kızlaarrr türbe ziyareti yaparak birbirimize duaa ediyoruzzz katılmaz mısınızz ?

Başlatan GÜL GÜZELİ, 05 Ekim , 2011, 15:55:51

« önceki - sonraki »

derbeder

biliyorum ve anliyorum. sizlerin niyetindende suphem yok zaten, ama o zaat-i muhteremlerin yuzu suyu hurmetine her yerde dua edip Allah' tan isteyebiliriz. illaki turbeye gitmek gerekmez. haa tabiiki turbe ziyareti cok makbuldur, ama bu tur seyler icin dogrumudur orasi supheli bence.

hem bu soyledigim benim uydurdugum birsey degil, o sekilde duydum ve bana mantikli geldigi icin sizlerle paylastim. isteyen gider isteyen gitmez bu niyetle.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

türbe ziyareti makbuldür dua allaha ordaki zatada bir elham yasin gibi dualar okunabilir

GÜL GÜZELİ

biliyorum canım tabiki evden de dua edilir ediyoruzda sürekli. Ama ziyarete gittiğimizde o mübarekler bizleri görüyor.O sebepten arada ziyeret etmek güzel diye düşünüyorum.Tabi ki isteyen gider isteyen evinden dua eder.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşaAllah..

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ツgöçmen_54 ツ

arkadaşlar benim içinde dua edermisiniz? adım yasemin  :)
bu aralar gitme niyetimiz yok.türbeler bana uzak kalıyor.gittiğimizde bende sizin için dua ederim inşallah :amin:

GÜL GÜZELİ

canım ben ederim inşaAllah  :opucuk:

doruk38

kızlar benide yazınn doruk38 (zehra)  .. ama ben türbeye gidemem  kii ..... çünkü burda türbe yok   :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ツgöçmen_54 ツ

GÜL GÜZELİ

tamam zehracım yazdım senide  :opucuk: kız sen nerdesinde türbe yok  :k06: vardır mutlaka bi yerlerde  :k06:

GÜL GÜZELİ

aminnnn ecmainn yasemincim Rabbim hepimizden razı olsun inşaAllah  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

ayşegül (yani ben)
esra
suzan
yasemin
zehra

Hayırlı evlat için dua edilecek inşaAllah  :hello2:

doruk38

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 05 Ekim , 2011, 17:38:38
tamam zehracım yazdım senide  :opucuk: kız sen nerdesinde türbe yok  :k06: vardır mutlaka bi yerlerde  :k06:
[/quote

kı bennn sivasın şarkışla ilçesi akçakışla kasabasındayım.... böylee dağların arasında bir yer. hafta içi çalışıyorum. burayada yabancıyım. ama bir hafta sonu kayseriye gidersen mevlananın hocası seydi burhannettin türbesine gider bol bol size ve kendime dua ederim borcum olsunn  :icon_thumright:

tuana16

canım beni de yazarsan çok mutlu olurum türbeler uzak bizede ama yakın bi zamanda annemler gelince gidicez gezmeye o zaman bende dua ederim sizler için  ;) ismim suna
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: doruk38 - 05 Ekim , 2011, 17:43:42
Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 05 Ekim , 2011, 17:38:38
[/quote

kı bennn sivasın şarkışla ilçesi akçakışla kasabasındayım.... böylee dağların arasında bir yer. hafta içi çalışıyorum. burayada yabancıyım. ama bir hafta sonu kayseriye gidersen mevlananın hocası seydi burhannettin türbesine gider bol bol size ve kendime dua ederim borcum olsunn  :icon_thumright:

ne borcu tatlım seve seve dua ederim inşaallah  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: tuana16 - 05 Ekim , 2011, 17:48:29
canım beni de yazarsan çok mutlu olurum türbeler uzak bizede ama yakın bi zamanda annemler gelince gidicez gezmeye o zaman bende dua ederim sizler için  ;) ismim suna

tamam sunacım senide yazdım canım  :opucuk: