2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: yellowrose - 07 Ocak , 2012, 22:20:53
kıyamam paşama bennn  :nazar: iyi olur annesi üzmez seni benim yakışıklım.
5 martta istanbuldayım kısmetse, o zaman görüşücez diye umuyorum nagişçim  :amin:

işe başlamadan ozaman görüşürüz canım çok iyi olur  :hello2: :hello2: :hieyt: :occasion5:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

doğangüneş

nagihan geçmiş olsun cnm oğluşuna acil şifalar versin rabbim..
benimde oğlanlar hasta salgın var dediğiniz gibi..rabbim beterinden korusunda hastalıkta olunca iyice zorlaşıyor işimiz.. :y25:

EnDuruYanım

dünürüm gecmıs olsun cnm..ıns ılerlemez duzelır hemencecık.. kıyamam ona ben :crybaby2:  benımkınınde burnu akıodu devam etmez ıns :sad1:

oslemturgay

doğangüneş

as. cnm hoşgeldin nasılsınız ana kız  :love9:

oslemturgay

Alıntı yapılan: doğangüneş - 07 Ocak , 2012, 23:34:09

süperizzz akşama kadar oyunlar oynuyoruz minişimle sen nasılsın canım oğlanlar alışa bildimi kardeşlerine

doğangüneş

Alıntı yapılan: oslemturgay - 07 Ocak , 2012, 23:37:00
Alıntı yapılan: doğangüneş - 07 Ocak , 2012, 23:34:09

süperizzz akşama kadar oyunlar oynuyoruz minişimle sen nasılsın canım oğlanlar alışa bildimi kardeşlerine

maşallah cnm herdaim iyi olun inşallah.. :nazar:  bize gelince..büyük abimiz zaten herşeyin farkındaydı onunla bi skıntımız olmadı hamdolsun..ama küçükle yoruluyoruz baya bilmiyor seviyorum diyo güya üzerine kapanarak  öpmeye çalışıyo..uyuduğunda sıkılıyo sanırım  başında buluyorum çocuğun ya elini tutmuş merhaba yapıyo yada bağırıyo kaldırıyo..ama herşey çekiliyorda kızımın uyku düzeni çok berbat feci uykusuz kalıyorum  bunalıyorum artık vücudum isyanlarda gergin halsiz ve sarhoş gibiyim sürekli.. 1 saat önce ev süpürdüm düşün artık..hayırlısıyla bi düzene girse biraz doysam uykuya Allahın iznyle üstesinden geliniyor yanii..

oslemturgay

allah yardımcın olsun canım senle aynıı durumda bi komşum var kafayı yemek üzere
inşallah cadı kızının uyku problemi çözülürde birazda olsa rahatlarsın  :love9:

doğangüneş

ayy ama kafayı yememek elde değil.. :cildir:

amin cnm amin rabbim hepimizin evladına sağlık kolaylık versin inşallah.. :amin:

susanna

nurhan-nagihan noldu kuzucuklariniza yaw cookk gecmis olsun

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 09 Ocak , 2012, 14:36:14
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Ocak , 2012, 12:54:25
:hello: :hello: :director:

slm tatlım naber .bebiş nasıl ii dir işallah.senin kızın ismi esila deilmiydi yaa  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
:opucuk: slm canım iim şükür kızımda ii tatlım o isimden vazgectik ecre koyduk  ;D :laughing7:
bu arada sen nasılsın bebiş nasıl  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Ocak , 2012, 15:13:50
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 09 Ocak , 2012, 14:36:14
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Ocak , 2012, 12:54:25
:hello: :hello: :director:

slm tatlım naber .bebiş nasıl ii dir işallah.senin kızın ismi esila deilmiydi yaa  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
:opucuk: slm canım iim şükür kızımda ii tatlım o isimden vazgectik ecre koyduk  ;D :laughing7:
bu arada sen nasılsın bebiş nasıl  :opucuk:

adıyla yaşasın canım ne farkeder tabi.bisde ii yis neolsun şükür