28 Nisan , 2024, 19:42:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğinizin olmayışı kayınvaldeniz tarafından nasıl karşılanıyor

Başlatan @@@gözde@@@, 26 Ekim , 2011, 19:08:55

« önceki - sonraki »

iklima

11 aylık evliyim henüz karar vermedik
ama kayınvaldem isyanlarda  :cildir:
her fırsatta laf çarptırıyor özellikle toplum içinde
"e olcak artık" diyerekten
irite oluyorum müdahil tavırlardan  :'(
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

rümeysaa

Alıntı yapılan: iklima - 12 Mayıs , 2012, 15:46:53
11 aylık evliyim henüz karar vermedik
ama kayınvaldem isyanlarda  :cildir:
her fırsatta laf çarptırıyor özellikle toplum içinde
"e olcak artık" diyerekten
irite oluyorum müdahil tavırlardan  :'(

sanki 1 sene sonra mutlaka olmasi lazimmis gibi
boyle laf caktirmalara gicik oluyorum bende  :cildir:
allahtan k.validem yok rahatim bu konuda diger insanlari da takmiyorum

melek100lü

serserim

tubacım yeni okudum yazını Allah büyük bak verdişükürler olsun hemde iki tane kapak olsun ona maşallahhhh ikizlerine :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: benimki karışmaz sormaz çünkü eşim 6 yıl sonra olmuş hatta bana ben sana asla sormam demişti ne oldu birşey varmı diye ben çok çektim bu konuda demişti o yüzden bu konuda anlayışlıydı yani keşke her konuda böyle olsalarrr :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

@@@gözde@@@

Allah'a şükürler olsun busecim bu güneride gördük..Rabbim sağsalim kucağımıza aldığımız günleride göstersin inşll  :amin: darısı bütün isteyen arkadaşlarımızn başına  :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 31 Mayıs , 2012, 19:53:42
Allah'a şükürler olsun busecim bu güneride gördük..Rabbim sağsalim kucağımıza aldığımız günleride göstersin inşll  :amin: darısı bütün isteyen arkadaşlarımızn başına  :amin: :amin:
çok şükür canım inşallah Allah tamamını erdirsin ver bakalım kucağına 2 tane ne yapıcak :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: amin canım isteyen bekleyen herkeslere tez vakitte nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Bende kaynanamın normal zamanda aramayıpta adet günüm gelince hergün arayıp oldunmu olacan mı demesine sinir oluyorum... Yok madem üst üste arayacan arada bir ara halimi hatrımı sorda yüzün olsun bari aramaya.... :caca: :caca: :caca:

iklima

en son dürtülen laf ..
günde insanların içinde
...hadi bi tembel siz kaldınız...
oldu

Hepsi Bu..!

serserim

Alıntı yapılan: iklima - 08 Haziran , 2012, 13:30:44
en son dürtülen laf ..
günde insanların içinde
...hadi bi tembel siz kaldınız...
oldu
boşver canım örümcek kafalıları daha nekadar olmuşkiğ evleneli dur bakalım gitme canım sende onla günlere olmazmı :dontknow: :dontknow:

Balböceği

küboş, uzme tatlı canını ılerde bebeğin olunca

Niye kafama takmışım diye pişman olursun kendini üzmeye değmez. Yalnız hic bir lafın altında kalma.

Sende tavrını koy hemen ağzına lafı tıka.  :violent1:  

Nezo

Kayınvalidem Öyle İstediği Gibi Bana Laf Söyleyemez. Lafta Sokamaz. Bilir Huyumu Eşşekten Düşürürüm Hiç Tınlamam Kocamın Anasıymış Zerre ilgilendirmez. Bigün Geldi Karşı Komşu Gelinde Bebek Yokmu Diye Sordu Bilmiyorum Dedim E Sorsana dedi O Demişken Bi Sorayım Dedi. Döndüm Bi Bakış Baktım Şeytan Dedi Göm Kafayı  :ehi: Size Ne Benim Bebeğimden Falan. Senin Komşun Kim Oluyomuş. Ben Doğurunca Omu Bakcakmış Dedim. İsteyen Kendi Doğursun Dedim. Oymuş Bir Daha Tık Demedi. Eşimede Soramaz Oğlundan Ödü Kopar Eşimde Verir Ağzının Payını. Biz Öyle Olmasak Ohoooooo  :director:

iklima

Benimki yayalnızken çekiniyo olsa gerek hep kendi çevresiyle toplum içindeyken sokusturuyo.zaten birlikte sadece ayda 1 güne gidiyoruz.ama her günden nasibimi alıyorum.ben susarak tavrımı koyabiliyorum.laf söyleyemiyorum.ben ameliyatliyken anneme sarmış ona açmış annemde onların bileceği karar vereceği bişey demiş.bana da bi olsa hiç bırakamam elimden diyo.annesi bari ikiz olsun birini sen birini annen bakar duyup duruyorlar.doğurup onlara bağışliycam guyya.

Hepsi Bu..!

muhribe

tabi canim benim isim hastaneye kadar

dogurur eline veririm deseydin

bakarim ederim diyenden korkacaksin

babaannesi en son bes ay once gordu oglumu

bes aydir bir kez tel acip sormadi iyi mi diye

iklima

Bakmak degl ki derdi canim ya herseyi burnumdan getirmek.bi kaç parça eşya alip hisseliycekler çocugmu.ortada bebek yok ama endişelerim yersiz deil.rabbim saglık versin tek başıma yetebiliyim,eşime de diyorum ben başkası baksın diye çocuk doguramam,daha ortada çocuk yokken ortakçısı var bu ne ya..yaşın daha genç sende kendine bi te dogur diyemiyom ya :)

Hepsi Bu..!

hümeyra_t_e