Ne Yapmam Lazım....?

Başlatan Sır_Çiçegi, 27 Ekim , 2011, 21:42:16

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

kızlar bu aralar aşırı kilo bogazıma dur diyemiyorum ne yapmam lazım :( :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Lă_Tăhzen!

valla canım biz dur deyınce de bır faydası olmayacagı için iradene sahip çıkıp ymene içmene dikkat edeceksınn yoksaaa gelır kılolar evıne abur cubur almamaya dıkkat et hamur ıslerınde kaçınn ya da en guzel gıt bi dıyetısyene

ยรlคภ๓คz göภlüm

arada kabuk tarçın çayı içersen şeker ihtiyacını karşılarsın daha çok su içersen yeme ihtiyacı hissetmezsin... yemeklerden yarım saat önce sıcak su içersen daha az yemek yersin tatlı yemek istersen elmayı rendele tarçın ekle tatlı krizi için güzel bir çözüm.. abur cubur yerine  kuru meyve veya taze meyve yiyebilirsin

derbeder

once kendi icinde halledeceksin, sonra uygulayacaksin. kalbine beynine sozunu gecireceksin.

baslamadan once bir gun boyu tika basa her istedigini ye, kizartmadan tut cikolata yas pastaya kadar canin ne cekiyorsa... ertesi gun basla..ve kendine soyle..bu kadar yemeyle kendime kotuluk ediyorum aslinda, yemesem daha mutlu olacagim uzun vaadede..diye dusun ve kendine gaz ver.

bolca su tuket, su icmeyi cazip hale getirmek icinde pipet kullanabilirsin ya da surahiyle suyun icine limon veya portakal dilimleri atabilirsin.

ve mutlaka gun icinde ekmek yemeyi ihmal etme canim...sadece sagliksiz seyleri hayatindan cikarirsan ve normalde yedigin yemeklerin yarisindan yesen inan cok sey fark eder  :icon_thumright:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Sır_Çiçegi

bende su içememe sorunu war su içince midem bulanıyo abur cuburu bazen yemiyorum midem bulanıyo ama bazen kriz tutuyo yemedigim zamanlarda oluyo ama gene kilo veremiorum göbegimden hareket edemiyorum nerdeyse :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

derbeder

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 29 Ekim , 2011, 22:06:07
bende su içememe sorunu war su içince midem bulanıyo abur cuburu bazen yemiyorum midem bulanıyo ama bazen kriz tutuyo yemedigim zamanlarda oluyo ama gene kilo veremiorum göbegimden hareket edemiyorum nerdeyse :(
hic alisik degilsen gunde 3 litre icemezsin tabiiki, ama 1 litreyi icebilmen lazim baslangic olarak. spor yap, yuruyus yap kendiliginden su icmek isteyeceksin bence.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Ben irademi kaybettim iki aydir, ahhh nerde kilo verdigim gunler  :k06: