2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

memeyle kavgamız acayip zaten bide süt gelmese yırtar ortalığı efe bey, işe baslayınca ne yapıcam onu bilmiyorum çok üzülüyorum zaten bırakıcam diye  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

47 günmü  :k06: :k06: :k06: :k06: eşim duymasın adam artık isyanlarda  :k06: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 15 Aralık , 2011, 15:59:09
memeyle kavgamız acayip zaten bide süt gelmese yırtar ortalığı efe bey, işe baslayınca ne yapıcam onu bilmiyorum çok üzülüyorum zaten bırakıcam diye  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

47 günmü  :k06: :k06: :k06: :k06: eşim duymasın adam artık isyanlarda  :k06: :k06:

oğluşun uyumadıkça geceleri daha çok isyanlara girecek söyle ona bu alıştırmalar  :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

dünürüm maaşallahhh çok tatlı çıkmışsınız :nazar: :nazar: :nazar: kendi kendine nazar değdireceksin  ;Dmaaşallahh de bakim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

...ŞehzadEfe...

adamı daha fazla korkutmayayım  :k06: :k06: acıyorum zaten adamıma garibim benim

Aytii

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 15 Aralık , 2011, 16:01:33
dünürüm maaşallahhh çok tatlı çıkmışsınız :nazar: :nazar: :nazar: kendi kendine nazar değdireceksin  ;Dmaaşallahh de bakim

:ehi: :ehi:

napayım yaaa çok dadluuuu  :nazar:

<<AyBüKe>>

Off bende çok korkuyorum emmeyi bırakıcak diye , azda olsa emseler şöyle 1 yaşına kadar  :sad1: 

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 15 Aralık , 2011, 16:02:58
   Off bende çok korkuyorum emmeyi bırakıcak diye , azda olsa emseler şöyle 1 yaşına kadar  :sad1: 

bunun için ne dualar ediyorum bi bilsen  :amin:

...ŞehzadEfe...

felak,nas sureleri nazara iyi geliyormuş devamlı okuyun kızlar çocuklarınıza  :nazar: nazar değmesin kuzularımıza  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ayten canım sen yalancı memeyi kaç aylıkken vermeye basladın

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 16:04:39
ayten canım sen yalancı memeyi kaç aylıkken vermeye basladın

eve geldiğimiz günü çok ağlıyodu. vereyim dedim. vermez olaydım. hemende kaptı pislik  :laughing7: şimdi ise kanka oldular  :cildir:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hım benimkide cok alıştı ona yaaaa :-[ geceleri düşüyo agzından aglıyo basıyor çığlığı veriyorum 30dk sonra gene  :cildir: :cildir:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bide emerken cok cok diye ses cıkartıyor kendi çıkardığı sese uyanıyor aglıyor  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 16:09:17
aytencim bide hangi marka veriyosun emziği

bizdede aynı durum var Kevser. düştüğü gibi başlıyo ağlamaya. uyutmuyo gece beni hiç buyüzden.

ben ilk Chicco aldım bikaç tane. sonra Nuk'un kauççuk olanından buldum Nuk alıyorum artık

Aytii