kızım yatağımızda yatmak istiyor :(

Başlatan AyNi, 12 Ekim , 2011, 22:09:38

« önceki - sonraki »

AyNi

selam kızlar, biz geldik  :hello2: zeynep edam 7 aylık oldu... ama bu günlerde biraz sıkıntılıyız... bi akıl danışalım dedik...

kızım doğdu doğalı gece uykumuz gayet düzenlidir.. arada aksamalar olsada sorun olmuyordu... herzaman kendi yatağında uyumasına dikkat ettim, gece emzirirken oturarak emzirdim ki, yatarak emzirirsem bana rahat gelir geri koymam belki diye... geçenlerde gündüz uykusunu bizim yatağa yatırmak zorunda kaldım... o zamanda beri bizim yatakta yapmak istiyor... akşamları 8de uyuyan bebek gitti, inatla 11e kadar uyumadı, yatağına yatırdıkca geri uyandı ağladı, bizim yatağa yatırınca uyudu...

şimdi sorum şu, sizler de böyle bişey yaşadınız mı? aceba kızımın kokuma ihtiyacı olduğu için mi yapıyor, yoksa sadece rahat mı geliyor? nasıl hareket edeceğimi şaşırdım... çocukların anne baba yatağında yatmasını doğru bulmuyorum ama aceba duygusal olarak ihtiyacı mı var?  :dontknow: :dontknow:

esma...

benım kızım 7 yasında olmasına ragmen hala yatagımıza gelıp yatmak ıstıyo artık kızıyorum yolluyorum yatagına.bence hıc yanına alma alısmasın zaten gun boyu berabersın ıstedıgınde kucagına alıyosundur . ;)

krizantem84

benim kizimda 5 yas diyecek malesef oda yanimizda uyuyor,uyuyunca yatagina götürüyorum ama gece olunca tekrar yanimiza geliyor ne yapiyorsamda alistiramadim bence esma arkadasimiza katiliyorum yanina alma alismasin :opucuk: sonra cok zorlanirsin :love9:

AyNi

haklısınız arkadaşlar, bende istemiyorum bizimle yatmasını, ama aceba ihtiyacı mı var? duygusal anlamda sarsılır mı? onu üzmek istemiyorum... aceba sadece bir dönem mi? ama öyle diyip de elimizi verip kolumuzu kaptırmayalım  :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

13 Ekim , 2011, 13:22:06 #4 Son düzenlenme: 18 Ekim , 2011, 13:20:57 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
ayşecim yatağı rahatmı dar falan değil demi
çünkü benim paşamda aynı dediğin gibi bizim yatakta 3-4 saat uyuyo kendi beşiğinde saat başı uyanıodu
park yatağını yatak odasına aldım dün ilk defa maşallah çok güzel uyudu 4 kere uyandı ama ağlamadı emdi uyudu maşallah
beşiği dar geliyormuş kuzucuğuma
edada öyle olmasın

meatballs

18 Ekim , 2011, 11:50:23 #5 Son düzenlenme: 25 Ekim , 2011, 08:46:57 meatballs
I find this discussion really interesting. Kept me days to finally decide what to do instead of having a brain removal and transport it to area 51 to put it there in a dark storage room ---talk about a one big confusing metaphor, if you guys know what I mean? I enjoy reading everyone's views here about the topic. Got several questions here actually and it'd be a lot better if we'll discuss it via mmssenger. LOL. And my ID name's columbo.. neh, sounds queer.

I actually found this discussion first at MMS social net. My friends share MMS about stuff like this in regular basis.

Anyways, seems that one of us here sounded like he loves detective games. Reminds me about detective columbo and their lousy columbo episodes.And one more question, does anyone here know where can I find an MMS video for this? It'll be pretty much appreciated if so. Do I sound like a weirdo? I'm perfectly normal though.

This is great. Every time I come across with this kind of discussion quite seems that I'm always all left out like I'm being put in a storage for years. This dude right above me made a good point. Not to sound like I'm this guy in columbo episodes who sometimes don't make any sense at all. But hey, detective columbo's bad ass. He even did his own testicular removal when he found out he ain't gonna use them after all, and transport them to deep south thinking someone would buy them. Am I the only one here who loves detective games and keep gibbering stuff so random?  By the way, speaking of removal and transport, detective columbo's the right man for the job... 

Now about the topic, found an MMS video sample about this from MMS social net. My friends share MMS or stuff like this all the time.

tulayysl

benim kızım 42 gunluk hiç kendi yatağında yatıramadık. koltukta uyuyo yatağında uyumyo

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bizde bir ara öyle bir dönem geçirdik odamızı hiç ayırmamıza rağmen..
3 aya yakın benimle beraber yattı oğlumda..
Ama kendi yatağında oyunlar oynayıp oylanmaya başlayınca uykunun da tadına vardı :k06:
Yatağı cezbedecek hale getir Ayşecim  :icon_thumright:
Gün içinde de devamlı sevgi gösterilerinde bulun  :icon_thumright:

AyNi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Ekim , 2011, 13:22:06
ayşecim yatağı rahatmı dar falan değil demi
çünkü benim paşamda aynı dediğin gibi bizim yatakta 3-4 saat uyuyo kendi beşiğinde saat başı uyanıodu
park yatağını yatak odasına aldım dün ilk defa maşallah çok güzel uyudu 4 kere uyandı ama ağlamadı emdi uyudu maşallah
beşiği dar geliyormuş kuzucuğuma
edada öyle olmasın

dar değil canım, hatta rahat... normal büyük bebek beşiği, yatağıda bizim yataktan, farkı yok,... bu gece ısrarla uyutup yatağına yatırdım, 20 sefer uyandı geri yatırdım galiba.. sonunda bende pes ettim, uyanık bir şekilde yanıma yatırdım, 5 dk geçmeden bana baka baka uyudu...  :icon_scratch:

AyNi

Alıntı yapılan: tulayysl - 18 Ekim , 2011, 12:20:54
benim kızım 42 gunluk hiç kendi yatağında yatıramadık. koltukta uyuyo yatağında uyumyo

doğdu doğalı hep yatağında yatırdım canım, bence artık koltukta yatırma, yakında hareketlenmeye başlar, allah korusun düşer  :sad1:

AyNi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 18 Ekim , 2011, 12:57:05
Ama kendi yatağında oyunlar oynayıp oylanmaya başlayınca uykunun da tadına vardı :k06:

inşallah biz de de bir dönemdir gözdeciğim  :-\ bende gündüzleri sık sık kendi yatağına koyuyorum, oyuncaklarıyla oynuyor, seviniyor ama uyumuyor  :k06: hatta bende sığarmıyım, yanına mı uzansam diye bile düşündüm ama galiba kırılır :k06: :k06: bide biz 24 saat beraberiz, sürekli oyun halindeyiz, ya çok alıştı bana, yada sadece bir dönem...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 18 Ekim , 2011, 15:02:13
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 18 Ekim , 2011, 12:57:05

inşallah biz de de bir dönemdir gözdeciğim  :-\ bende gündüzleri sık sık kendi yatağına koyuyorum, oyuncaklarıyla oynuyor, seviniyor ama uyumuyor  :k06: hatta bende sığarmıyım, yanına mı uzansam diye bile düşündüm ama galiba kırılır :k06: :k06: bide biz 24 saat beraberiz, sürekli oyun halindeyiz, ya çok alıştı bana, yada sadece bir dönem...
Güzellik korkma kırılmıyor park yataklar ben devamlı içinde olduğumdan biliyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Bebekler böyle bir evre geçiriyorlar ama hepsi geçecek bir bakmıssın ki koşmaya başlamış zaman çok çabuk geçiyor ve ilerledikçe kendini sevdirmeyecek bile  :sad1:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

demek kırılmıyor bundan sonra bende park yataktayım desene :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Ekim , 2011, 15:28:40
demek kırılmıyor bundan sonra bende park yataktayım desene :ehi:
Aynen kuzum bende korkarak girmiştim sonra bir daha çıkamadım valla bağımlılık yaptı  :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi:
ozaman değişiriz yatakları ben onunkinde o benimkinde
gözde eminmisin bak ben 65 kiloyum :ehi: