2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Bebekleri ve Anneleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 12:08:56

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

aybükecim benim hep boş olduğu için göğüslerim bilemiyorum canım benımkıde çok ama çok az günde sadece ama sadece 50 cc çıkıyor topla topla oda  :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bendede öyle oluyo Aybüke

hatta bazen sabırsızlanıyo Oğuz ve emmekten vazgeçiyo ben zorluyorum biraz sakinleştiriyorum onu tekrar çeksin diye

o sızlamada çok fena yaa  :-\ hiç sevmiyorum

sende her ay adet oluyomusun Aybüke? ben oluyorum doğumdan beri ve adet olan kadınların sütü az oluyomuş  :'(

...ŞehzadEfe...

slm annişler nasılsınız bebişler büyüdü ne güzel aytim merak ediyordum seni görünmüyordun pek iyisin inş oğuzum nasıl
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

<<AyBüKe>>

Hayırlısı olsun pisicik şimdilik o bile yeter Elife, azcık bile olsa anne sütü sonuçta.

Aytencim ben 40'ım çıktıktan sonra korunma iğnesi vurunmuştum 3 aylık ve o 3 ayda nerdeyse hergün adetliydim. Baktım olucak gibi değil bıraktım iğneyi ve bıraktıktan sonrada hiç adet olmadım  :dontknow:  Geçen gün bikaç damla geldi hah oluyorum adet dedim ama bi daha da gelmedi  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 15 Aralık , 2011, 15:47:30
slm annişler nasılsınız bebişler büyüdü ne güzel aytim merak ediyordum seni görünmüyordun pek iyisin inş oğuzum nasıl

hoşgeldin canım  :opucuk:

biz iyiyiz çok şükür Oğuz geceleri uyusa daha da iyi olacağız

sen nasılsın? Efeciği kokla benim için :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

merhaba kızlar inşallah biz böle sorunlarla karsılasmayız korkuyorum  :honk: :-[ kabızlık felan

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 15 Aralık , 2011, 15:48:33
   Hayırlısı olsun pisicik şimdilik o bile yeter Elife, azcık bile olsa anne sütü sonuçta.

Aytencim ben 40'ım çıktıktan sonra korunma iğnesi vurunmuştum 3 aylık ve o 3 ayda nerdeyse hergün adetliydim. Baktım olucak gibi değil bıraktım iğneyi ve bıraktıktan sonrada hiç adet olmadım  :dontknow:  Geçen gün bikaç damla geldi hah oluyorum adet dedim ama bi daha da gelmedi  :icon_scratch:

ben her ay oldum canım. geçen aya kadar düzenli oldum bu ay biraz geç geldi. ve öğrendimki adet olan kadınların sütü azalırmış. zaten doğrudur çünkü çevremde adet olmayan ve emziren kadınların sütü şakır şakır. ve ben gibi adet görenlerin sütü az. aslında bebek emdikçe süt olur da benim asıl korkum beni emmeyi bırakırsa diye. zaten hevesli bi bebek değil  :sad1:

Aytii

kevsercim daha bunlar ne ki :)bakalım biz daha ne sorunlarla karşılaşacağız ki eminim bu sorunlar okadar küçük kalacakki Rabbim sağlık sıhhatlerini korusun yavrularımızın ,dermansız dert vermesinde herbirimiz evlatlarımızı hayırlı ,sağlıklı bir şekılde yetiştirelim inşallahhh :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

az önce emzirmek için eve gittim emmedi. pompa ile sağayım dedim fııss çıktı. manuel pompa hiç sağmıyo ya bilseydim hiç almazdım  :violent1: direk elektrikliyi alırdım. hoş onuda alacam daha inşallah  :suclu:

...ŞehzadEfe...

koklarım canım  :opucuk:

kızlar benim hala kanam var 36 gün oldu doğum yapalı hala geliyor  :tongue3: 9 ayın acısı mı çıkıyor sizde de boylemiydi 40 a kadar gelir diyolar kimisi eskiden di onlar diyor anlamadım gitti  :icon_scratch: bide bu kanama bitince 1 ay sonra adet olucam dimi azıcık ara olsun  ??? :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 15 Aralık , 2011, 15:54:20
koklarım canım  :opucuk:

kızlar benim hala kanam var 36 gün oldu doğum yapalı hala geliyor  :tongue3: 9 ayın acısı mı çıkıyor sizde de boylemiydi 40 a kadar gelir diyolar kimisi eskiden di onlar diyor anlamadım gitti  :icon_scratch: bide bu kanama bitince 1 ay sonra adet olucam dimi azıcık ara olsun  ??? :k06:

kadından kadına değişir o

benim 47 gün kanamam oldu aradan 1 hafta geçti yineledi  :laughing7:

sonraki ay yine adet oldum derken her ay adet gördüm

bence adet olmayı isteme bukadar çünkü sütü azaltıyor

nagihancım az az benim 39 gün falan sürmüştü ve 1 ay sonrada adet olmuştum ama her bayan böyle değil 1 yıl adet olmayan var ben şuan bile adetim düşün yani :D

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 15 Aralık , 2011, 15:53:22
kevsercim daha bunlar ne ki :)bakalım biz daha ne sorunlarla karşılaşacağız ki eminim bu sorunlar okadar küçük kalacakki Rabbim sağlık sıhhatlerini korusun yavrularımızın ,dermansız dert vermesinde herbirimiz evlatlarımızı hayırlı ,sağlıklı bir şekılde yetiştirelim inşallahhh :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: aminn canım aminn  :honk:
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 15 Aralık , 2011, 15:51:42
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 15:50:06
merhaba kızlar inşallah biz böle sorunlarla karsılasmayız korkuyorum  :honk: :-[ kabızlık felan

:aferin: :laughing7:
:laughing7: :laughing7: :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

anuuummm anuuummm profil fotoma bakıyorumda ne kadar tatlı bir oğlum var benim böyleeee  :love9: :nazar: :opucuk: oyyyy ısırasım var şimdiii mucuk mucuk öpesim var yiyesim var  :hungry: :hello2: