Kardeşimin Bebeği Karnında Ölmüş

Başlatan gülendam83, 19 Kasım , 2011, 11:49:22

« önceki - sonraki »

gülendam83

19 Kasım , 2011, 11:49:22 Son düzenlenme: 22 Kasım , 2011, 18:22:58 gülendam83
kızlar merhaba kusura bakmayın saçma bi soru gelebilir  :k06: ama bi sorayım tecrübelerinizi alayım dedim kızkardeşim test yaptı çift çizgi çıktı tamamen koyu ikisi de... yani hamiş inşallah  :amin:    :amin:  sizce kaç haftalıktır 10 gün  falan geçmiş adetten . benim düşük yaptığımda çizgi belli belirsizdi 3 4 haftalıktı... doktora bi hafta falan sonra gideyim diyo acaba kese görünür mü ?
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

@@@gözde@@@

canım kaç haftalık olduğunu kan testi yaptırmadan bilemezsiniz idrar testinde kimisinde erken çıkarken gibisnde daha ileriki dönemde çıkıyo o yüzden kan testi yaptırıp doktora görünsün kesede 4 5 haftalıkken görünüyo sanırım

RuHGuZeLi

Canım muhtemel adet tarihini 9 ekim diye alırsak 5 hafta +6 günlük hamile kardeşin. tabi kesin bir şey değil bu

Kardeşini tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun :nazar:

gülendam83

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 19 Kasım , 2011, 12:07:48
canım kaç haftalık olduğunu kan testi yaptırmadan bilemezsiniz idrar testinde kimisinde erken çıkarken gibisnde daha ileriki dönemde çıkıyo o yüzden kan testi yaptırıp doktora görünsün kesede 4 5 haftalıkken görünüyo sanırım
[/qu 

hayırlısı canım pazartesi yapsın bakalım kan testini darısı tüm isteyenlere
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

gülendam83

Alıntı yapılan: begum0101 - 19 Kasım , 2011, 12:10:28
Canım muhtemel adet tarihini 9 ekim diye alırsak 5 hafta +6 günlük hamile kardeşin. tabi kesin bir şey değil bu

Kardeşini tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun :nazar:

Allah razı olsun begümcüm darısı tüm isteyenlere bizlere olsun inşallah  :k06: :k06: :k06:
  :amin: :amin: :amin:
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

niles1983

benm hesabıma göre 5 hafta 3 gün. amannnnnnnnn boşver kaç haftalık hamile oldugunu.. doktor zaten söyler hesaplar. ahhh ahhhhhhh ne güzel maşallahh hamile ya sen ona bak. hayırlı olsun. Allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah..  :amin: :nazar: :amin:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

Sır_Çiçegi

hayırlı olsun cnm gözünüz aydın rabbim hayırlı şekilde kucagınıza almayı nasip eder inş.  :flowers: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

duygucuk

gözünüz aydın canım  :nazar: umarım sağlıklı bir gebelik geçirriir
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

gülendam83

AMİN KIZLAR  :nazar:  :nazar:  :nazar: RABBİM TÜM OLMAYANLARA VERSİN SAĞLIKLI BEBİŞLER İNŞALLAH  :muzz: :muzz: :muzz:
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gülendam83

:icon_pale: çok kötüyüm kızlar ev beni sıkıyor  :icon_pale:  :icon_pale: kızkardeşimin 6 haftalık bebeği karnında ölmüş  :'( çooooooooooooooooooook mutsuzum kürtaj oldu bugün  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ne yapacağımı şaşırdım geçen ayda benim bebeğim düşmüştü bizim kaderimiz galiba Allahım bir daha yaşatma rabbim nolurrrrrrrrr hiç iyi değilim kızlar rabbimin sınavı herhalde tuhaf olan testlerde sağlıklıyız herhangi bir hastalığımız ya da kan uyuşmazlığı yok... rahimde bi problem yok neden düşüyor bu bebekler Allahım kimseye vermesin  :amin: :amin: :amin:
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gülendam83 - 22 Kasım , 2011, 18:21:37
:icon_pale: çok kötüyüm kızlar ev beni sıkıyor  :icon_pale:  :icon_pale: kızkardeşimin 6 haftalık bebeği karnında ölmüş  :'( çooooooooooooooooooook mutsuzum kürtaj oldu bugün  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ne yapacağımı şaşırdım geçen ayda benim bebeğim düşmüştü bizim kaderimiz galiba Allahım bir daha yaşatma rabbim nolurrrrrrrrr hiç iyi değilim kızlar rabbimin sınavı herhalde tuhaf olan testlerde sağlıklıyız herhangi bir hastalığımız ya da kan uyuşmazlığı yok... rahimde bi problem yok neden düşüyor bu bebekler Allahım kimseye vermesin  :amin: :amin: :amin:
:y25: :( :( canım çok üzüldüm ikinizin adınada.rabbim sabır versin.çok zor insallah hemen atlatır kardesin ve sende.genetik olabilirmi acaba bi arastırın bakalım.iyi bi arastırmaya girin bence.bazen doktorlar anlayamıyor.insallah bu son olur ve tekrardan hamile kalırsınız :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

kuzucuk

geçmiş olsun canım ikiniz adına da çok üzüldüm..  :(  :(  :'( ama sakın moralinizi bozmayın bunda da vardır bir hayır.. Allah inşallah en kısa sürede ikinize de anneliği nasip eder canım... :amin:  :amin:  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun ins bu son olur seninde kardesininde  :amin: :amin: ama yanlis cümle kurmusun karninda öldü diye daha 6haftalikken kalbi atmiyo düstü diyebilirsin sonucta ayni aci ama o baska bisey Allah bebeklerimizi korusun  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

burcum

ALLAH ım tez zamanda gönlünüzün muradını versin :amin: