DOĞUMUNUZU DEVLET HASTANESİNDEMİ,ÖZEL HASTANEDEMİ YAPTINIZ??

Başlatan GELSQMİNQ, 25 Ekim , 2011, 12:13:06

« önceki - sonraki »

muhribe

bilirim bilmem mi.. şimdilerde celal bayar çok iyi
eskilerde kobay olarak kullanırdı asistanlar hastaları. kimse gitmek istemezdi o yüzden.
son yıllarda bayağı ilerlediler

bnsroni

Özel hastanede yaptım.. Sigorta olmadığı için 2400 tl ödedik.. Doktorum dısardandı belkı bunun etkısıde vardır bılemıyorum. 200 tl de kan uyuşmazlığı iğnesine verdik toplamda 2600 e cıkmış oldu.. Doktor ve hastaneden memnun kaldım.. Başka cocuk düşünmüyorum ama olaki oldu yine aynı yeri ve doktoru tercih edeceğim.

sukeyna

Tercihim elbette ki özel hastaneydi cookkta memnun kaldım hastanenin hizmetinden , kuaför geldi, lohusa şerbeti dağıtıldı, fiyat olarak da 2.250 tl ödedim.

@Melek Yüzlüm@

bir ben devlette yapmışım sanırım ama drumdan mennun kaldım burda öze iki tane var ikisinide sevmiyorum nedense

devletin eksi yanı kendi doktorum kadın dı ama dogum acilde oldugu için hangi dr nöbetçi ise o bakıyodu oda erkek geldi şansıma benim ama o kadar ilgilendi hatta dogumdan sonra geldi baktı bana kimseye yapmamış böyle eşim de ona ikramlıklar aldı götürdü teşekkür etti bir daha ki hamişiğimde erkek druma gidicemmm

muhribe

kadın doğumda erkek doktorun üstüne tanımam
eşim beni yalvar yakar götürdü erkek doktora
bak dedi kadınlar halimizden anlamıyor gaddar oluyorlar erkekler daha iyidir dedi
iyi ki dinlemişim
kadının eline kalsaydım ne var yani düşerse düşer dedi geçti salak  :violent1: :violent1: :violent1:

Shadowqueen

Kesinlikle uygun fiyatlı bir özel hastane tavsiye ederim...Tabi ki bunun yanın da gittiğiniz doktorunda iyi olması önemli. Bir çok devlet hastanesinde tam donanım olmadığından ötürü bebekte problem olduğu zaman müdahale edemeyip özel hastanelere veya büyük şehirlerdeki çok donanımlı devlet hastanelerine gönderiyorlar.Benim başıma geldi biliyorum....