27 Nisan , 2024, 18:51:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşlar doğum sonrası regl kaç gün sürüyor?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 23 Ekim , 2011, 15:30:10

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

merhaba  :hello: arkadaslar ben doğum yapalı 10 gün oldu ve reglim bitti normalmi bu durum  :dontknow: :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Aytii

kadından kadına değişir Kevser

mesela ben 47 gün oldum sonra kesildi 2 hafta içinde yine oldum sonra yine kesildi sonra yine oldum

kimi kadının kısa sürer kimisinin daha uzun

bünye meselesi

bazı kadınları süt korur derler yani regl olmazlar

kimisini korumaz

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Ekim , 2011, 15:45:45
kadından kadına değişir Kevser

mesela ben 47 gün oldum sonra kesildi 2 hafta içinde yine oldum sonra yine kesildi sonra yine oldum

kimi kadının kısa sürer kimisinin daha uzun

bünye meselesi

bazı kadınları süt korur derler yani regl olmazlar

kimisini korumaz

hım anladım canım keske olsam bende karnım davul gibi  :cildir: hayırlısı olsun  :-\ tesekkürler tatlım  :flowers:

Aytii

evet olmak herzaman rahatlatır

sezeryanla ilgisi yok bilgin olsun

bazısı laf olsun diye söyler sakın dinleme

tulayysl

kevser benm de 10 gun surdu ben de olmayı 4 gozle bekliyorum. bu karın baska turlu gitmiicek galibaa

°•.ℓανιηуα.•°

ben hala regl olmadım  :icon_scratch:

karnım inanır mısınız hala şiş. göbek değil eminim,göğsümün altından başlıyo şişlik ve hala ağrıyo göğsümün altı.

ben normal doğum yaptım güya ama hala regl olmadım. alakası yok yani normal ya da sezeryanla  ???

Aytii

ben olduğum için artık karnım dümdüz  :nazar: regl olmak gibisi yok ya  ::)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

48 gün kanam hiç durmadı sonra kesildi 1,5 ay sonrada normal adetimi oldum 5 gün sürdü eskiden olduğu gibi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

benim doğum sonrası kanamam kısa aralıklarla yaklaşık 50 gün sürdü. sonra kesildi iki hafta kadar, o esnada doktor kontrolüm vardı, doktor yumurtan olgunlaşmış reglin yakın dedi. birkaç gün sonra reglim geldi. sanırım doğum sonrası adet düzensizliği yaşamayacağım  :amin:

susanna

dogum yapali 34 gun oldu son 1 hafdadir ne gelen var ne giden  :k06: sadece hafif sarimsi akinti gibi geliyo ara ara
bende cok merak ediyorum nezaman adet olacagimi  ???

kevsercim sen bakma 10 gunde kesilmesine emzirdikce ara ara lekelenme yada kanamalarin olabilir arkadasim kisiden kisiye degisiyor

tweety0555

35 40 gun arası suruyor bende  2 ay sonrada adet oluyorum ama bır arkaadasım 14 ay adet olmadı o kısıden kısıye degısır...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 23 Ekim , 2011, 16:29:37
kevser benm de 10 gun surdu ben de olmayı 4 gozle bekliyorum. bu karın baska turlu gitmiicek galibaa
AYNEN ÖLE CANIM YA DAMLA DAMLA GELİYOR 2 GÜNDE BİR  :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 23 Ekim , 2011, 16:30:04
ben hala regl olmadım  :icon_scratch:

karnım inanır mısınız hala şiş. göbek değil eminim,göğsümün altından başlıyo şişlik ve hala ağrıyo göğsümün altı.

ben normal doğum yaptım güya ama hala regl olmadım. alakası yok yani normal ya da sezeryanla  ???

:-ooo AMA DAHA OLMADIN MI

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 25 Ekim , 2011, 12:52:41
48 gün kanam hiç durmadı sonra kesildi 1,5 ay sonrada normal adetimi oldum 5 gün sürdü eskiden olduğu gibi
:nazar: MASALLAH NURUM NE GÜZEL OLMUŞSUN YA BİDE BEN OLSAMDA GÖBİK GİTSE  :cildir: