100 gr şeker yüklememde yüksek çıktı :(

Başlatan xxcansuxx, 13 Ekim , 2011, 17:52:34

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

cnm sen üzülme bu konuda net bir fikrim yok ama careiz bebeğe zarar veren birsey değil yazılanlardan anladıgım kadarıyla eminim bununda üstesinden gelceksin sen nelere katlandın bitanem bunda hayırlısıyl atlatırsın inşşşşş

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ekim , 2011, 09:44:20
cnm sen üzülme bu konuda net bir fikrim yok ama careiz bebeğe zarar veren birsey değil yazılanlardan anladıgım kadarıyla eminim bununda üstesinden gelceksin sen nelere katlandın bitanem bunda hayırlısıyl atlatırsın inşşşşş
inş. canım eğer diyete dikkat etmezsem insülin başlanabilir dedi dr günde 5 defa dedi dr gözüm korkuyor inan  :sad1: bebeğin gelişimini diğer haftalar etkilermiş drum öyle dedi bilmiyorum ki biraz dikkat istiyor ayrıca kilolu olurmuş bebek bunu duyan eee ne var ne güzel diyor ama sağlıksız kilo bebeğimdende bendende uzak dursun  :amin: neler geliyor insan olanın başına canan inş. atlatırım ac bi aç geziyorum gibi :icon_pale:

suzannn

canım diyetine uy ve kesinlikle stres yapma şekeri en çok çıkartan unsur şeker kendine ve bebeğine iyi bak

karapnr

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2011, 09:58:30
inş. canım eğer diyete dikkat etmezsem insülin başlanabilir dedi dr günde 5 defa dedi dr gözüm korkuyor inan  :sad1: bebeğin gelişimini diğer haftalar etkilermiş drum öyle dedi bilmiyorum ki biraz dikkat istiyor ayrıca kilolu olurmuş bebek bunu duyan eee ne var ne güzel diyor ama sağlıksız kilo bebeğimdende bendende uzak dursun  :amin: neler geliyor insan olanın başına canan inş. atlatırım ac bi aç geziyorum gibi :icon_pale:

hamilelikte bu tip hastalıklar ortaya çıkıyor ve sonraki haftalarda kaybolabiliyor canım , sen dikkat ettikten sonra düzelir inşallah  :opucuk: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Ekim , 2011, 10:09:17
canım diyetine uy ve kesinlikle stres yapma şekeri en çok çıkartan unsur şeker kendine ve bebeğine iyi bak
suzan uyuyorum akşamdan beri inş. düzene girer... drumda dedi insülin zor bak sakın diye diye bir hal kaldı...  bu arada eşim kahvaltıda bal yemiyorum diye zorla dayıyordu dün bir baktık listede bal,reçel,pekmez yok... ben abartıyormuşum yeme işini mesela 30 gr balık yemek nerde benim yediğim balık nerdeeee   :k06:

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2011, 10:15:23
suzan uyuyorum akşamdan beri inş. düzene girer... drumda dedi insülin zor bak sakın diye diye bir hal kaldı...  bu arada eşim kahvaltıda bal yemiyorum diye zorla dayıyordu dün bir baktık listede bal,reçel,pekmez yok... ben abartıyormuşum yeme işini mesela 30 gr balık yemek nerde benim yediğim balık nerdeeee   :k06:
diyetine uyduktan sonra allahın izniyle bişeycik olmaz

xxcansuxx

Alıntı yapılan: karapnr - 14 Ekim , 2011, 10:13:25
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2011, 09:58:30

hamilelikte bu tip hastalıklar ortaya çıkıyor ve sonraki haftalarda kaybolabiliyor canım , sen dikkat ettikten sonra düzelir inşallah  :opucuk: :amin:
inş. karapınar  :opucuk: bebeğime zarar vermeden düzelir inş. ki irademe hakim insanım...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Ekim , 2011, 10:16:26
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2011, 10:15:23
diyetine uyduktan sonra allahın izniyle bişeycik olmaz
inş. bende bunu bekliyorum sabırla 5-6 ay kadar yapacağım bu diyeti... faydası olsunda razıyım... belki kilo almadan doğuma giderim    :k06:

cano_m

canancım kaç kilo aldın. bu arada iradene sahipsen emin ol ki atlatırsın hayırlısıyla benimde diğer ay dedi doktorum şeker yüklemesini. aşı için sağlık ocağına gittiğimde oradaki ebe bi sabah gel şeker yüklemeni ben önceden yapayım dedi. pazartesi gidicem olmazsa. ben 6. ayıma girdim henüz 3 kilo almışım

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cano_m - 14 Ekim , 2011, 10:23:58
canancım kaç kilo aldın. bu arada iradene sahipsen emin ol ki atlatırsın hayırlısıyla benimde diğer ay dedi doktorum şeker yüklemesini. aşı için sağlık ocağına gittiğimde oradaki ebe bi sabah gel şeker yüklemeni ben önceden yapayım dedi. pazartesi gidicem olmazsa. ben 6. ayıma girdim henüz 3 kilo almışım
7.ayımıza girdik 9 kilo aldım canım...  5.ayın sonunda birden 6 kilo aldım şekerin etkisiyle sanırım vücudum yakamadı depoladı...  :dontknow:

xxcansuxx

canan ama şeker yüklemesi için erken değil mi dr.bana 24-28.haftalarda yapıyoruz demişti ben 27.haftayı dolduruyorum bu hafta yapıldı  :dontknow:

cano_m

CANIM BENİM DOKTORUM DA DİĞER AY DEDİ. OZAMANA 27. HAFTAYI DOLDURUYO OLACAĞIM. NE BİLEYİM SAĞLIK OCAĞINDAKİ EBENİN SÖYLEMESİ GEL YAPAYIM DEDİ. BANA GÖRE DE ERKEN. DOKTORUM TAM ZAMANINI SÖYLEMİŞ OZAMAN DİMİ YANİ  :dontknow:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cano_m - 14 Ekim , 2011, 10:31:23
CANIM BENİM DOKTORUM DA DİĞER AY DEDİ. OZAMANA 27. HAFTAYI DOLDURUYO OLACAĞIM. NE BİLEYİM SAĞLIK OCAĞINDAKİ EBENİN SÖYLEMESİ GEL YAPAYIM DEDİ. BANA GÖRE DE ERKEN. DOKTORUM TAM ZAMANINI SÖYLEMİŞ OZAMAN DİMİ YANİ  :dontknow:
tabi tabi drun en uygun zamanı hesap ederek çağırıyor zaten birde benim bebeğin gelişimi önde dra göre yani 28.haftayı dolduruyor... sen drunu dinle... zaten 24-28.haftalarda ortaya çıkıyormuş şeker onun için erken yaptırma derim ben  :icon_thumright:

cano_m

EN İYİSİ ÖYLE YAPMAK. ZATEN SABAHLARI MİDE BULANTILARI TEKRAR BAŞLADI. BİDE ERKENDEN ŞEKER YÜKLEMESİ FALAN DERKEN KALDIRAMAM SANIRIM. AŞIDAN SONRA BİLE MAHFOLDUYSAM HALA AĞRI ÇEKİYORUM ŞEKER YÜKLEMESİNDEN SONRA KENDİMİ DÜŞÜNEMİYORUM  :igrenc:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: cano_m - 14 Ekim , 2011, 10:38:12
EN İYİSİ ÖYLE YAPMAK. ZATEN SABAHLARI MİDE BULANTILARI TEKRAR BAŞLADI. BİDE ERKENDEN ŞEKER YÜKLEMESİ FALAN DERKEN KALDIRAMAM SANIRIM. AŞIDAN SONRA BİLE MAHFOLDUYSAM HALA AĞRI ÇEKİYORUM ŞEKER YÜKLEMESİNDEN SONRA KENDİMİ DÜŞÜNEMİYORUM  :igrenc:
senin daha ilk iğnen değil mi ben 2.yi bile yaptıralı 10 gün sonra 1 ay olacak... bekle sen en iyisi şeker için... yok canım psikolojik olarak etkileme kendini küçük pet şişesiyle içiyorsun limonda sıkınca rahat oluyor içimi... limonata gibi :icon_thumright: :opucuk: