25 Nisan , 2024, 20:11:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÇOK KÖTÜYÜMMM:.........(

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 13 Ekim , 2011, 17:42:33

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kızlar halsizlik ve yorgunluk hissediyordum kaç gündür kansızımdır diye düşünüp doktora gittim.ben kansızlık çıkar diye düşünüyordum yine ferritin eksikliği çıktı bu kez çok kötü dedi doktor yani depo demiri çok düşük .gittiğim doktor zaten doçent iyi bir doktor.5 gün serum yıyeceksın dedi yazdı eşim gelınce buakşam gıdeceğizbu depo demir eksikliği.bebeğede geçermiş acil takviye almam lazımmış ,hap falan bir işe yaramazmış :sad1:5 gün boyunca hastaneye gidip serum yıyeceğim bebeğimede iyi gelecek aksi halde demir eksikliği olurmuş ondada :crybaby2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

derbeder

gecmis olsun canim  :flowers:

demir eksikligi bendede var bu kadar kotu birsey mi bu yaa  :-ooo
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

asya81

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİM :opucuk: BENDE EVLENMEDEN HASTANELİK OLMUŞTUM AŞIRI ADET OLMAKTAN.ELİM AYAĞIM TUTMUYORDU DEPOM BİTMİŞTİ NERDEYSE HERGÜN 2İĞNE KAN İLAÇLARI ŞURUPLARI SERUMLAR ÖYLE KENDİME GELMİŞTİM PARMAĞIMI KALDIRAMIYORSUM BİDE SENİN EVLADIN VAR ONA FAYDA VE KENDİNE FAYDA İÇİN KATLANACAKSIN ALLAH DAHA BAŞKA SIKINTI VERMESİN CANIM BENİM YEMENE İÇMENE SIKI SARIL  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: ATLATIRSIN İNŞALLAH HEMENCİK :amin:

ツgöçmen_54 ツ

çok geçmiş olsun  :opucuk: allah acil şifalar versin  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

13 Ekim , 2011, 17:59:11 #4 Son düzenlenme: 13 Ekim , 2011, 18:01:43 ✿گสЯเ_ќĮż✿
ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM  :flowers: :flowers:
RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

kızlar normal demir eksikliği değilmiş ferritin yani kandaki depo demiri.depom bomboşmuş ve en çok üzüldüğüm şey bebeğim dolayısıyla oda demir alamaz benım depom boşken :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok gecmis olsun canim insallah alatirsin  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Allah razı olsun canım arkadaşlarım :amin:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

cnm benim çok geçmiş olsun elif su mama takviyesi yapıyormusun belki o mamadan falan alır allahım acil şifalar versin
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Aytii

dünürüm çok geçmiş olsun  :sad1:

eminim kilo alcam diye yemiyosundur hiç bişi  :caca: dikkat etmiyosun kendine  :-\

Allahım acil şifa versin  :amin:

aydinays

canım hemşom  benim inşallah alacağın serumlarla deponu demirle doldurursun ve elifimizde sağlıkla beslenir. Acil şifalar diliorum sana.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

canım benim çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin :flowers: :flowers: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım benim çok geçmiş olsun yeni gördüm allah yardımcın olsunn.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

çok geçmiş olsun canım. çok üzüldüm. ama dikkat et kendine sen de olur mu.  :opucuk:

suzannn

canım gecmıs olsun ıhmal etme cnm