Omzumda Kas Zedelenmesi Var Sanırım

Başlatan ponçik, 10 Ekim , 2011, 18:26:37

« önceki - sonraki »

ponçik

Dün evde  kızımı kucagıma alırken ayagım kaydı ve kızıma bişey olmasın , onu koruyayım derken yana doğru attım kendimi , omzumun üzerine doğru düştüm , sol kolum ve omzum desem daha doğru olur
o ara kızım çok agladığı için ben kendi sıkıntımı anlamadım ve gece boyunca omzum ve kolum ağrıdıgı için uyuyamadım
kas gevsetici krem ve hap fayda etmedi başka öneriniz var mı  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çok geçmiş olsun.bende hamileyken düştüm karnımın üzerine düşmemeyim derken kolum altımda kaldı tendom zedelenmesi dedi doktor.buz koydum ben fizik tedavi yapan kuzenim var o iyi geliyo cidden ama çok zor oluyodu o zaman yaz mevsimiydi şimdi kış iyice zorr onu yapamazsın sanırım.ben yine de yaptığım yöntemi anlatayım.plastik bardağa su koyuyordum içine de bi tane çatal atıp donduruyodum tam 15 dk çataldan tutup o buzu kolumda gezdiriyordum fakat bu 15 dk çok önemliymiş ne fazla ne az olması gerekiyormuş yoksa iyice ağrı yapıyormuş.banyoda filan sıcak suya tutma demişti bana ben bu şekilde ağrılarımı hafifletmiştim.hamile olduğum için bi şey kullanamadım şimdi hala ağrır ara ara 5 ay oldu.çok geçmiş olsun
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ponçik

Cok tesekkur ederim sana da gecmis olsun
Havalar sogudu valla buz deyince icim üsüdü birden  ;D
Yinede denemeye calisacagim , acaba 15 dkdan az olsa nasil bi zarari olabilir
Yani o kadar dayanacagimi sanmiyorum  :suclu: