herkese merhabaaaaaa

Başlatan MASAL ILGIN, 16 Kasım , 2011, 16:49:08

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

HERKESE MERHABAAAAAA BEN ANKARADAN DENİZ 23 YAŞINDAYIM EV HANIMIYIM 22 AYLIK Bİ KIZIM VAR ADI MASAL ILGIN 9 HAFTALIKDA HAMİLEYİM

BURAYA ÇOOOK ÖNCEDEN ÜYE OLMUŞTUMM BURDAKİ ARKADAŞLIKLARI PAYLAŞIMLARI AZ ÇOK BİLİYORTUM AMA UZUN ZAMANDIR GİREMİYODUM YENİDEN KAVUŞTUĞUIM İÇİN MUTLUYUM

GÜL GÜZELİ

MASAL ILGIN

MASAL ILGIN

BİRŞEY SORUCAM FORUM ÇOK DEĞİŞMİŞ ARADIĞIM ŞEYLERİ BULAMIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
MELEKLER MEKANI DİYE HERKESİN SOHBET ETTİĞİ BİR YER VARDI ORAYI BULAMIYORUM BİRDE HERKESİN EVİNDE YAPTIĞI DEĞİŞİK DEKARASYON FİKİRLERİ VARDI O BÖLÜMDE YOK KALKTIMI BEN Mİ BULAMIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

ツgöçmen_54 ツ

HOŞGELDİN CANIM..
SON GELEN İLETİLERE BAK SENİN İÇİN MELEKLER MEKANINA YAZDIM  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asuman1981

MASAL ILGIN

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: masalılgın - 16 Kasım , 2011, 19:23:36
Alıntı yapılan: asuman1981 - 16 Kasım , 2011, 19:13:53
CANIM HOŞGELDİN
HOŞŞ BULDUK

sincanda oturuyormuşsun bende etimesguttayım ismin nur.28 yaşındayım 4 aylık oğlum var.kalıcı olursun umarım forumda  :icon_thumright:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

MASAL ILGIN

inş. bi aksilik çıkmazsa bu sefer sık sık girmeye çalışacağım daha öncedende burdaydım ama taşınınca internet sorunu yaşadık ondan giremedim ama hep aklımdaydı forum

hüzünden_gelme

aramıza hoşgeldın canım  :flowers:
bende sitenın tek bekarıyım   :muzz: kocaelın de yasıyorum

Balböceği

Hosgeldin deniz, nick yabanci degil ama hatirliyamadim k.bakma  :flowers:
Allah sana bagislasin evlatlarini  :amin:
bende eda 11 aylik oglum var ..  :nazar: