yardımmmmm lütfen amniyosentez yaptıranlar!!!!!

Başlatan demetkkk, 19 Ekim , 2011, 16:51:25

« önceki - sonraki »

demetkkk

kızlarrr nolur yardım edin artık üzüntüden ve stressten çatlıycam bebeğimde 1:243 down senddromu riski olduğu için 17+1 haftalıkken amniyosentez yaptırdım bugün tam 3 hafta oldu ama sonuç için aramadılar üniversite hastanesinden alıcam tahlil sonuçlarını ordan arıycaklar aramadılar 3hafta demişlerdi süre için ben arayıncada biz çıkınca sizi ararız diyorlar hiç yardımcı olanda yok aranızda amniyosentez yaptıran ve üniversite hastanesinde yaptıran varmı sonuçları ne zaman almıştınız bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum dayanamıyorum artık çok korkuyorum  :crybaby2: :y25:

bihterp3416

Alıntı yapılan: demetkkk - 19 Ekim , 2011, 16:51:25
kızlarrr nolur yardım edin artık üzüntüden ve stressten çatlıycam bebeğimde 1:243 down senddromu riski olduğu için 17+1 haftalıkken amniyosentez yaptırdım bugün tam 3 hafta oldu ama sonuç için aramadılar üniversite hastanesinden alıcam tahlil sonuçlarını ordan arıycaklar aramadılar 3hafta demişlerdi süre için ben arayıncada biz çıkınca sizi ararız diyorlar hiç yardımcı olanda yok aranızda amniyosentez yaptıran ve üniversite hastanesinde yaptıran varmı sonuçları ne zaman almıştınız bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum dayanamıyorum artık çok korkuyorum  :crybaby2: :y25:
canım hiçbir bilgim yok ama sen üzme kendini stres yapma inşş kötü birşey çıkmaz  :amin:

gökkusağı

hayatım çok geçmiş olsun umarım sonuçlarınız tertemiz çıkar içini ferah tut.ben de yaptırıcam bikaç hafta sonra drum 15 günde çıkar sonucu dedi.o kadar uzamaması lazım senin kendi drun tıp fakültesinde deilmi onunla konuş o alsın yada git arayınca ilgilenmiolar ama gidince ilgilenebilirler bilmiom ki bu kadar uzamanz heralde  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

muhribe

canım Allah bilir ama bence senin test sonucunda endişe edecek bir durum yk. bana doktorum 1/170 olursa risk grubunda sayıyoruz demişti. Allahn izniyle sağlıkla alacaksın bebeğini kucağına. stres yapıp da bebişini yorma içerde annesi. dualarımız seninle  :amin:

doğangüneş

bilgim yok ama dualarım sizinle inş. herşey yolunda olur ve sonuçlarınız temiz çıkar cnm  :amin:

zeynep0655

canım bende samsun tıp fakültesinde yaptırmıştım amniyosentez tam 45 günde çıktı sonuçlar. benim sonucum iyi geldi çok şükür şimdi 1 yaşında oğluşum. sıkma canını ben inanıyorum ki seninde temiz çıkacak. ben hamilelikte yapılan 2 li 3 lü testlere pek inanmıyorum bu sayede. şu anda seni o kadar iyi anlıyorumki beklemek çok büyük stres oluyo. hamileliğin en güzel dönemleri zehir oluyo insana.

__nil__

merhaba.bu risk değeri ikili testte mi çıktı üçlü tesstemi? bende yarın üçlü test yaptırmaya gidicem.bizimde ikili test değerimiz 1/391 çıkmıştı.bakalım banada sonuçlara göre karar vericek doktor amniyosentez için.Sonuçlar ne zaman çıkıyor bilmiyorum ama hakkında hayırlısı olsun inş

zeynep0655

slm canım bana 2 li test yapmamıştı doktor(neden bilmiyorum). benim 3 lü testte çıktı.

__nil__

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 19 Ekim , 2011, 23:09:21
slm canım bana 2 li test yapmamıştı doktor(neden bilmiyorum). benim 3 lü testte çıktı.

bana doktor ikili test daha doğru bir test üçlü testte hata payı daha fazla dedi.o nedenle ikisinide yapıp ona göre değerlendiririz dedi.Hatta bana yarın dörtlü tarama yapılcakmış.inş hayırlı çıkar sonuçlar

zeynep0655

inşallah hayırlı haberler alırsın canım. bende 2 li testin daha doğru sonuç verdiğini duymuştum. ama dediğim gibi ben inanmıyorum artık bu testlere

demetkkk

kızlar çok teşekkür ederim cevaplarınız beni biraz olsun rahatlattı. benim 2li testimde risk çıkmıştı o teste güvenilir dedikleri için daha çok korkuyorum bugün tekrar arıycam üniversite hastanesini yada doktorumu aslında ben hastaneye bağlı prof. doktorun özel muaynehanesinde yaptırdım amniyosentezimi  ama tahlilleri hastaneye biz götürdük yeni yasalarla ilgili durumlar olduğu için benim yaptığımıda söylemeyin dedi bana ne biliyim karışık bir durum yani sonuçta ücretini aldı umarım ilgilenir dualarınız için Allah razı olsun hakkınızı helal edin sonuçlarımı alınca yazarım size

suzannn

İNŞALLAH HİÇ BİR SORUNUNUZ KALMAZ İNŞALLAH TEMİZ ÇIKAR SONUÇLARINIZ

gökkusağı

cnm inş hayırlı haberlerle dönersin içini ferah tut dualarımız seninle.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°•.ℓανιηуα.•°

öncelikle çok geçmiş olsun....

insanın içine bi kere kuşku tohumları atıldı mı berbat bi duygudur beklemek.. ama sabırlı ol canım...

benim de doktorum 2 li testin daha güvenilir olduğunu 3 lüye gerek olmadığını söylemişti.

benzer bi şekilde benim de hamileliğim esnasında rahimde yara çıkmıştı. doktor alttan bakarken hemşiresi "aaaaaaaaa ilk kez böyle bişiy görüyorum" demişti ve dünyam başıma yıkılmıştı. parça alınıp patolojiye yollanmıştı. sonuç 15 gün sonra çıkmıştı ve çıkana kadar ölüp ölüp dirilmiştim. çünkü kötü çıkaydı sonuç bebek alınıp rahim tedavi edilecekti. nyse ki temiz çıkmıştı  :amin:

içini ferah tut arkadaşım. bişiy olmaz Allahın izniyle...

krizantem84

Alıntı yapılan: demetkkk - 19 Ekim , 2011, 16:51:25

canim cok gecmis olsun umarim bebegin saglicakla dünyaya gelir :amin: dowmsendromu oriski oldugunu nerden anladinizki???