak tutmazsan açılma,sancı olmuyormuş... (drum bir hastasına böyle demişti  :icon_thumright: ) rahim kasların gevşesin sıcakta... dizine kadar örten ceket giy sıcak suya otur mümkünse bol bol...

sönder

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 20 Kasım , 2011, 14:47:50
sönder neden beklemediler biraz daha acaba? 42. haftaya kadar bekletiyolar bizim burda öle kolay kolay sezeryana almıyolar.
dr bekleyebiliriz dedi ama ben istemedim,oğlumun boynunda kordonu vardı riske atmak istemedim,spinal sezeryan oldum çok ta memnunum :nazar:
ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

zeynep-sena

benim kardeşimde 42.hafta dolunca doğum yaptı canım bu gün yarın senin bebişinde gelir inşallah hayırlısı ile sağlıcakla al kucağına inşallah...

SABIRTAŞI

İNŞALLAH ARKADAŞLAR BAKALIM BUGÜN BELKİ DOKTORA GİDERİM BUGÜN 41. HAFTA DOLACAK HİÇ AĞRIM FELAN YOKTU AMA BUGÜN KASIKLARIM ÇOK AĞRIYOR ACABA BUGÜN DE BEKLESEM DE YARINA KADAR ÖYLEMİ GİTSEM DOKTORA.....BİRDE SANKİ SON GÜNLERDE KARNIM KÜÇÜLMÜŞ GİBİ HİSSETTİM YA AŞAĞIYA İNDİĞİ İÇİN BANA ÖYLE GELDİ....ALLAH BÜYÜKTÜR RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLISI NE İSE ONU VERSİN İNŞALLAH....İNŞALLAH HEPİMİZ SAĞ SALİM BEBEKLERİMİZİ KUCAKLARIMIZA ALIRIZ.....ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.....

DİLVİN

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 20 Kasım , 2011, 14:44:24
canım bende 42. haftaya girdiğim gün normal doğum yaptım. eğer o günde gelmeseydi ertesi gün sezeryan demişti doktor.

BENIMKIDE AYNI SENIN GİBİ. C.TESI SABAHI DOĞUM YAPTIM

P.TESİ SEZERYAN OLACAKTIM GELMESEYDI  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

karapnr

ben de 41. haftamda doğum yaptım suni sancıyla  :love9: