2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

kelebekkk

masalılgın tebrik ederim oğluşunu :)
kusmaktanmı zayıfladın böyle , eğer öyleyse kaçıncı haftada geçti bulantıların benim şimdiki psikolojim hiç geçmeyeceği yönünde  :y25:

kızlar bu arada ben ilk doğumumda çok pahalı kremler kullandım çatlak için ama yine de engel olamadım tamamen yapısal bişey bu sefer bende kakao yağı veya badem yağı faalan alıp kullanıcam israfa gerek yok  :k06: :k06:

doruk38

kızlar. burda tecrübeli hamileler var. size bişi sormak istiyorum. biz 9 ay boyunca hamilelik belirtisi yaşamayacağız değilmi ? bir süre sonra normal günlük hayatımıza dönecekmiyiz. ?

Deniz gözlüm

Günaydın kızlarr

Listemizde eşitlik var çok güzel görünüyor :muzz: :hello2: :hieyt:
Çatlaklar için ilk hamileliğimde doktorum mustellanın kremini vermişti pahalı birşey aslında ama ben yinede çok çatladım karnımda ve göğsümde çatlaklar oldu.Birde Ayşe senin gibi çok kaşıntım oluyordu artık kanatıyordum kaşımaktan bir faydası olmadı anlayacağınız . Bitkisel olarak kakao yağı-badem yağı birde sanırım susam bundan emin değilim araştırmak gerekiyor bunlar gerçekten iyi geliyor bilginize fazla masrafa gerek yok gerçekten pahalı kremler kullanmanın anlamı kalmıyor çatlayacağımız varsa çatlaklar oluşuyor maalesef :(

Alıntı yapılan: doruk38 - 02 Şubat , 2012, 09:32:38
kızlar. burda tecrübeli hamileler var. size bişi sormak istiyorum. biz 9 ay boyunca hamilelik belirtisi yaşamayacağız değilmi ? bir süre sonra normal günlük hayatımıza dönecekmiyiz. ?

Bu soruya da 9 ay boyunca yaşayan da var yaşamayanda, ben ilk hamileliğimde nerdeyse 9 ay boyunca çıkardım devamlı  :igrenc: ama bu hamileliğimde mide bulantılarım inanın daha kötü geldi ilkine göre belki daha az zaman yaşıyorum ama daha kötü geçiyor hiç birşey yiyip içemedim hala da kokuya karşı aşırı hassasım.
Doktorum ilk hamileliğimde ilk 3 ay ile son 3 ay daha riskli dönemlerdir ikinci 3. ay hamilelik için en rahat geçen dönemdir demişti gerçekten öylede oldu. Şimdi kusmalarım dışında hamile olduğumu anlamıyorum desem yeridir göbek çıkması dışında tabi  :k06:

doruk38

bende kilo almıyorum ama göbeğim çıkıyo daha doğrusu çıkmaya başladı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: özellikle gögsümün alt tarafından fark ediyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Nezo

Selam Kızlar
İkili Test Sonucumuzu Gösterdik Gayet İyiymiş Hatta Rica Ettik Bebişide Babasına Gösterdik Fotosunu Koydum Günlüğe  :hello2: :hello2: Çok Hareketliydi Hiç Durmadı Yerinde Doktorumuz Zor Yakaladı Fotosunu Göbüşü Bile Belli Aaip Bi Duyguymuş Yaaa. Ben Hiç Kilo Almadım Bu 3 Ayda Zaten Göbekli Biri Olaraktan Göbeğimde Bi Değişiklik Fark Etmiyorum.  :dontknow:

