24 Nisan , 2024, 19:47:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dinlenemez,iş yapamaz oldum...

Başlatan serife26, 16 Kasım , 2011, 23:05:31

« önceki - sonraki »

serife26

4,5 aylık bebeğim kucağımdan inmek binmiyor,azıcık bıraksam yere sürekli ağlıyor,bu durumda olanlar için bir çözümü olan yok mu acaba?
bir de artık kendi kendine uyumayı öğretmemiz lazım,sizler neler yapıyorsunuz uykuya alıştırmak için kendi başına?önerilerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkürler.

Balböceği

Oğlum doğumdan sadece 20 gün sonra aynı senin anlattığın gibi yasadık
Tam 1,5 ay  :-\ neler çektirdi sipa. Baktım olmuyor zar zor agliya agliya
Beşiğe alıştı, beşiğe alışmamız herseyimizi değiştirdi kendi basına oynardı
Halada öyle  :nazar:

serife26

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Kasım , 2011, 23:16:23
Oğlum doğumdan sadece 20 gün sonra aynı senin anlattığın gibi yasadık
Tam 1,5 ay  :-\ neler çektirdi sipa. Baktım olmuyor zar zor agliya agliya
Beşiğe alıştı, beşiğe alışmamız herseyimizi değiştirdi kendi basına oynardı
Halada öyle  :nazar:
kendi başına bırakıyorum çok fena ağlıyor,dayanamayıp alıyorum,burda hata yapıyorum sanırım,kendine yetmesi lazım birazda olsa.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benimki iki yasina gircek hala gece kucagimizda uyuyo  :cildir: :cildir: benimkini tam alistirmistim zorla yeni bebek gelince kiskancligindan eski huyuna dondu  :'(

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

serife26

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Kasım , 2011, 23:21:59
benimki iki yasina gircek hala gece kucagimizda uyuyo  :cildir: :cildir: benimkini tam alistirmistim zorla yeni bebek gelince kiskancligindan eski huyuna dondu  :'(

yok benimki gece-gündüz kucak istiyor,uyurkende karnı tokta olsa sabah-akşam meme,çok zorlanıyorum,hatta fıttırcam yakında.

Balböceği

Allah yardimcin olsun insallah duzelir  :amin:

susanna

serifecim allah sabir versin yanliz merak ettim ilk zamanlardan sikintisi vardidami kucaga alistiyoksa hepmi huysuz bi bebekti ???
benim kizim daha cok kucuk mumkun oldugunca kucagima almamaya calisiyorum alismasin diye bakalim ilerleyen zamanda bizimki nasil olucak  :dontknow:

Aytii

benimkiside kucağı seviyor çok

dönence almayı düşünüyorum belki onunla oyalanırda alışır yatağında durmayı ve uyumayı

serife26

Alıntı yapılan: susanna - 16 Kasım , 2011, 23:46:25
serifecim allah sabir versin yanliz merak ettim ilk zamanlardan sikintisi vardidami kucaga alistiyoksa hepmi huysuz bi bebekti ???
benim kizim daha cok kucuk mumkun oldugunca kucagima almamaya calisiyorum alismasin diye bakalim ilerleyen zamanda bizimki nasil olucak  :dontknow:
yok canım baya usluydu benim oğlan,ilk 2 ayı saymıyorum tabi,oyun halısı almıştım oynuyordu kendi başına,hatta orda uyuyakalıyordu bazen,eee ee diyodu uyumak için,ama hepsi bitti,son 10 gündür fln ağlayan,mızmız,kucakta bile zaptedilmez,geceleri 5 kez fln uyanan bir bebek oldu.

serife26

ayten dönence çok işe yaramıştı bizde de,o da tarih oldu malesef,yeni öneriler lzm bana,napsm acaba

Aytii

son çare maymun olcan Şerife  :ehi:

Öznuru örnek al çek kocanı kolundan halay çekin  :toothy10:

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 17 Kasım , 2011, 11:10:21
son çare maymun olcan Şerife  :ehi:

Öznuru örnek al çek kocanı kolundan halay çekin  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Öznur şanslı bu konuda aslında,bebeği ztn uyumluymuş,
yok ya benim oğlan halaydan  da anlamaz,huysuz baby:DDD

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

konu başlığını görünce tam ben dedim  :cildir:
bizdede sıkıntı şu,oğluşumu bırakıp hiçbir iş yapamıyorum
yalnız kalınca emeklediği için  hemen evin en yaramaz bölümlerini buluyo
boş fayans olan yerlere kablolara gidiyo,mümkün olduğu kadar evi ona uygun hale getirdik ama yinede bişey buluyo yalnız kalınca
örümceği var ona koyuncada zararı olur diye 10-15 dak. fazla bırakamıyorum sadece tuvalet namaz gibi mecburi ihtiyaçlarda bırakıyorum
ev işleri yemek yapmak çok zor oluyo benim için,yanımada alamıyorum mutfak sıcak değil off bazen çok bunalıyorum  :cildir:

elif35

1 yaşa kadar sabrediceksiniz ondan sonra ayaklandırlarmı huysuzlukları kalmıyor ama bu seferde durdukları yerde durmuyorlar  :ehi: :ehi: en azındna iş falan yaparken sorun olmuyor giydir üstünü kalın,çek ayağına panduf tamamdır ben öyleyim şu an  :k06: :k06: :k06: :k06:

serife26

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 17 Kasım , 2011, 13:27:50
konu başlığını görünce tam ben dedim  :cildir:
bizdede sıkıntı şu,oğluşumu bırakıp hiçbir iş yapamıyorum
yalnız kalınca emeklediği için  hemen evin en yaramaz bölümlerini buluyo
boş fayans olan yerlere kablolara gidiyo,mümkün olduğu kadar evi ona uygun hale getirdik ama yinede bişey buluyo yalnız kalınca
örümceği var ona koyuncada zararı olur diye 10-15 dak. fazla bırakamıyorum sadece tuvalet namaz gibi mecburi ihtiyaçlarda bırakıyorum
ev işleri yemek yapmak çok zor oluyo benim için,yanımada alamıyorum mutfak sıcak değil off bazen çok bunalıyorum  :cildir:

bizimki kucaktan inmediğinden emeklemeyi nerden öğrenecek diyede düşünmeye başladım şimdi,şu ara sadece yan dönüyor,henüz tam dönemiyor bile.şu an annemlerdeyim,pazara dönücem,beni bu tuvalete bile yollamaz heralde,hayırlısı bakalım hakkımızda,belki düzelir.