28 Nisan , 2024, 13:30:23

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Kürtajcı doktor

Başlatan asya81, 05 Ekim , 2011, 09:58:37

« önceki - sonraki »

asya81

Balıkesir'de "Çocuğunuz özürlü" diyerek 4-5 aylık bebekleri anne karnında öldürüp kürtaj yaptığı öne sürülen Dr. İsmail E. hakkında 11 ayrı suçtan toplam 843 yıl hapis cezası istendi. 53 kişinin yargılandığı davada mahkeme, doktorların "suç örgütü" oluşturduğuna karar vererek, dosyayı İstanbul'daki özel yetkili mahkemeye gönderdi. Davaya İstanbul'da devam edilecek.

BALIKESİR'de çalıştığı özel hastane ve muayenehanesinde "Çocuğunuz özürlü" diyerek aileleri kandırdığı ve 4-5 aylık bebekleri anne karnında öldürerek kürtaj yaptığı ileri sürülen Dr. İsmail E., hakkında 11 ayrı suçtan toplam 843 yıl hapis cezası istendi. Savcılık, aynı olayla yargılanan Dr. Mehmet T., ve Sekreter Emine Ü.U. hakkında ise 784 yıl hapis talep etti. Doktorların "suç örgütü" oluşturduğuna kanaat getiren mahkeme, dosyayı İstanbul Özel Yetkili Mahkeme'ye gönderdi.DOĞUM KAYITLARI YOK

Balıkesir'de geçtiğimiz yıl yapılan bir ihbar, insanın kanını donduran bir kürtaj vahşetini ortaya çıkardı. Özel bir hastanede tedavi gören bir vatandaş, tıbbi görüntüleme işlemlerindeki fark ücretini fazla bulup Devlet Hastanesi'ne gitmesine rağmen, bu işlem özel hastanede yapılmış gibi kuruma fatura kesilince savcılığa başvurdu. Savcılık, Balıkesir Jandarma Komutanlığı'na kentteki 3 özel hastanenin mercek altına alınması talimatını verdi. Yolsuzluk iddiasıyla başlatılan soruşturma, yolsuzluğun yanı sıra "kürtaj vahşeti"ni de ortaya çıkardı. Bir özel hastanenin evraklarını inceleyen jandarma, hamile kaydı yapılan bazı kadınların nüfus müdürlüğünde "doğum kayıtları"nın olmadığını belirleyince kayıp bebeklerin peşine düştü.

BEBEKLER PİZZA KUTUSUNDA

T.Y. ve S.K. adlı kadınların bebeklerinin yasal süre olan 10 hafta geçmesine rağmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. İsmail E. (47) tarafından kürtajla alındığı belirlendi. 4-5 aylıkken kürtaj yapılan ve biri pizza kutusu içinde, diğeri bebek bezine sarılarak gömülen iki cenin, Balya ve Susurluk ilçelerindeki mezarlarından çıkarılıp Adli Tıp'a gönderildi. Doktor İsmail E.'nin 4 aylık hamile T.Y.'ye, ultrasonda yaptığı kontrolden sonra, bebeğinin "özürlü" olduğunu söylediği ve kürtaj için bin lira ücret istediği, 400 liraya anlaştıktan sonra ilaç verip suni sancıyla bebeği ölü olarak doğurttuğu belirlendi. Özel hastanenin aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığını da yapan Dr. İsmail E.'nin 2007-2010 yılları arasında 7 kadına 8 kez yasadışı kürtaj yaptığı, bir kadına bir yıl arayla iki kez kürtaj yaptırdığı tespit edildi.

DURUŞMA 14 SAAT SÜRDÜ

Olayla ilgili 3'ü tutuklu 53 sanık ve 105 mağdurun yer aldığı davanın ilk duruşması önceki gün Balıkesir Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı. Saat 09.00'da başlayan duruşma saat 23.00'e kadar sürdü. Sanıklar duruşmada haklarındaki iddiaları kabul etmedi. Dr. İsmail E.'nin sekreteri olan tutuklu sanık Emine Ü.U., hastanede asgari ücretle çalıştığını, tıp eğitimi almadığını, doktorların talimatlarını uyguladığını belirterek tahliyesini istedi.

DOSYA İSTANBUL'A GÖNDERİLDİ

Cumhuriyet savcısı, tutuklu Dr. İsmail E.'nin 4-5 aylık 7 bebeği kürtaj yoluyla aldığı ve devleti milyonlarca lira dolandırdığı iddiasıyla toplam 843 yıl hapis cezasıyla cezalandırılmasını istedi. Duruşmada 105 mağdur ve 53 sanığın ifadelerini tamamlamasının ardından 8 aydır tutuklu sekreter Emine Ü.U.'nun tahliyesine karar verildi. Dosyanın suç örgütü kapsamına girdiğine karar veren mahkeme, iki doktorun tutukluluk halinin devamına ve dosyanın İstanbul Özel Yetkili Mahkeme'ye gönderilmesine karar verdi.

asya81

allah korkusuda kalmamış kimsede en masum melekleri katletmek nasıl verecek hesabını pislik :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: o paralar onu kurtaracak öteki tarafta sanki :violent1: :violent1: :violent1:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

ayy okuyunca resmen tüylerim bile dondu. Bunların vicdanı allah korkusu insalığı kalmamış. Yazık değil mi o melekleri katletmeleri, ailelere çektirdikleri, nasıl vicdanlara rahat :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :caca: :caca: :caca: :caca:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

ne kadar yıl verselerde bu dünyadaki cezası hafif kalır rabbim öbür tarafta verir en büyük cezayı katil adama

gökkusağı

pis katil.nasıl vicdan var insanlarda  :y25: nasıl kalkacak bu günahın altından  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

laracroftt

yazıklar olsun doktorlarada guven kalmadı artık... Nasıl bır vıcdan bu? O kadar masum bebegın hakkını nasıl odeyecek bu katıl? Allah cezasını versın pıs herıf...

♥ღвüşяαღ♥

Tamamını okuyamadım dahiii bu nasıl bir vahşet :violent1:
Rabbim herşeyin iyisini bilir.En iyisi ALLAH'A HAVALE ETMEK.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

okadinlar nasil hemen razi olup kurtaj olmus  :-ooo :-ooo :-ooo insan bikac doktor gezer aslini arastirir iste cahil insanlarin uzerinden para kazanmislar yine  :cussing: zavalli meleklerin hesabini nasil verecekler vicdansizlar  :violent1: :violent1: :violent1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

suzannn

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 06 Ekim , 2011, 01:48:02
okadinlar nasil hemen razi olup kurtaj olmus  :-ooo :-ooo :-ooo insan bikac doktor gezer aslini arastirir iste cahil insanlarin uzerinden para kazanmislar yine  :cussing: zavalli meleklerin hesabini nasil verecekler vicdansizlar  :violent1: :violent1: :violent1:
bende her zaman tek dr. yetinmeyenlerdenim illa bi kaç dr. gitcem ikna olcam

asya81

Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 06 Ekim , 2011, 11:23:40
kesinlikle katılıyorum kötü birşey görsede vicdan sahibi doktor asla aileye belli etmes sadece başka doktor önerir mesela benim aft hormonu fasla çıkmıştı doktor beni çok yatıştırdı ben emin olamadım başka uzmana yönlendirdi birde o görsün dedi çok şükür bişe çıkmadı :amin: allah vicdan sahibi insanlar çıkarsın karşımıza

suzannn

Alıntı yapılan: asya81 - 06 Ekim , 2011, 11:27:18
Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 06 Ekim , 2011, 11:23:40
kesinlikle katılıyorum kötü birşey görsede vicdan sahibi doktor asla aileye belli etmes sadece başka doktor önerir mesela benim aft hormonu fasla çıkmıştı doktor beni çok yatıştırdı ben emin olamadım başka uzmana yönlendirdi birde o görsün dedi çok şükür bişe çıkmadı :amin: allah vicdan sahibi insanlar çıkarsın karşımıza
amin canım

derbeder

ozurlu dahi olsa cocuk aldirma cok gunah diye biliyorum. Rabbim boyle birseyle imtihan etmesin kimseleri. heleki boyle bir doktoru kimseye vermesin. eline ne gectiki? kendine yapti ne yaptiysa hem bu dunyada hemde oteki dunyada o anne babalarda bebeklerde yakasina yapisacak. bakalim onlarin hakkini nasil verecek.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!