siz daha önce hiç böyle windows kapanış mesajı gördünüzmü?

Başlatan siyah-beyaz, 24 Ocak , 2007, 21:50:54

« önceki - sonraki »

siyah-beyaz

--------------------------------------------------------------------------------

Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. simdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler. nereye isterseniz oraya!

* kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, agladık, kızdık...ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...

* gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkını helal et, bill gates'in duaları senin üzerine olsun...

* windows kapatiliyor bu katliama sessiz kalmayin! her gun dunyada on binlerce windows kapatılıyor.. bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... bırakın windowslar açık kalsın...

* bu aksam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik... yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle esen kalın!... brovaoooo

* "kapatıyosun ha? tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktığın gibi olmayabilir.."

* bu kadar.. dağılabilirsiniz...

* beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum

* bugünü de kazasız belasız atlattın

* verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz

* bilgisayarı gerçekten kapatmak istediginize emin misiniz? belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış olursunuz...

* "şimdi kapanıyorum ama kullanirken ettigin küfürleri anlamadım sanma.. bi dahaki oturumda sorarım ben sana.. "

* "yedeklemişsindir insallah.. hayır bi dahaki açılışta ben aynı ben olmayabilirim de o bakımdan.. eheh"

* "hadi windows kapanıyor, kapanır, sen dikkat edde ruhunun windowları aCık kalmasın, gönülcegizin ayazda kalıp cırcır olmasin"

* niye kapatıyosun?? daha karpuz keseceedik!

* bana biraz daha fazla ilgi göster ve dinlenmeme izin ver.

* her kapanan pencerenin ardından bir yenisi açılır... yav yoksa pencere degil de kapı miydi? aman be her neyse ben gidiyorum.

* müsadenle kaçıyorum, sahip.

* tekrar bekleriz efendim..

* bunu saymayız yine bekleriz.

* 26 saat online kalmayı başararak bugüne kadarki en büyük eforunu sarf ettin.. afferim böyle bilgisayarla ugraşmaya devam edersen evde kalacaksın.. giyin,makyaj yap ve disarı Cık!!!!!

*bi daha açılırsam ne olayım.

* e bana müsade artık...
:)