28 Nisan , 2024, 15:04:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

7.Yemek Yarışma Kategorisi ''ET YEMEKLERİ'' Başvuruları Başladı!!

Başlatan hüzünden_gelme, 03 Kasım , 2011, 21:30:25

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet bebeğimonline nın becerıklı hatunları 7.yarısmamız start almıstır ..
:basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

Uzun bir aradan sonra yine sizlerleyim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Dopdolu heycanli
Yarismalarimizin
Biri bitiyo
Biri basliyo

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Umarım bol katılımcı olur  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Bu yarışmamızda Et Yemeklerimizi Yarıstıracağız ..
Artık Sizin hayal gücünüze ,ve görselligenize kalmıs süslmesi  :hungry: :hungry:

Amacımız hem pratik yemek tarifleri öğrenmek,hem eğlenmek hemde birlikte hoşça vakit geçirmek.

Yarışmanın Tekrardan kurallarından bahsetmek istiyorum  ;)

1.Yarışmamız tamamı ile kendi yaptığımız yemeklerden oluşacak.Yani netten alıntı hiç bir yemek tarifini kabul etmiyoruz.Eğerki alıntı yapıldığı taktirde yarışmadan diskalifiye olucaktır.

2.Yarışma katılımlarınızı bana tekrardan ulaştırmak için özel mesaj sistemini kullanabilirsiniz.

3.Gönderimde bulunduğunuz yemeğinde muhakkak Malzemeler ve Yapılışını da yazarsanız sevinirim.

4.-Önceden yapılmıs tarıflerde kabuldur artık  hangı zamana ait olursa olsun ne olursa olsun yeter kı gelın   :laughing7: Yarısmamıza katılın  :flowers: :flowers:

5.Kesınlık imageshack sitesınden resımlerınızı göndermek yasaktır..

Son Katılım :

13 . KASIM . PAZAR

°•.ℓανιηуα.•°

ÖSGEEEEEE  :love9:

YARIŞMALARINLA RENK KATACAKSIN BEBEĞİMONLİNE ' A . ÖZLEDİM SENİ  :opucuk:

AMA YARIŞMAYA KATILAMİCAM MALESEF. OĞLUMLA İLGİLENCEM DİYE EVDE DOĞRU DÜZGÜN YEMEK BİLE YAPAMIYORUM  :sad1: TARİFLERDEN FAYDALANIRIM BURDAN HİÇ DEĞİLSE  :icon_thumright:

Aytii

FeHi

hüzünden_gelme

Hepinize çok teşekkür ederim uzun süredir sesız kalmıs forum canlandırayım dedım yarısmalarımızla  :hello2: :hello2: :hello2:

Tarıflerınızı beklıyorum hanımlarr uzun süredir mesaj kutum boştu şöyle dolup tassın bıraz eskı gunlerdekı gıbı  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hüzünden_gelme

yarın katılımın son günü kızlarr ama halen tarıf gelmedı  :'(

hüzünden_gelme