28 Nisan , 2024, 00:17:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

cüz alabilir misiniz

Başlatan HASRET!M S@N@, 18 Ekim , 2011, 09:18:05

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar 13. ve 14. cüzlerin acil okunması gerekiyor yani iki üç gün içerisinde yardımcı olursanız cok sevinirim cok yogunum okumaya fırsat bulamıyorum evde bile calısıyorum kızlar alırsanız duacınız olurum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Ekim , 2011, 09:18:05
kızlar 13. ve 14. cüzlerin acil okunması gerekiyor yani iki üç gün içerisinde yardımcı olursanız cok sevinirim cok yogunum okumaya fırsat bulamıyorum evde bile calısıyorum kızlar alırsanız duacınız olurum
canım 13.cüzü ben alayım...

HASRET!M S@N@

allah razı olsun cnm bnm cok ikrama gecti rkadstan almıstı o ara cok sorunlarım vardı unutmusum kızada cok ayıp oldu okuyunca haber veriri misin cnm cok cok sağol allahta seni darda kaldıgında kurtarsın inşşşşşş cok kolay dogum yap inşşşşşşşşşşşşşşşşş

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Ekim , 2011, 09:49:32
allah razı olsun cnm bnm cok ikrama gecti rkadstan almıstı o ara cok sorunlarım vardı unutmusum kızada cok ayıp oldu okuyunca haber veriri misin cnm cok cok sağol allahta seni darda kaldıgında kurtarsın inşşşşşş cok kolay dogum yap inşşşşşşşşşşşşşşşşş
canımsın Allah razı olsun duaların için aminnn... :amin:
tabi haber veririm akşam okurum inş. yarın yazarım  :opucuk:

GELSQMİNQ

CANIM 14. CÜZÜ BEN OKUYABİLİRİM

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 18 Ekim , 2011, 13:07:55
CANIM 14. CÜZÜ BEN OKUYABİLİRİM
cnm cok tesekkür edeirm allah razı olsun rabbim gönlüne göre versin inş en kısa sürede muradını versin okuyunca haber ver tatlım cok sağol

GELSQMİNQ

TAMAM BİTANEM BİRAZDAN OKUMAYA BAŞLAYACAĞIM

xxcansuxx

canan ben dün akşam okumaya başladım... akşam yemekten sonrada biter canım 13.cüz bilgin olsun...

FeHi

ALLAH KABUL ETSİN ARKADAŞLAR :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

canan 13.cüz bitti canım bilgine