Bebeğiniz doğmadan önceki son ultrason kilosu ne kadardı??? Kaç kilo doğdu???

Başlatan aydinays, 13 Ekim , 2011, 20:36:40

« önceki - sonraki »

aydinays

Bebeğiniz doğmadan önceki son ultrason kilosu ne kadardı??? Kaç kilo doğdu???

Ultrasonda yanılma payı çok olabiliyor. Benim 32. haftada oğluma 2100 dedi. 34. haftada 2500 dedi.

Doğumda ultrasonda yanılmalar nasıl oluyor??? Ultrasondan kilolu mu zayıf mı doğuyor bebekler???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende cok merak ediyom acaba tutuyomu diye  :icon_scratch: ama yanilma payi cok oluyomus öyle duyuyom genelde  :dontknow:
:nazar: :nazar:

aydinays

Canım bende çok merak ediyorum bakalım yarınki ölçümünde kaç çıkacak??? Doktorla mı alakalı bu ultrason ölçümleri acaba yoksa ultrasonla mı alakalı  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Ekim , 2011, 20:45:48
Canım bende çok merak ediyorum bakalım yarınki ölçümünde kaç çıkacak??? Doktorla mı alakalı bu ultrason ölçümleri acaba yoksa ultrasonla mı alakalı  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
bakalim insallah kilosu artmistir  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

doğuma girmeden 1 saat önce 4500 demişti ve doğru çıktı maşallah

Ezocan84

ben dogum yapmadan 1 gün önce ultrasonda 1500 gr. dendi, 1200 gr. dogdu.. genelde ultrasondakinden daha az cikiyo, yada ona yakin cikiyo..

hümeyra_t_e

krizantem84

valla ben ilk cocugumda kilsunu falan hi sormadim doktorda söylemedi ama kizim 3385 kilo dogmustu :binkybaby:
kimiside diyor ultrasyon az hesapliyor diye.yani en fazla olsun olsunda yanilma payi 200 gr olsun :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 13 Ekim , 2011, 21:10:57
ben dogum yapmadan 1 gün önce ultrasonda 1500 gr. dendi, 1200 gr. dogdu.. genelde ultrasondakinden daha az cikiyo, yada ona yakin cikiyo..
cnm nasilsin bebegin simdi kac kilo büyüdümü hastaneden ciktimi kizin

Ezocan84

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Ekim , 2011, 21:18:25
Alıntı yapılan: Ezocan84 - 13 Ekim , 2011, 21:10:57
cnm nasilsin bebegin simdi kac kilo büyüdümü hastaneden ciktimi kizin

gülüm kizim suan 3 haftalik ve 1700 gr. oldu  :nazar: hizla büyüyo, hala cikmadi hastaneden.. 2500 gr. olmasi gerekiyormus en azindan.. 800 gr. daha almasi gerekiyo.. sagligi yerinde sükürler olsun.. sizinkiler göbüsünüzde büyüyo benimkiside küvezde  :k06:

krizantem84

Demet_dk

(+) VEYA  (-) 300 GRAM YANILMA PAYI OLABİLİR

BANA 3500 DOĞAR; AMA 300 GRAM YANILMA PAYI AR DEMİŞTİ 3300 DOĞDU OĞLUM 

°•.ℓανιηуα.•°

evet yanılma oluyo. bana da 3400 falan en fazla dedi. hem de doğumdn bi kaç saat önce. ama 3600 doğdu oğlum

Ezocan84

veliff

bizimki pek farklı çıkmadı.. ben kontrole gittiğim gün doğurdum ultrasonda 3.400 çıktı oğlum 3.370 doğdu  :love7: