1 haftalik bebegim sarilik oldugu icin mor isin tedavisi goruyor

Başlatan Mine Esir, 11 Kasım , 2011, 19:57:38

« önceki - sonraki »

Mine Esir

Kizlar bugun ilk kontrole gittik sariligi 19 cikti.15 den uzerini isin tedavisi uyguluyiolarmis.bizde devlet hastanesine gittik 21.5 a cikmis.yatirdilar hemen mor isik veriyolar.kizimi biraktim hastaneye ben geldim..Rabbim kizimi korusun..kizlar dua edin..sarilik olup isin tedavisi goren varmi

seda87

canm çook geçmiş olsun rabbim şifa versin bebeğine.inş hemen düzelirde bir an önce evine döner meleğin :amin: :amin: :amin:dularım seninle canm.korkma sende allah büyüktür atlatır hemen :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

banu_fth

:sad1: geçmiş olsun cnm yaa .. umarım bi an evvel atlatır prensesin de gelir evine sağlıkla  :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

serife26

biz 2 gün kaldık bebekle tedavide,değer 17ydi 2 gün sonra 12 ye fln düştü.şanslıydım çünkü ilçemizdeki özel hastanede biz de yanında bulunduk,yoksa il merkezindeki hastanelerde bebekler yalnız kalıyorlar,düzelecektir bebeğin endişelenme,3-4 gün kalması gerekirse bile kalsın,çok iyi geliyor o tedavi,sonrasında hemen geçmez ztn sarılık bizimki 40 günlüktü hala gözlerinde vardı,derken zamanla geçti gitti,doktorlar vermeyin derler ama annemler şekerli su da verdiler ki hızlandırdı sanki geçmesini sarılığın,bilgine,geçmiş olsun canım.acil şifalar bebişine.

susanna

Alıntı yapılan: Mine Esir - 11 Kasım , 2011, 19:57:38
Kizlar bugun ilk kontrole gittik sariligi 19 cikti.15 den uzerini isin tedavisi uyguluyiolarmis.bizde devlet hastanesine gittik 21.5 a cikmis.yatirdilar hemen mor isik veriyolar.kizimi biraktim hastaneye ben geldim..Rabbim kizimi korusun..kizlar dua edin..sarilik olup isin tedavisi goren varmi
canim benim kizim isik almadi ama degeri 17-16 gidip geliyodu degeri sinirda oldugu icin isin vermediler 17gun boyunca hic dusmedi arastirmaya soktular delip delip durdular kizimi  :'( keske bizde foto terapi gorseydikte kizim okadar aci cekmeseydi sonucta anne sutu sariligi dediler allahin izniyle iyi olucak iyi dusun arkadasim hic bir yan etkisi olmayan bir islem bu  :aferin:

Mine Esir

Çok zor yaa.. Kızımı orda bırakıp geldim. :crybaby2:Rabbim ayırmasın bizleri yavrularımızdan,acılarını yaşatmasın inş. :amin: İnşallah sağlığına kavuşsun da artık bi kaç gün ayrı kalmaya dayanıcam.. süt sağıp bırakıyorum şimdi.. ama yarın sabah 9,30 da gitcem muhtemelen emzircem kızımı.. yarın sabahı iple çekiyorum...

burcum

ALLAH tez zamanda hastaneden seninle eve dönmesini nasip etsin kuzunun :amin:

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Mine Esir - 11 Kasım , 2011, 22:28:11
Çok zor yaa.. Kızımı orda bırakıp geldim. :crybaby2:Rabbim ayırmasın bizleri yavrularımızdan,acılarını yaşatmasın inş. :amin: İnşallah sağlığına kavuşsun da artık bi kaç gün ayrı kalmaya dayanıcam.. süt sağıp bırakıyorum şimdi.. ama yarın sabah 9,30 da gitcem muhtemelen emzircem kızımı.. yarın sabahı iple çekiyorum...
:amin: :amin: :amin:allah sıfa versın guzel melegıne  :amin: rabbım bır daha ayırmasın sızı  :amin:

ecrin.su79

tulayysl

canım merak etme sen. ben yenidoğan yoğun bakım hemşiresiyim. bir kaç gun ayrı kalacaksınız sadece. zor olan bu. tedavisinde birsey yok sen merak etme. ışık altında yatıyor hemşireleri de sık sık besliyor. allahın izni ile sarılıgı kısa zamnda düşsün inş.

@@@gözde@@@

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

allah şifa versin bir an önce kucağına alırsın inşallah kuzunu  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