DOĞUMUNUZU DEVLET HASTANESİNDEMİ,ÖZEL HASTANEDEMİ YAPTINIZ??

Başlatan GELSQMİNQ, 25 Ekim , 2011, 12:13:06

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

asya81

ben daha yapmadım ama özelde yapcam kısmetse en son gittiğimde sordum ne kadara yapılıo doğum die sezeryan 3 bin normal doğumun 2 bin lira olduğunu söledi bana abartı geldi gerçi diğer hastanelerde durum nedir bilmem

KasrıCinan

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:16:34
ben daha yapmadım ama özelde yapcam kısmetse en son gittiğimde sordum ne kadara yapılıo doğum die sezeryan 3 bin normal doğumun 2 bin lira olduğunu söledi bana abartı geldi gerçi diğer hastanelerde durum nedir bilmem
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo  vuuvv  :-ooo :-ooo ne kadar pahalı.bizim burda en fazla sezaryan bile özel hastanede 500

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:23:31
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo  vuuvv  :-ooo :-ooo ne kadar pahalı.bizim burda en fazla sezaryan bile özel hastanede 500
500 mü :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo bizi soyuyor bunlAR OZAMAN YAAA.kayseridemi oturuyordun sen canım

suzannn

KasrıCinan

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:24:52
500 mü :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo bizi soyuyor bunlAR OZAMAN YAAA.kayseridemi oturuyordun sen canım
evet bencede soyuyorlar ve çok güzel ilgi gösteriyorlar yani.ebesiyle hemsiresiyle doktoruyla...
ESKİŞEHİRDE oturuyorum canım.en son 2 ay önce teyze kızım sezaryan oldu.sezaryanı 450 tlyemi ne oldu sanırım.ve çok güzel ilgilendiler.doktorun gece gündüz geliyor dedi.doktorlarımızda aynı.doktor olmasa bile ebeler ordakilerin ilgisi çok iyi merak etme dedi bana yani.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:31:07
Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:24:52
evet bencede soyuyorlar ve çok güzel ilgi gösteriyorlar yani.ebesiyle hemsiresiyle doktoruyla...
ESKİŞEHİRDE oturuyorum canım.en son 2 ay önce teyze kızım sezaryan oldu.sezaryanı 450 tlyemi ne oldu sanırım.ve çok güzel ilgilendiler.doktorun gece gündüz geliyor dedi.doktorlarımızda aynı.doktor olmasa bile ebeler ordakilerin ilgisi çok iyi merak etme dedi bana yani.
canım eminim özel hastane olduğu için ilgili olurlar ama beniim gittiğim hastane gerçekten abartıymış ozaman bende arada kaldım baştan beri aynı hastaneye gidiom doktoru iyi o olmasa gitcem başka yere inan hayırlısı artık

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

özel hastanede doğum yaptım 700 tl sezeryan oldum 2 gece 3 gündüz konaklama yaptım  :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

benim teyze kızım olvido belki denk gelmissndir onun doktoru da  2 milyar istemis normal doğum için,kendisi arkarada oturuyor.ama şimdi doktorunu değistirdi.herseyi çok pahalı olunca yeni değistirdi doktorunu.30haftalık oda.yani yazık verilen paraya.hani bebek iyi olsun değer o paraya diyoruz ama,o kalitede baska bi yerdede doğum yapabilirsin sanırım canım arastırsaydın.yani vereceğin 2 milyarla bebeğinin bi ihtiyacını alır koyarsın.ama bu saatten sonrada doktor değişmez bulamam diyorsan tabi napacaksın baska çare yok.ama inan acıyorum bu kadar verilen paraya.1 milyar olsa bende razıyım.ama yuh diyorum yani. :-ooo :-ooo

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 25 Ekim , 2011, 12:38:02
özel hastanede doğum yaptım 700 tl sezeryan oldum 2 gece 3 gündüz konaklama yaptım  :k06:
bak nekadar uygunmuş senin.siz eskisehire gelin doğum yapmaya canlar.en fazla 500 tl ile çıkarsınız.konaklama benden :ehi: :ehi:

asya81

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:38:31
benim teyze kızım olvido belki denk gelmissndir onun doktoru da  2 milyar istemis normal doğum için,kendisi arkarada oturuyor.ama şimdi doktorunu değistirdi.herseyi çok pahalı olunca yeni değistirdi doktorunu.30haftalık oda.yani yazık verilen paraya.hani bebek iyi olsun değer o paraya diyoruz ama,o kalitede baska bi yerdede doğum yapabilirsin sanırım canım arastırsaydın.yani vereceğin 2 milyarla bebeğinin bi ihtiyacını alır koyarsın.ama bu saatten sonrada doktor değişmez bulamam diyorsan tabi napacaksın baska çare yok.ama inan acıyorum bu kadar verilen paraya.1 milyar olsa bende razıyım.ama yuh diyorum yani. :-ooo :-ooo
evet biliom olvidoyu ya benimde içime battı bu para bide ben epidural normal istiycem oda sezeryanla yarışır ozaman   :-ooo kuşmu kondurcaklar hakkaten doğumu ebe takip edio son an doktor girio gerçi.

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:39:44
bak nekadar uygunmuş senin.siz eskisehire gelin doğum yapmaya canlar.en fazla 500 tl ile çıkarsınız.konaklama benden :ehi: :ehi:
hastane çantamı alıp geliom :toothy10: :toothy10:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Ekim , 2011, 12:42:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Ekim , 2011, 12:39:44
hastane çantamı alıp geliom :toothy10: :toothy10:
gel gülüm gel hemen :opucuk: :opucuk:

sibel28

Ben devlet hastanesi düşünüyorum...özel hastaneye gidiyorum kontrollere 450 sezeryan 400 normal dedi..fakat özeli tercih etmicem çok güzel ilgileniyorlar..ama yüzde doksan sezeryana alıyorlar..doktorun kolayına geliyor..Banada sizde sezeryan düşünüyorum dedi muayne etmeden..İlk günden itibaren devlet hastanesinede gidiyordum.geçen hafta devlet hastanesi doktoruna rica ettim sizin girmenizi istiyorum doğuma girermisiniz dedim..normalde biz girmiyoruz ebeler giriyor normal doğuma dedi..fakat size girerim arayın doğum zamanı dedi..Kadın çok iyi hiçbir ücret almadan arkadaşımda rica etmişti onun doğumunada gece yarısı gelip girmişti...devlet hastanesi bu yaz açıldı yeni yapıldı.5 yıldızlı otel gibi özelden daha özel nerdeyse...odalarda  dolap klima çift yatak var..her hastaya tek oda veriyorlar..diğer yatakta refakatci kalıyor..