ÇOK KÖTÜYÜMMM:.........(

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 13 Ekim , 2011, 17:42:33

« önceki - sonraki »

karapnr

çok geçmiş olsun , Rabbim acil şifalar versin  :opucuk: :amin: :amin:

serife26

serumaları al bişeyin kalmaz inşallah,bebekte mamadan demir ediniyordur,korkma,acil şifalar dilerim.

HASRET!M S@N@

canım bnm cok üzülme en azından caresi olan bir derdin varmıs allah korusun ya daha kötü birsey olsaydı sen pekmez falanda ye kan yapar belki fayda sağlar tatlım allhım acil sifalar versin gecmiş olsun gülüm

ยรlคภ๓คz göภlüm

GELSQMİNQ

GEÇMİŞ OLSUN CANIM İNŞ KISA ZAMANDA DÜZELİRSİN

dirim

canım çok geçmiş olsun
iyiki erken farketmişsiniz.
demir ilacı kullanmıyormuydun?
ben doğumdan beri kullanıyorum.ara verip başladım

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

çok sağolun kızlar,Allah razı olsun hepinizden .dünürümmm tam tersi canım benim hayatımın hiçbir evresinde rejim yapmadımki şimdi yapayım yiyorum canım ne çektiyse üşenmeden malzeme alıp kendim bile yapıyorum yemekle ilgisi yok kronk bişey:(
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

tweety0555

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 13 Ekim , 2011, 18:00:04
kızlar normal demir eksikliği değilmiş ferritin yani kandaki depo demiri.depom bomboşmuş ve en çok üzüldüğüm şey bebeğim dolayısıyla oda demir alamaz benım depom boşken :sad1:
canım canını sıkma aynı durum bendede oldu hatta cocuklardada asırı derecede kansızlık olustu ama allah sukur cok buyuk problem olmadı sende canını sıkma moralını bozma sutunde gıtmesın...

krizantem84

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 13 Ekim , 2011, 17:42:33
Kızlar halsizlik ve yorgunluk hissediyordum kaç gündür kansızımdır diye düşünüp doktora gittim.ben kansızlık çıkar diye düşünüyordum yine ferritin eksikliği çıktı bu kez çok kötü dedi doktor yani depo demiri çok düşük .gittiğim doktor zaten doçent iyi bir doktor.5 gün serum yıyeceksın dedi yazdı eşim gelınce buakşam gıdeceğizbu depo demir eksikliği.bebeğede geçermiş acil takviye almam lazımmış ,hap falan bir işe yaramazmış :sad1:5 gün boyunca hastaneye gidip serum yıyeceğim bebeğimede iyi gelecek aksi halde demir eksikliği olurmuş ondada :crybaby2:

cok gecmis olsun cnm canini sikma düzelir insallah :amin:

tgbybr

canım  çok geçmiş olsun bende de feritin eksik çıktı. ilaç verdi dr kullanmıyodum ama kullanayım bari