Bana Dua Eder misiniz?

Başlatan Yaşamsebebim, 14 Kasım , 2011, 00:28:14

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

slm kizlar ben daha yeniyim bu sitede almanyada yasiyorum yasim 21 2 senedir evliyim ilk 1 sene cocuk istemedik daha sonra  bi bebegim oldu ve düsürdüm bu olay sonrasi süt hormonum cikti oda allaha sükür düstü simdi bi bebis icin calisiyorum kafam dagilsin diye esim beni ehliyete yazdirdi carsamba günüde sinavim var sizde istegim bana dua etmeniz sizler iyiki varsiniz cok sicak cevaplariniz var cok hosuma gidiyor bu site :love3: :love3:

Balböceği

Hosgeldin canim aramiza  :flowers: insallah sinavin guzel gecer  :amin:
bende italya'dayim burda ehliyet sinavi bayagi zorluyor  :k06: umarim orasi oyle degildir  :)

Sır_Çiçegi

hayırlısı olsun inş. cnm cok kolay sınav tabi sakin kafa ile olursan :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

GülnurARSLAN

hayırlı olsun bende düşük yaptım canım sende ehliyetli bayanlar kervanına katılıyorsun çoğalıyoruz  inşallah geçersin  :hello2:

kuzucuk

Allah yardımcın olsun canım.kafa dağıtmak için en güzel şey bir işle meşgul olmak  :icon_thumright:  inşallah herşey gönlünce olur... :amin:  :amin:  :amin:

seda87

hoşgeldin canm aramıza :flowers: :flowers:allah yardımcın olsun inş.en kısa zmanda bebeğin olur canm üzlme bizlerinde çoğunun ilk gebelikleri hatta 2.gebelikleri sonlandı.sonra tekrar nasip ediyor rabbim :nazar:sen kafayı dağıtmaya bak .en önemlisi bu bence afaya takmamak :icon_thumright: :icon_thumright:allah gönlüne göre versin canm
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))