2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

belkis_nur

BENIMKI KIPIR KIPIR MASSALLAHH  :nazar:  COK HEYCANLIYIM CARSAMBA GUNU CINSIYETINI OGRENCEZ ARTIKK   :love9: :love9: :love9: :love9:   

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 09 Şubat , 2012, 18:29:49
KIZLAR BEBISLERINIZIN KIPIRTILARINI HISSEDIYORMUSUNUZ ARTIK??? 

selam canım nerelerdesin... geçtimi bulantıların falan, biz 22. haftamızdayız ve inanılmaz hareketli kıpır kıpır okadar güzel bir duygu ki erkekler ne kadar zavallı ömürleri boyunca böyle bir duyguyu asla yaşayamayacaklar .... :(

GÜLOO

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 09 Şubat , 2012, 14:45:24
Kizlar beni listeden cikarabilirsiniz. Down sendromu nerdeyse kesinlesti haftaya en gec hamileligimi sonlandiracagiz. Allah kimseye bu aciyi yasatmasin uzun omurler versin hepimuzin bebislerine. Cok uzgunum  :crybaby2:
cnm çok geçmiş olsun rabbim tekrar yaşatmasın inş.  :(
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

Nezo

Kizlar beni listeden cikarabilirsiniz. Down sendromu nerdeyse kesinlesti haftaya en gec hamileligimi sonlandiracagiz. Allah kimseye bu aciyi yasatmasin uzun omurler versin hepimuzin bebislerine. Cok uzgunum  :crybaby2:
Ooff Gerçekten mi Ya Çok Üzüldüm Güzelim  :crybaby2: :crybaby2: Allahım Sabır Versin Arkadaşım Güçlü Ol Ne Olur.  :amin:

MASAL ILGIN

canım çok geçmiş olsun  çok üzüldüm demekki bu dünyada yiyecek ekmeği yokmuş sıkma canını daha gençsin bir daha olur inşallah onuda sağlıcakla kucağına alırsın  :amin:

Balböceği

Çiğdem canım sok oldum mesajı görünce  :crybaby2:

Gecmis olsun nasip kısmet  :crybaby2:

Rabbim hazelime hayirli ıin ömürler versin  :amin:  

@@@gözde@@@

HASRET!M S@N@

çiğdemcim
cok üzüldüm ya allah kimseyi bu acıyla sınamasın
sanada bol bol sabır versin

suzannn

ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH SABIR VERSİN ALLAH Bİ DAHA AYNI ACIYI YAŞATMASIN İNŞALLAH

aydolunayda

arkadaşlar 21. haftamız bitmek üzere... ben daha bi iğne bile almadım... hastane çıkışı setlerine bakıyorum yaz için penyeleri kalın geliyor... satıcıya soruyorum yenileri gelmez mi daha ince diye satış politikası mıdır nedir bunlardan veriyoruz diyor... alışveriş yapan var mı yaz anneleri neler aldınız :wave:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: aydolunayda - 10 Şubat , 2012, 19:36:31
arkadaşlar 21. haftamız bitmek üzere... ben daha bi iğne bile almadım... hastane çıkışı setlerine bakıyorum yaz için penyeleri kalın geliyor... satıcıya soruyorum yenileri gelmez mi daha ince diye satış politikası mıdır nedir bunlardan veriyoruz diyor... alışveriş yapan var mı yaz anneleri neler aldınız :wave:
CANIM BENDE 21 HAFTALIK OLDUM HATTA ALIŞVERİŞLE ALAKALI KONU AÇTIM AMA KİMSE CEVAP VERMEDİ BENDE DAHA HİÇ BİŞEY ALMADIM HİÇ BAKMADIM BİLE GERÇİ BENİM ACELE EDİP ABLASI GİBİ ERKEN GELİRSE EŞYASI KIYAFETİ ÇOKKKK  :k06:

aydolunayda

ya hep niyetleniyorum almaya şöyle rahat dolaşırken alayım diyorum... sonra daha kış biraz daha bekliyeyim diyorum çok kararsızım ne almam gerektiği konusunda... gereksiz takımlar falan almak istemiyorum mevsime uymayan maşallah fiyatlar uçuk çünkü..

MASAL ILGIN

EVET CANIM BENİM İLK KIZIM KIŞIN DOĞDU BİDE KÜÇÜK DOĞDUĞU İÇİN KAT KAT KIŞLIK GİYDİRİYODUM ŞİMDİ BU YAZA DENK GELCEK YAZLIK MI ALICAM KISA KOLLUMU UZUN KOLLUMU BİLEMEDİM  :dontknow:

belkis_nur

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 09 Şubat , 2012, 23:41:27
Alıntı yapılan: belkis_nur - 09 Şubat , 2012, 18:29:49
KIZLAR BEBISLERINIZIN KIPIRTILARINI HISSEDIYORMUSUNUZ ARTIK??? 

selam canım nerelerdesin... geçtimi bulantıların falan, biz 22. haftamızdayız ve inanılmaz hareketli kıpır kıpır okadar güzel bir duygu ki erkekler ne kadar zavallı ömürleri boyunca böyle bir duyguyu asla yaşayamayacaklar .... :(
selam aysecimm ... massallah senin fistik buyuyor .... benimkide buyuyor  :nazar:  4 aylik olduk    :nazar:    bulantilarim cok sukkur gecti   ... evt canim ya su kipirtilari ne guzel bir duygu yuce rabbim her isteyene nasip etsinn   :amin: 

<<<peri masalı >>>

allah yardımcın olsun allah tekrar böyle bir acı yaştmasın  :amin: