DOĞUMUNUZU DEVLET HASTANESİNDEMİ,ÖZEL HASTANEDEMİ YAPTINIZ??

Başlatan GELSQMİNQ, 25 Ekim , 2011, 12:13:06

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:41:57
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:38:31
benim teyze kızım olvido belki denk gelmissndir onun doktoru da  2 milyar istemis normal doğum için,kendisi arkarada oturuyor.ama şimdi doktorunu değistirdi.herseyi çok pahalı olunca yeni değistirdi doktorunu.30haftalık oda.yani yazık verilen paraya.hani bebek iyi olsun değer o paraya diyoruz ama,o kalitede baska bi yerdede doğum yapabilirsin sanırım canım arastırsaydın.yani vereceğin 2 milyarla bebeğinin bi ihtiyacını alır koyarsın.ama bu saatten sonrada doktor değişmez bulamam diyorsan tabi napacaksın baska çare yok.ama inan acıyorum bu kadar verilen paraya.1 milyar olsa bende razıyım.ama yuh diyorum yani. :-ooo :-ooo
evet biliom olvidoyu ya benimde içime battı bu para bide ben epidural normal istiycem oda sezeryanla yarışır ozaman   :-ooo kuşmu kondurcaklar hakkaten doğumu ebe takip edio son an doktor girio gerçi.
canım sen hemen arastır ya.yazık bak benimde içim acıdı o paraya simdi.
sanki normal yaptırıp canıın acıtmadan doğurtuyorlar.hadi canın acımadan anaaa ne zaman doğdu diyeceksen ver 2 milyarı.ama çatır çatır çığıra çığıra doğuruyorsun yani.aldıkalrı parayı onamı alıyorlar acep :caca: :violent1: :violent1:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:39:44
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 25 Ekim , 2011, 12:38:02
özel hastanede doğum yaptım 700 tl sezeryan oldum 2 gece 3 gündüz konaklama yaptım  :k06:
bak nekadar uygunmuş senin.siz eskisehire gelin doğum yapmaya canlar.en fazla 500 tl ile çıkarsınız.konaklama benden :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: bi dahakine sendeyim  :k06: :k06: demedi demeeee
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:39:54
özel hastanede doğum yaptım 700 tl sezeryan oldum 2 gece 3 gündüz konaklama yaptım  :k06:
:-ooo :-ooo :-ooo hangi hastane nerde

canım ankara sincanda özel lokman hekim hastanesi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aysun25 - 25 Ekim , 2011, 12:46:25
Ben devlet hastanesi düşünüyorum...özel hastaneye gidiyorum kontrollere 450 sezeryan 400 normal dedi..fakat özeli tercih etmicem çok güzel ilgileniyorlar..ama yüzde doksan sezeryana alıyorlar..doktorun kolayına geliyor..Banada sizde sezeryan düşünüyorum dedi muayne etmeden..İlk günden itibaren devlet hastanesinede gidiyordum.geçen hafta devlet hastanesi doktoruna rica ettim sizin girmenizi istiyorum doğuma girermisiniz dedim..normalde biz girmiyoruz ebeler giriyor normal doğuma dedi..fakat size girerim arayın doğum zamanı dedi..Kadın çok iyi hiçbir ücret almadan arkadaşımda rica etmişti onun doğumunada gece yarısı gelip girmişti...devlet hastanesi bu yaz açıldı yeni yapıldı.5 yıldızlı otel gibi özelden daha özel nerdeyse...odalarda  dolap klima çift yatak var..her hastaya tek oda veriyorlar..diğer yatakta refakatci kalıyor..
canım gayet iyi kaçırma o zaman derim.burdaki devlette doktoruna bağlı sanırım.tanıdık olursa özel oda anca onada başhemsire yada doktor bulmak lazım.nerde öyle özel ilgi.ve hastane desen :igrenc:
çok sükür o yönden benim sıkıntım olmayacak.500tl ayırdım köseye.450 ile cıkarım sanırım hastaneden

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 25 Ekim , 2011, 12:49:16
bak nekadar uygunmuş senin.siz eskisehire gelin doğum yapmaya canlar.en fazla 500 tl ile çıkarsınız.konaklama benden :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: bi dahakine sendeyim  :k06: :k06: demedi demeeee
canın sağolsun bitanesi.hem ankara esiksehir hızlı trene bin 1 saatte bendesin.ben seni doktora götürmeden kendimde doğuttururum hiç parada almam sıkıntı yapma sen yavyuum :ehi: :toothy10: :toothy10:

asya81

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 25 Ekim , 2011, 12:50:05
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:39:54
:-ooo :-ooo :-ooo hangi hastane nerde

canım ankara sincanda özel lokman hekim hastanesi
orada güzel hastanedir.ben istanbuldayım

EnDuruYanım

asya cok demıs senınkı yaa.. benım arkadasım subatta senın hastanede dogum yaptı epıdural normal 1 gece yattı 1ooo falan ödedi toplam .. sana neden bu kadar cok demısler anlamadım.. ssklı bıde onlar .. ben de Özel Türkiye Hastanesinde yapıcam normal 860 TL hersey dahil (anne bebek testler yatıs hersey dahıl)  sezeryanda 116o TL istege baglı sezeryanda 2000 TL sana gercekten cok demısler  :caca:

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:45:42
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:42:31
hastane çantamı alıp geliom :toothy10: :toothy10:
gel gülüm gel hemen :opucuk: :opucuk:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

asyacım sen o parayı her halükarda vereceksin sanırım.istanbul sanmıyorum dana asağı olacağını.en azından konussun 500 bari indirsinler yaff.

asya81

Alıntı yapılan: Pınar. - 25 Ekim , 2011, 12:55:29
asya cok demıs senınkı yaa.. benım arkadasım subatta senın hastanede dogum yaptı epıdural normal 1 gece yattı 1ooo falan ödedi toplam .. sana neden bu kadar cok demısler anlamadım.. ssklı bıde onlar .. ben de Özel Türkiye Hastanesinde yapıcam normal 860 TL hersey dahil (anne bebek testler yatıs hersey dahıl)  sezeryanda 116o TL istege baglı sezeryanda 2000 TL sana gercekten cok demısler  :caca:
evet canım bizde şaşırdık biliosun hastaneyi özel şafak öyle ahım şahım bişiiyide yok.acıbadem almış galiba ondanmı acaba anlamadımki doktor iyi o yüsden şaştım kaldım.şimdi hastane inşaat halinde içini yapıolar bir curcuna halinde ama çalışanlar aynı

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:16:34
ben daha yapmadım ama özelde yapcam kısmetse en son gittiğimde sordum ne kadara yapılıo doğum die sezeryan 3 bin normal doğumun 2 bin lira olduğunu söledi bana abartı geldi gerçi diğer hastanelerde durum nedir bilmem

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: vaaav canım bayağı pahalı bi fiyat beni aşar :(

KasrıCinan

asyacım pınar arakadasımızın dediğine bakarsak seni soymaya kalkmışlar :k06: :k06: :k06: sen hemen arastırmaya basla.senin doktorun öyle yapıyor sanırım :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:56:25
asyacım sen o parayı her halükarda vereceksin sanırım.istanbul sanmıyorum dana asağı olacağını.en azından konussun 500 bari indirsinler yaff.
özel sigortam var bide bağkur ikisini birdende kullandırmıyorlar

GELSQMİNQ

bende allah nasip ederse ankarada doğum yapıcam etlik büyük doğumda düşünüyorum yengemde orda epidural sezeryan olmuştu benim sezeryan olma olasılığım var doktordanda memnun kaldım açıkçası belki özel oda tutabilirim 300  tl ye 2 gün özel oda veriyolar etlik devlette bakalım

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:58:09
asyacım pınar arakadasımızın dediğine bakarsak seni soymaya kalkmışlar :k06: :k06: :k06: sen hemen arastırmaya basla.senin doktorun öyle yapıyor sanırım :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
bende şokum şuan  :-ooo :-ooo çünkü pınar benim gittiğim hastaneyi sölüo pofff araştırayım iyicve ya