@@@gözde@@@

nezcim maşallah bıcırığına çok sevindim herşeyinizin normel çıkmasına  :nazar: daha önce bendede göbek olduğu için bendede hiç belli değil hatta 4 kilo verdiğim için gören zayıflamışın diyo çoğu kişi hamile olduğumu bilmiyo  :D
bizdi şimdi doktorumuzda geldik çok şükür ense kalınlığı ikisininde çok güzel dedi doktorumuz ama ikili tarama testi yaptırmıcaz çoğul gebeliklerde yanılma payı çok fazla olduğu için apmıyoruz dedi maşallah ikiside büyümüşler kıpır kıpırdı  :love9: :love9:  :nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

kızlar çok sevindim herşeyin yolunda gitmesin hep böyle devam eder inşallah

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 02 Şubat , 2012, 13:44:41
kızlar çok sevindim herşeyin yolunda gitmesin hep böyle devam eder inşallah
sağol canım inşAllah olcay senmisin profil resmin seni işarte ediyo ama isim   :icon_scratch:

<<<peri masalı >>>

benim tatlımmmm  :hello2: :hello2:

benim yarın aşım var kızlar sağlık ocağına gidip aşı olucam

August

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 02 Şubat , 2012, 13:55:18
benim tatlımmmm  :hello2: :hello2:

benim yarın aşım var kızlar sağlık ocağına gidip aşı olucam
ya bişi sorcam bu hangi aşı? ben daha 5 haftalıkken sağlık ocağına gitmiştim kayıt olmaya ebe sanki 18. haftada aşı var dedi diye kalmış aklımda, bi de biz seni arıcaz demişlerdi aramadılar henüz. Biz senle aynı haftadayız da tetanoz aşısı mı yarın olacağın?

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: kelebekkk - 02 Şubat , 2012, 09:20:07
masalılgın tebrik ederim oğluşunu :)
kusmaktanmı zayıfladın böyle , eğer öyleyse kaçıncı haftada geçti bulantıların benim şimdiki psikolojim hiç geçmeyeceği yönünde  :y25:

kızlar bu arada ben ilk doğumumda çok pahalı kremler kullandım çatlak için ama yine de engel olamadım tamamen yapısal bişey bu sefer bende kakao yağı veya badem yağı faalan alıp kullanıcam israfa gerek yok  :k06: :k06:
yok canım maaşallah b unda hiç kusmam olmadı kızımın peşinde koşmaktan sanırım  benim ilk hamileliğimde çok kusmustum acaişp kilo vermiştim 4 aydan sonra bir anda kesildi

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 01 Şubat , 2012, 17:07:45
Alıntı yapılan: masalılgın - 01 Şubat , 2012, 14:54:13
bende doktordan geldim şimdi 4 kilo verdim ama bebeğin kilosu gelişimi herşeyi normalmiş paşamızın doktor bu kez kesin erkek dedi banada gösterdi hatta  :k06: :k06: gördüm paşamı sonunda

canım demek paşan olacak hayırlı evlat olsun inşallah çok tebrik ediyorum
teşekkürler canım  :opucuk:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: GÜLOO - 01 Şubat , 2012, 17:31:09
Alıntı yapılan: masalılgın - 01 Şubat , 2012, 15:06:54
Alıntı yapılan: GÜLOO - 01 Şubat , 2012, 15:04:31
Alıntı yapılan: masalılgın - 01 Şubat , 2012, 14:54:13
bende doktordan geldim şimdi 4 kilo verdim ama bebeğin kilosu gelişimi herşeyi normalmiş paşamızın doktor bu kez kesin erkek dedi banada gösterdi hatta  :k06: :k06: gördüm paşamı sonunda
hayırlı olsun kaç haftalıksın ve kaç kılosun cnm?
20 hafta olduk canım 63 kiloya düştüm  :k06:
aynı haftadayız cnm çok sevindim hayırlısı olsun benım de kızım olacak inş. rabbim kucağımıza alacağımız günleri göstersin inşallah :love9: :love9: :love9:

aminnn inşallah canım mm  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

esmerim:))

Bende geldım aranıza Allahım nasıp ederse oglusum temmuz basında dogucak ınsallah :amin:

esmerim:))

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 01 Şubat , 2012, 17:10:35
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   "ADA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
masalılgın......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   21 haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012 "ALPEREN" :binkybaby: erkek  :binkybaby:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012    "TUANA NİSA"    :binkybaby: kız  :binkybaby:
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012 "AYDA ZEHRA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012  :binkybaby: kız  :binkybaby:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

bende varım Temmuz 6 erkek