MUSTELA ürünlerini kullanan var mı???

Başlatan aydinays, 06 Ekim , 2011, 12:27:32

« önceki - sonraki »

aydinays

Slm arkadaşlar annem eczane ve arkadaşına sormuş mustela   :dontknow: :dontknow: :dontknow: diye bir markanın bebek şampuanı, yeni doğan bebek yağı ve pişik kremini almış. Sampuanı hem vücut için hemde saç için kullanılıyor. 500 ml.lik. bayağı kullanışlı. Pişik kremini bende araştırdım kullananlar memnun kalmış. Kullanan arkadaşlarımız var mı???  :dontknow: :dontknow: :dontknow: Oğlum henüz doğmadı. İnşallah onu bu ürünlerle yıkayacağız.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim banada dogumda hastane vermisti sampuan dus jeli ve kremini gercekten kokusu kalitesi harika  :icon_thumright:
ben sonradan kremini almaya devam ettim tavsiye ederim canim  :k06: ama burda cok pahali ya sampuan falan alamiyorum  :suclu:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 06 Ekim , 2011, 14:38:56
canim banada dogumda hastane vermisti sampuan dus jeli ve kremini gercekten kokusu kalitesi harika  :icon_thumright:
ben sonradan kremini almaya devam ettim tavsiye ederim canim  :k06: ama burda cok pahali ya sampuan falan alamiyorum  :suclu:

Canım şampuanı normalde üç ürün 120 lira civarıymış. Annem internetten aldı birde oğlumun şansına 3 ürün aldığında bir tane bedavası varmış 64 liraya geldi. Şampuanı 1 yaşına kadar gider gibime geliyor.  500 ml. şampuanı burda 45 lira eczanelerde ama netten alırsan 36 liraya denk geliyor.. Pişik kremide internetten alırsa 20 küsür lira oluyor. O yüzden devam ederim gibi geliyor. Yağıda bitene kadar kullanıcam.

Bana kalsa ben alacaktım dalin sonuçta eskiden biz hacı şakir sabunla yıkandık birşey olmadı yani  :k06: :k06: :k06: Ama oğlumun anneannesi kıyamadı ona.  :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.