2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: özgemm - 10 Ocak , 2012, 15:11:50
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ocak , 2012, 15:07:56
Alıntı yapılan: özgemm - 10 Ocak , 2012, 15:04:34
slm kızlarr
a.s canım nasılsınn meleğin nasıl

saol kevserim ben iimde kızım pek ii sayılmaz hiç uyku yok günde toplasan 5-6 saat anca uyuyor
gazımız hala çok geçmedi gitti uykudan çığlıklarla uyanıyor yavrum gaz gelince uyumadığı zamanlarda sürekli ağlıyor
çok uyumadığı içinde büyümüyor yavrum çok üzülüyorum sinirlerim bozuluyor artık
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
tek başıma altından kalkamıyorum annemler bizde kalıyor kaç gündür hepimiz çok yoruluyoruz
:opucuk: :opucuk: canım benim ya kıyamam tatlım  :opucuk: inş bugunlerde gececek annesi meleğin iyi olcak birazdaha buyusun uyucak  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

özgemm

uyusa büyüyecek ama uyumuyorki
çok ağladığı için doktorada götürdük ama çok şükür muayenesi normal doktor sadece gazlı olucak diyor
nezaman biticek bilmiyorum
çok aglıyor çokkk
o agladıkça ben dahada kötü oluyorum bazen bende oturup aflıyorum artıkk

yellowrose

iyiyiz özgecim siz nasılsınız bebişle?
zor geçiyo di mi gazlı bebek olunca  :y25:  kimyon tohumuyla çay yapıp vermeyi denedin mi? çok iyi geliyo diyolar.

kevserim ayın 20 sinde olucaz aşımızı, sağlık ocağında oluyoruz o güne verdiler aşı günü. geçen ayki aşısının ateş yapıcanı sölemişti hemşire bende aşı olmaya giderken ateş düşürücü içirdim, aşıdan 4 saat sonra gene verdim ateş düşürücü çok kolay atlattık onu şükür  :nazar: inşallah bu seferde öle olur  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yellowrose - 10 Ocak , 2012, 15:20:28
iyiyiz özgecim siz nasılsınız bebişle?
zor geçiyo di mi gazlı bebek olunca  :y25:  kimyon tohumuyla çay yapıp vermeyi denedin mi? çok iyi geliyo diyolar.

kevserim ayın 20 sinde olucaz aşımızı, sağlık ocağında oluyoruz o güne verdiler aşı günü. geçen ayki aşısının ateş yapıcanı sölemişti hemşire bende aşı olmaya giderken ateş düşürücü içirdim, aşıdan 4 saat sonra gene verdim ateş düşürücü çok kolay atlattık onu şükür  :nazar: inşallah bu seferde öle olur  :amin:
:opucuk: canım ama dr diyorki önceden ilaç vermeyin asının tesiri gidiyormus bence verme bu asıda ben gecen aşıda vermedim  :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ocak , 2012, 15:09:08
Alıntı yapılan: yellowrose - 10 Ocak , 2012, 15:05:03
ahh kıyamam yaa, ben de ağladığında çok kötü oluyorum içim gidiyo valla  :crybaby2:
asyam büyüdü teyzesi 4 gün sonra tam 4 aylık olouyoruz kısmetse  :nazar: :hieyt:
ecre 3 aylık oldu mu?
evet aynen bende öle canım  :crybaby2:
tatlım masallah asyama ecrede 3 gun sonra 3 ayını dolduruyor  :hello2: :hello2: :hello2:
canım asya oyuncakları tutmaya basladımı
???????????????????????????????????????????????????????????????????

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: özgemm - 10 Ocak , 2012, 15:19:01
uyusa büyüyecek ama uyumuyorki
çok ağladığı için doktorada götürdük ama çok şükür muayenesi normal doktor sadece gazlı olucak diyor
nezaman biticek bilmiyorum
çok aglıyor çokkk
o agladıkça ben dahada kötü oluyorum bazen bende oturup aflıyorum artıkk
:opucuk: canım yaaa dr peki ne zaamn gecer diyor bide kaç aylık oldu bebiş

yellowrose

canım başladı yavaş yavaş tutmaya çalışıyo bikaç saniye tutuyo bırakıyo sonra tekrar almaya çalışıyo alıyo ağzına götürüyo   :laughing7:
bizde onu izliyoruz gülerek  :k06:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yellowrose - 10 Ocak , 2012, 15:24:56
canım başladı yavaş yavaş tutmaya çalışıyo bikaç saniye tutuyo bırakıyo sonra tekrar almaya çalışıyo alıyo ağzına götürüyo   :laughing7:
bizde onu izliyoruz gülerek  :k06:
hım masallahh canım bende merak ediyorum acaba ecre ne zaman tutacak diyorum  :laughing7: hım daha bizim için erken o zaman

kızlar ecre aglıyor emziriyim hemen geliyorum  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:director: :director: kızlarrrrrrrrrrrr geldimmmmmmmmmmmmmmm  :director:

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

tulayysl

Dilara Ebrar

kimse girmiyor artık buraya.herkes bebişlerle ilileniyor galiba  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

susanna

selam kizlar

gecmisi okudumda
uykusuz bebislere uyku
annelere guc kuvvet ve bol sut
gazli bebislerede bol bol pirrt dilerim  ;D

kevser burun temizlemek icin kucuk pompalar var bulabilirsen ondan al bulamazsanda kagit havlu  yada peceteyi kivirip onunla temizle ecrenin burnunu allah muhafaza ani hareket eder basini masini cevirir yaralar tel toka  :icon_pale:

Dilara Ebrar

kızlaaar o küçük burun pompaları hiç işe yaramıyor sadece uca gelenleri alıyor.biz oğluşum için ağızla çekilenler varya onlardan aldık.inanılmaz çekiyor.babamız  çekiyordu her sabah.hemde tehlikeside yok.önce okyanus suyu 3-4 damla daha sonra onunla çek tertemiz oluyor.ole şeyler sokmayın yok çatal iğne yok tel toka... ??? ??? ??? ???  tehlikeli allah korusun.ama bizim kullandığımız gayet basit ve tehlikesiz bide işe yarayan bi yöntem  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

susanna

ben 2 gunde 1 banyodan sonra minik pompayla genzini temizliyorum uca gelenleride pecetenin ucuyla tutup aliyorum sukur sorunsuz geldik bu zamana kadar o agizla cekmelidende var evde ama cekiniyorum kullanmaya bisi olur diye  :dontknow: