2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

aydolunayda

arkadaşlar çatlaklar için bir krem kullanmaya başladınız mı ya da düşündüğünüz birşey var mı...

Nezo

Ben Aklıma Geldikçe Tatlı Badem Yağı Sürüyorum. İkili Test Sonuçlarım Çıktı Doktorumu Göremedim Bişide Anlamadım  :dontknow:

aydolunayda

kaç sonuçların nez.. yeşil aralıktaysa çubuk çizelgede sorun yok demektir...

GÜLOO

Alıntı yapılan: aydolunayda - 01 Şubat , 2012, 12:57:37
arkadaşlar çatlaklar için bir krem kullanmaya başladınız mı ya da düşündüğünüz birşey var mı...
dr. bir krem yazdı banada onu kullanmaya başladım bende ama bebe yağı kullanan arkadaşlarım da var o da ii gelıomuş sanırım
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

MASAL ILGIN

ben body shopda çalışırken kakao kremi veriyoduk kullananlar çok memnundu bende aldım ama kokusuna dayanamıyom süremiyom

MASAL ILGIN

bende doktordan geldim şimdi 4 kilo verdim ama bebeğin kilosu gelişimi herşeyi normalmiş paşamızın doktor bu kez kesin erkek dedi banada gösterdi hatta  :k06: :k06: gördüm paşamı sonunda

GÜLOO

Alıntı yapılan: masalılgın - 01 Şubat , 2012, 14:54:13
bende doktordan geldim şimdi 4 kilo verdim ama bebeğin kilosu gelişimi herşeyi normalmiş paşamızın doktor bu kez kesin erkek dedi banada gösterdi hatta  :k06: :k06: gördüm paşamı sonunda
hayırlı olsun kaç haftalıksın ve kaç kılosun cnm?
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: GÜLOO - 01 Şubat , 2012, 15:04:31
20 hafta olduk canım 63 kiloya düştüm  :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: aydolunayda - 01 Şubat , 2012, 12:57:37

canım ben kakao yağı ile tatlı badem yağını karıştırıp kullanıyorum çok rahatlatıyor tavsiye ederim benim çok kaşıntımda oluyor :(

(A)yşe (D)eniz (A)da

canım demek paşan olacak hayırlı evlat olsun inşallah çok tebrik ediyorum

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012   "ADA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
masalılgın......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   21 haziran 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012 "ALPEREN" :binkybaby: erkek  :binkybaby:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  22 Haziran 2012    "TUANA NİSA"    :binkybaby: kız  :binkybaby:
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012 "AYDA ZEHRA"   :binkybaby: kız  :binkybaby:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012  :binkybaby: kız  :binkybaby:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 17 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby:
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
❤ հმzεlἶო ❤.....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: 16 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

(A)yşe (D)eniz (A)da

:muzz: :muzz: :muzz: çOK DENGELİ OLDU TOPİĞİMİZ KIZLARIMIZLA ERKEKLERİMİZ EŞİT :nazar: :nazar: :nazar:

GÜLOO

Alıntı yapılan: masalılgın - 01 Şubat , 2012, 15:06:54
Alıntı yapılan: GÜLOO - 01 Şubat , 2012, 15:04:31
20 hafta olduk canım 63 kiloya düştüm  :k06:
aynı haftadayız cnm çok sevindim hayırlısı olsun benım de kızım olacak inş. rabbim kucağımıza alacağımız günleri göstersin inşallah :love9: :love9: :love9:

@@@gözde@@@

SLM KIZLAR YARIN NASİP OLURSA 2 Lİ TARAMA TESTİ İÇİN GİDİCEZ BİLGİNİZE İHTİYACIM VAR  AÇMI TOKMU GİDİLİYODU BU TEST İÇİN  :icon_scratch:

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 01 Şubat , 2012, 17:39:22
SLM KIZLAR YARIN NASİP OLURSA 2 Lİ TARAMA TESTİ İÇİN GİDİCEZ BİLGİNİZE İHTİYACIM VAR  AÇMI TOKMU GİDİLİYODU BU TEST İÇİN  :icon_scratch:

canım tok karnına git. çikolata yee  :hieyt: :hieyt: :hieyt: