2011 Eylül-Ekim-Kasım Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 01 Ekim , 2011, 11:49:11

« önceki - sonraki »

tulayysl

walla kevser bi bebekte ne kadar sorun varsa hep bizde mevcut. gaz bizi mahvetmişti şukur bitti. kucak hastası. gunduz zerre kadar uyumuyor. yanında insan olmadan tek kalmıyor. mız mız. yatağında asla uyumuyor. bi ara emmeyi bıraktı. sukur onu da atlatttık. mızmız bişi işte ya. sennkinin masallahı var canım. heryerde herkese soyleme ama

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tulayysl - 03 Ocak , 2012, 11:02:36
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 10:48:58
Alıntı yapılan: tulayysl - 03 Ocak , 2012, 10:38:42
slm kızlar kimse var mı benm yumurcak oyun oynarken ii kelimenin belini bukecek...
canım günaydın sizin anneler yine bebelerle uğraşıyor sanırım...
dün eşime senin kızı gösterdim bakkk buda buğlem diyorum ama bu berra buğlem diyorum Allah bağışlasın dedi adaş olcaklar ya seni kızı gördükçe nasıl içim çoşuyor  :love9: :love9: :love9:
saolun tatlım. az kaldı sen buğlem de gelicek inş.
cok zor ama mukemmel bi duygu canım. benm kızıma cekmesin senn buğlem . uslu bebek olsun
inş. az kaldı teyzesi... huyu kötüymüş ama diyorum eşime zaten  :k06: :k06: inş. canım uslu olur bilemiyorum ki  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:icon_thumright: :icon_thumright: YOK CANIM HERKESE SÖYLEMİYORUM BİZİMDE KOLİK OLUYOR BAZEN MESELA 2 GUNDUR AGLAMIYOR İNŞ GECMİŞTİR

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ocak , 2012, 11:04:53
BUGLEMMM ECREYE CEKSİN KESİNLİKLE  :laughing7: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: MASALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İNŞAALLAH KEVSERİM ÇOK OKUYORUM ÇOK İMRENİYORUM ECREYE BAK SEN YATAĞINDA UYUTABİLİYORSUN ÇOĞU BEBEK YATMIYOR BİLE ARK. GÖRDÜKLERİMDE BU İNŞ. BENİMKİDE SENİN KIZA ÇEKER  :amin:

tulayysl

şu dakikadaki fotosunu koyuyorum kızlar bakın

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:13:24
BUGLEMMM ECREYE CEKSİN KESİNLİKLE  :laughing7: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: MASALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
İNŞAALLAH KEVSERİM ÇOK OKUYORUM ÇOK İMRENİYORUM ECREYE BAK SEN YATAĞINDA UYUTABİLİYORSUN ÇOĞU BEBEK YATMIYOR BİLE ARK. GÖRDÜKLERİMDE BU İNŞ. BENİMKİDE SENİN KIZA ÇEKER  :amin:
:amin: :amin: İNŞ CANIM SANA BİŞEY SÖYLÜCEM DOĞAR DOĞMAZ YATAGINDA YATIR HİÇ ALMA KUCAGINA FELAN O KENDİ ORAYA ALIŞIYOR YATIYOR AGLASADA ALMA ÖLE ALIŞTI ECRE AGLIYORDU BEN ALMIYORDUM SONRA AGLAMAMAYA BASLADI VE YATAĞINA ALIŞTI KENDİİ KENDİNE UYUYOR MAASALLAHHHH BEN ÖLE YAPTIM  :dontknow: :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENDE KOYAYIM BAKIN ŞİMDİ CEKEYİM KOYAYIMMM  :k06:

tulayysl

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ocak , 2012, 11:22:27
:amin: :amin: İNŞ CANIM SANA BİŞEY SÖYLÜCEM DOĞAR DOĞMAZ YATAGINDA YATIR HİÇ ALMA KUCAGINA FELAN O KENDİ ORAYA ALIŞIYOR YATIYOR AGLASADA ALMA ÖLE ALIŞTI ECRE AGLIYORDU BEN ALMIYORDUM SONRA AGLAMAMAYA BASLADI VE YATAĞINA ALIŞTI KENDİİ KENDİNE UYUYOR MAASALLAHHHH BEN ÖLE YAPTIM  :dontknow: :dontknow:
canım gazlı olunca mecbur alıyorsun ben de oyuzden alıstıramadım. ilk baslarda hep yataında uyuyordu. ama su gaz kızımı ne zaman mahvetti düzenimizi de batırdı. cocuk öyle bi ıkınıyordu ki zannedersin ortadan çatlayacak cocuk. hadi gazı cıksın kusmasın derken kucak cazip gelmeye basladı. bi de bizimki gunduz hiç uyumaadıgı için haliyle yatağı epeyce yabancı geliyo kızıma

xxcansuxx

En çok istediğim şey yatağında kendi kendine uyuması inş. bende başarabilirim buna alıştırmayı... maşaallah canım öyle odada sürekli olsun her gelen kucağına alıp alışsın istemiyorum arkadaşlarım çok gelcek eminim başta birde canım hayalim böyle sarıp sarmalayım gezmelere gideyim... orada ağlamasın sıkıntı vermesin uslu olsun çok mu şey istiyorum ne  :suclu: :suclu:

aslında tülayy haklı başta bebelerin gaz sorunu olmasın kolaylıkla her şeye alışıyor gaz çok kötü... birde gazsız olsun kızım  :amin: :amin: siparişi verdim ben  :ehi: :ehi:

tulayysl

Rabbim inş dileklerini kabul eder canım. bir de bizim sıkıntımız erken doğmasıydı. kilosu düşüktü. zorluklarla aldım kucağıma kızımı. bir hafta da küvözde kaldı ya.. küvöz bebeklere ayrıca stres yapıyor canım. o minicik akıllarıyla biliolar ayrı kaldıklarını. işte bu farkı sarılmakla kapattık bizz

tulayysl

ohh mis kokulu ecre. öperim seni gıdığından

xxcansuxx

maşaallah ecreye ama annesi naptında öyle korkar halde ecre  :k06: :k06:
ilk defa böyle baktığını gördüm çok güldüm kıyamam kuzuma  :k06: :k06: öp kokla sol elde hareket çekmek üzereymiş  :tongue3:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 03 Ocak , 2012, 11:33:04
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM BENİM  :opucuk:BENDE BUĞLEMİ ÖPÜYORUMMMM  :opucuk: :opucuk:
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:34:37
ilk defa böyle baktığını gördüm çok güldüm kıyamam kuzuma  :k06: :k06: öp kokla sol elde hareket çekmek üzereymiş  :tongue3:
CANSUCUM CANIM FLAŞ PATLADIYA ONDAN KOKTU YAVRUM  :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ocak , 2012, 11:36:18
Alıntı yapılan: tulayysl - 03 Ocak , 2012, 11:33:04
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM BENİM  :opucuk:BENDE BUĞLEMİ ÖPÜYORUMMMM  :opucuk: :opucuk:
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 11:34:37
CANSUCUM CANIM FLAŞ PATLADIYA ONDAN KOKTU YAVRUM  :ehi:
kıyamam ya tahmin ettim  :ehi: :ehi: oyy yerim ben onu  :hungry: :hungry:
kızlar ben çıkayım biraz işim var sonra yürüyüşe çıkacağım  :opucuk: :opucuk:
tülay kevser öptüm A. e. olun tatlı cadılarla öpün yerime  :opucuk: :opucuk: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 03 Ocak , 2012, 11:25:31
canım gazlı olunca mecbur alıyorsun ben de oyuzden alıstıramadım. ilk baslarda hep yataında uyuyordu. ama su gaz kızımı ne zaman mahvetti düzenimizi de batırdı. cocuk öyle bi ıkınıyordu ki zannedersin ortadan çatlayacak cocuk. hadi gazı cıksın kusmasın derken kucak cazip gelmeye basladı. bi de bizimki gunduz hiç uyumaadıgı için haliyle yatağı epeyce yabancı geliyo kızıma
BİZDEDE VARDI GAZ SORUNU BİLMİYORUM BELKİ BEBEKTEN BEBEGE FARK VARDIR OLUYOR FARK TABİKİ  :dontknow: