2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

KONYALI

Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Ocak , 2012, 01:49:39
Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Ocak , 2012, 01:44:58
Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Ocak , 2012, 01:44:06
selamun aleykum

işte geldım burdayım cocuk uyutmada ustayım dermısımm :hello2: :muzz: :hieyt:

hosgeldınde banada anlatırmısın o işin sırrını??*

kendımı avutuyorum cnm yaa o sırrı bılsek ne gusel olurdu dımı :ehi: :cildir:

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

doğangüneş

Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Ocak , 2012, 01:50:41
aysem allah yardımcın olsun o zaman...sen 4.ayını doldurdktan sonra kayısı püresi vermeye basla cnm,yazık yavruma ya..koca ınsan zorlanıyor öle olunca kımbılır onun nasıl sıkıntısı oluyor cnm benım ya

amin cnm cümlemize inşallah..aynen valla bi an önce başlayasım geliyor düzelir inşallah..

susanna

Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Ocak , 2012, 01:43:49
Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Ocak , 2012, 01:39:56
bende geldim nasılsınız kızlar nasıl gidiyor bebişlerle

uykusuzzzzzzzz nagihancım ya valla buyuk sorunumuz var yani...ama ne hıkmetse suan uyuyor???
aman dilini isir bende simdi yatagina koydum geldim  :k06:

susanna

kizlar kilo kolusuna girmeyelim lutfen ben hala dogurdugum kiloylayim  :cildir:

susanna

Alıntı yapılan: doğangüneş - 07 Ocak , 2012, 01:47:30
valla cnlarım kayısı yedim evt ama hiç bi fayda görmedim..bu sabah 4.gündü dayanamadım fitil kullandım öyle yaptı..dr.mümkün olduğunca kullanma dedi.. kulak çubuğuylada uyarıyordum z.yağına batırıp dün o da fayda etmedi..ki zaten şurup kullanıyoruz.. :'( mama da veriyorum arada belli bi düzenimiz yok doymadığını hissedince veriyorum..zaten kızım o kadar değişken ki her konuda 3.olmasına rağmen zorluyor beni..uykuya gelince hiççç sormayın haftalardır berbat bi vaziyetteyim.. abiside böyleydi 6.ayında düzene girdi..sabır deyip bekliyorum işte kızlar.. aklımda kalan sorular bunlardı.. :k06: :k06:

eee sizler nasılsınız nasıl gidiyor.. :love9:
aysecim allah kolaylik versin bacim yanliz merak ettim bole 3-4 gunde bir yaptiginda kaka yaparken agliyomu ???

...ŞehzadEfe...

ben zaten kilo alamıyordum ilaçlar la alıyordum şimdi onlarıda kullanamıyorum  :honk: çok zayıflamakta iyi degil çok kilolu olmakta ortası zor bulunuyor
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

susanna

Alıntı yapılan: susanna - 07 Ocak , 2012, 01:57:35
Alıntı yapılan: doğangüneş - 07 Ocak , 2012, 01:47:30
valla cnlarım kayısı yedim evt ama hiç bi fayda görmedim..bu sabah 4.gündü dayanamadım fitil kullandım öyle yaptı..dr.mümkün olduğunca kullanma dedi.. kulak çubuğuylada uyarıyordum z.yağına batırıp dün o da fayda etmedi..ki zaten şurup kullanıyoruz.. :'( mama da veriyorum arada belli bi düzenimiz yok doymadığını hissedince veriyorum..zaten kızım o kadar değişken ki her konuda 3.olmasına rağmen zorluyor beni..uykuya gelince hiççç sormayın haftalardır berbat bi vaziyetteyim.. abiside böyleydi 6.ayında düzene girdi..sabır deyip bekliyorum işte kızlar.. aklımda kalan sorular bunlardı.. :k06: :k06:

eee sizler nasılsınız nasıl gidiyor.. :love9:
aysecim allah kolaylik versin bacim yanliz merak ettim bole 3-4 gunde bir yaptiginda kaka yaparken agliyomu ???
benim kizim dogdugundan beri 2-3 gunde bir yapiyo 4 gunede ciktigi cok oluyo
ama aglamiyo zorlanmiyo

susanna

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Ocak , 2012, 01:58:29
ben zaten kilo alamıyordum ilaçlar la alıyordum şimdi onlarıda kullanamıyorum  :honk: çok zayıflamakta iyi degil çok kilolu olmakta ortası zor bulunuyor
nagihan istahin ne durumda arkadasim emzirenlerin istahi cok olur derler ama  :icon_scratch:

bknz:ben  :hungry:

...ŞehzadEfe...

dünürcann nerelere kayboldun bi ceee dedin okadar huuuuu  :director: :director: :director:

susanna

KONYALI

ah ahhhhhhhhhhhhh bende 71 ım hala...hamıleyken gıydıgım esofmanları anneme verdım gecen gun olursa gıy olmazsada ver bırıne dedım...ay olmus anneme yaaaaaaaaaaaaa
dedım ben senın kadar olmusum yani....

ay nagıhanım ya ne guzel..zayıf ol bosver napcan kıloyu...

KONYALI

pınarın bebiş uyandı bence..benımkıde suan ayaklarımda valla.. tılkı bayıltması yapıyo resmen

EnDuruYanım

kayısı olayı ne :suclu:

ben 74 ıle dogum yaptım sımdı 60 kıloyum hafıf gobegım hafıf basenlerım kaldı o zaten hep vardı bende :ehi:
uyku konusuna gelıunce duru gunduzlerı kendısı uyuyor yada memede uuyuyor cok sukur.. uslu bebek olmaya karar verdı :occasion14: aksam 9 dan 1 e kadarda hıc uyumuyor bızle oynuyor 1 de uyutmaya baslıom emzırıom ayakta sallıom kendı halıne bırakıom vs 2 dedımı kapıo gozlerı uyuyor sabah 7.30 kadar rahatım sonra :occasion14:  karnımdada usluydu gece doguncada oyle oldu ıns hıc degısmez.. gaz olayını hallettık duzene gırıoz yavas yavas

...ŞehzadEfe...

sezenim yiyorum ama oyle pek iştahlı degil amayiyorum yani tabi durdugum yerde dursam evde yine çok iş yapıyorum serkan yine bu akşam çok kızdı bağırdı bağırdı yattı ama napıyım temizlik yapmadan duramıyorum ev deterjan kokuyor birazabarttım yine  :suclu: :suclu:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Ocak , 2012, 02:02:44
kayısı olayı ne :suclu:

ben 74 ıle dogum yaptım sımdı 60 kıloyum hafıf gobegım hafıf basenlerım kaldı o zaten hep vardı bende :ehi:
uyku konusuna gelıunce duru gunduzlerı kendısı uyuyor yada memede uuyuyor cok sukur.. uslu bebek olmaya karar verdı :occasion14: aksam 9 dan 1 e kadarda hıc uyumuyor bızle oynuyor 1 de uyutmaya baslıom emzırıom ayakta sallıom kendı halıne bırakıom vs 2 dedımı kapıo gozlerı uyuyor sabah 7.30 kadar rahatım sonra :occasion14:  karnımdada usluydu gece doguncada oyle oldu ıns hıc degısmez.. gaz olayını hallettık duzene gırıoz yavas yavas

akıllı gelinim benimmmm  :aferin: :aferin: :opucuk: :nazar: :nazar: