2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   "ADA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
masalılgın......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   21 haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012 "ALPEREN" :binkybaby: erkek  :binkybaby:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012    "TUANA NİSA"    :binkybaby: kız  :binkybaby:
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012 "AYDA ZEHRA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012  :binkybaby: kız  :binkybaby:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 6  Temmuz 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: esmerim:)) - 07 Şubat , 2012, 15:48:49
Bende geldım aranıza Allahım nasıp ederse oglusum temmuz basında dogucak ınsallah :amin:

Hoşgeldin canım hayırlı uğurlu olsun oğluşun... sağlıkla kucağına alırsın inşallah

aydolunayda

arkadaşlar aranızda 3d ultrasona giren var mı fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı?

esmerim:))

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 07 Şubat , 2012, 18:10:16
Alıntı yapılan: esmerim:)) - 07 Şubat , 2012, 15:48:49
Bende geldım aranıza Allahım nasıp ederse oglusum temmuz basında dogucak ınsallah :amin:

Hoşgeldin canım hayırlı uğurlu olsun oğluşun... sağlıkla kucağına alırsın inşallah
saol ınsallah hepımız saglıkla kucagımıza alırız bebıslerımızı :amin:

esmerim:))

Alıntı yapılan: aydolunayda - 07 Şubat , 2012, 22:05:11
arkadaşlar aranızda 3d ultrasona giren var mı fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı?
evet cnm 120falan

aydolunayda

hım iyiymiş... ya internetten araştırdım insanlar 2 3 yıl önce 250 tl falan vermiş gözüm korktu..

kelebekkk

bu 5.ayda yapılan ayrıntılı ultrasonumu soruyosun cnm  :icon_scratch:
eğer onu soruyosan 5 sene önce 120 tl.ye yaptırmıştım  :honk:
bu sene 2.li testi bile 165 tl aldılar bakalım ona ne kadar isticekler  :suclu:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kelebekkk - 08 Şubat , 2012, 11:33:15
bu 5.ayda yapılan ayrıntılı ultrasonumu soruyosun cnm  :icon_scratch:
eğer onu soruyosan 5 sene önce 120 tl.ye yaptırmıştım  :honk:
bu sene 2.li testi bile 165 tl aldılar bakalım ona ne kadar isticekler  :suclu:

canım o heryerde farklı sanırım benim gittiğim hastane 2 lide ekstra hiç para almadı, 3 lüde 25 tl aldı şimdi detaylı ultrason içinde 160 tl ekstra verecekmişiz

MASAL ILGIN

BEN 2 SENE ÖNCE DETAYLI ULTRASYON İSTEDİM HEMDE CDLİ ÖZELE GİTTİM 60 TL VERMİŞTİM GERÇİ BEN DEVLET HAST. GİTTİĞİM İÇİN BENDEN HİÇ Bİ ÜCRET ALMIYOLAR 14ÜNDE AYRINTILI ULTRASYONA GİDİCEM AMA PARA VERMİCEM

RENKLİ ULTRASYONUN 200 TL OLDUĞUNU DUYMUŞTUM BENDE

Nezo

Ben İkili Teste 50 Lira Para Verdim 1 Ay sonra Dörtlü Test Yapılcakmış O Ne Ya  :icon_scratch:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Şubat , 2012, 11:44:43
Ben İkili Teste 50 Lira Para Verdim 1 Ay sonra Dörtlü Test Yapılcakmış O Ne Ya  :icon_scratch:

aynı 2 li ve 3 lüde olduğu gibi kan alınıp yapılıyor canım kanda 4 değişik maddenin değerlerine bakılıyor...  yani yapılış amacı 2 li ve 3 lü testten farklı değil..

Nezo

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 08 Şubat , 2012, 11:54:26

aynı 2 li ve 3 lüde olduğu gibi kan alınıp yapılıyor canım kanda 4 değişik maddenin değerlerine bakılıyor...  yani yapılış amacı 2 li ve 3 lü testten farklı değil..
O Zaman Niye Yapılıyor Yaw Para Tuzağımı Dersin  :icon_scratch:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Şubat , 2012, 12:01:45

bilemiyorum ki canım ben sadece 3 lüde 25 tl verdim diğer testlerden para almadı hastane sadece her seferinde verdiğim 35 tl muayene ücretini aldı...

Nezo

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 08 Şubat , 2012, 12:05:42
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 08 Şubat , 2012, 12:01:45

bilemiyorum ki canım ben sadece 3 lüde 25 tl verdim diğer testlerden para almadı hastane sadece her seferinde verdiğim 35 tl muayene ücretini aldı...
Muayene 22 lira Bizde Ama Hastane Değil Benim Gittiğim Yer Tıp Merkezi Olarak Geçiyo Oyüzden Herşey Pahalı. Hormon Testine 30 Lira Vermiştim. Kontrolde Doktorla Konuşayımda Gerek Yoksa Yaptırmam 4 lüyü

MASAL ILGIN

BİLDİĞİM KADARIYLA 3LÜ TEST SONUCUNDA HERHANGİ Bİ SORUN ÇIKARSA YAPIYOLAR 4LÜ AMA TIP MERKEZLERİ HEP ÖYLE YAPIYOR BENDE 1 DEFA GİTTİM Bİ RSÜRÜ TAHLİL İSTEDİ BİR SÜRÜ KAN VERDİM ULTRASYONA GİRDİM HEPSİDE AYRI AYRI PARA VERDİM VE BUNLARI SADECE 3 GÜNLÜK RAPOR VERMEK İÇİN YAPTI