26 Nisan , 2024, 07:55:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dinlenemez,iş yapamaz oldum...

Başlatan serife26, 16 Kasım , 2011, 23:05:31

« önceki - sonraki »

zeynep0655

benim oğluştada var kucak hastalığı 1 yaşına kadar hep kucaktaydı. şimdi yürümeye başladı sanırım daha kötü oldu:) bütün çekmeceleri günde 50 kere boşaltıyo. mutfakta ben yemek yaparken, mutfak malzemeleriyle oynuyo. bütün tahta kaşıklarımın ucu kırıldı yere vurulmaktan. napalım canları sağolsun.

tulayysl

ah ahhhh al işte sıkıntılarımdan biri de bu. bizimki 2 bucuk aylık. eşim gelene kadar hiç bişi yapamıyom. tilki uykusu yapıyo ayağımda sallarken. yarım saatte uykusunu alıyo. yatağına bırakacakken pıt gözler sincap gibi fıldır fıldır etrafa bakıyo. gece uyumuyo gunduz uyumuyo. kucakta sarkı dinlemek istiyor. şu salıncak seklindeki ana kucaklarındanarastırıyorum ondan alıcam sanırım.ç yatağına alışşsın die de chiccpnun gece laöbasını alıcam projeksiyon seklinde müzikli. deva olucak mı bakalım

Lă_Tăhzen!

Benim kızda öyleydı ılk aylar neyaparsam yapayım butun ilği alanım ondaydı ve hıcbır ıs yapamazdım bırazda tecrubesızlıktan olsa gerek   daha sonraları 4 5 ayından sonra   cok sukur hep kendı halınde oynamasını bılen  bır cocuktu halada öyle hernekadar sımdı tam keşif zamanında olsa da hep emzırırek uyutrdum baska hıcbır sekılde uyuma bılmezdı ımkanı yok ne sekıl yaparsam yapayım emzırmeyı bıraktıktan sonra uykusu gelıyor hıc ellemıyor mızmızlanıyor huysuzlanıyor ılgılenmıyorum kendısı uyuyup kalıyor

agladı dıye hemen kucagına alma onune ılgısını cekebılecegı oyuncaklar ozellıkle muzıklı oyuncaklardan ver gerekırse çizgi film aç anlamasada o hareketler renkler sesler ılgısını cekcektır her nekadar uzamanlar 2 yasa kadar tv ızletmeyın desede annelerın en buyuk yardımcı bencee

ยรlคภ๓คz göภlüm

ama iki yaşından önce fazla televizyon izleyen çocuklar geç konuşuyor. oğlum tv izlemeye iki yaşından sonra başladı tabi bu kendi tercihiydi tv ilgisini çekmiyordu

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: happines - 18 Kasım , 2011, 13:32:22
ama iki yaşından önce fazla televizyon izleyen çocuklar geç konuşuyor. oğlum tv izlemeye iki yaşından sonra başladı tabi bu kendi tercihiydi tv ilgisini çekmiyordu

BENCE KONUSMANIN TV ALAKASI YOK BENIM KIZIMDA SAYI SAYIYOR IZLEDIGI CIGIZ FILMDEN ÖGRENDI 3'E KADAR SAYIYOR :) TEKRAR EDIYOR MESELA ORADA SÖYLENENLERİİ