02 Mayıs , 2024, 21:33:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN TATLI SABAHLAR OĞUZHANLA BAŞLARRR

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 01 Ekim , 2011, 22:31:44

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Pınar. - 09 Ocak , 2012, 17:30:27
gecmıs olsun cnm kuzum ıns bıan once ıyulesır keyfı yerıne gelır :nazar:  bızım buralar kuru soguk o yuzden yaz hayallerı kuruyorum ben kar yagsa aslında mıkroplar kırılır bu kadar soguk olmaz ama yok yaaa :'( :'(

sağol pınarcım bende yaz hayalleri kuruyorum yaa oğlumda büyümüş olacak yazın gezdiğimizi filan düşünüp mutlu olmaya çalışıyorum sen nerdesin?
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

EnDuruYanım

aynen benımkıde yaza 8 aylık olcak ..  hayaller olmasa neycez zaten bız bılmıom :k06:ben ıstanbuldayım cnm  :crybaby2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Pınar. - 09 Ocak , 2012, 17:56:38
aynen benımkıde yaza 8 aylık olcak ..  hayaller olmasa neycez zaten bız bılmıom :k06:ben ıstanbuldayım cnm  :crybaby2:

maşallah duruya büyüyecek prenses  :opucuk: yaza istanbulu fethetmeye gelicez bizde oğluşumla akrabalar var eşimin
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

annecim sürekli ba-ba-ba diyosun çok kıskanıyorum haaaa  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Ocak , 2012, 13:39:06

abuuuuuu dillendi mi sıpacık  :k06: :k06: :k06:

boş ver önce bababababa diyolar ama sonra anacı oluyolar.  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 11 Ocak , 2012, 19:54:01
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Ocak , 2012, 13:39:06

abuuuuuu dillendi mi sıpacık  :k06: :k06: :k06:

boş ver önce bababababa diyolar ama sonra anacı oluyolar.  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

evet canım ya sürekli baba mama diyo  :ehi: :ehi:

Aytii

anammmm yerim o tipi beeennnnnnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok değişmiş bu Nurum  :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Ocak , 2012, 15:35:09
anammmm yerim o tipi beeennnnnnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok değişmiş bu Nurum  :love9: :love9: :love9:

[/quot
gözümün önünde her gün herif oluyo bu bebe yaaaaaaaaaaaa değişti büyüdü nasıl yaramaz oldu anlatamam el ayak hiç durmuyo sürekli muzurluk peşinde.yürüteçe bindiriyorum o zaman izlemesi o kadar güzelki örtüleri çekiyo bibloları aşağı atıyo.dün evi yeniden düzenledik oğuzhan paşa için  ;D

Aytii

aaa başladımı yürüteçe oturmaya

ben daha almadım

ama kimisi zararlı diyo

ben doktoruyla konuşçam eğer al derse alcam

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Ocak , 2012, 16:29:50
aaa başladımı yürüteçe oturmaya

ben daha almadım

ama kimisi zararlı diyo

ben doktoruyla konuşçam eğer al derse alcam

evettt başladı banada dediler de araştırdım internetten kimisi memnun kimisi değil vakit geçiremiyorum aytenim sürekli ilgi oyun istiyo ve hemen sıkılıyo her şeyden yürüteç biraz nefes aldırıyo bana inşallah zararı olmaz.pipisi sıkışmıyo ondan eminim de daha erken mi bastırıyorum onu bilmiyorum ama nasıl eğleniyo cırlıyo yengeç gibi yan yan gidiyo hedefine  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

yerimm len seniiiii eşşekkkkk  :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: :love9: :love9:

ısır benim için onuuuu  :hungry:

Oğuzda aynen dediğin gibi Nurum ya hep ilgi oyun istiyo

kucak istiyo hiç durmuyo

bide ağır dana taşıyamıyorum yoruluyorum hemen  :laughing7: