2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Ocak , 2012, 13:16:45
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: kızlar bulantılarınız ne alemde
:hello2: :hello2: benim çok şükür eskiye göre bayağı azaldı bazen günümüz günümüzü tutmuyor  :suclu: senin nasıl miden boğazın biraz olsun geçtimi

doruk38

benim bulantılarımda eskiye nazaran azaldı ama bu defada geldimi tam geliyo. hiç bişi yemez oluyorum. doktor 2 saatte bir ağzına bişiler at dedi. bebek acıktıkça bulantı yaparmış. buğazımda birazcık iyi oldu. inşallah bu hafta tamamen iyileşirde giderim evime  :amin: :amin: :amin: :amin:

aydolunayda

arkadaşlar mrb
benim doğum haziranın sonlarına doğru yani kızım yaz bebeği olucak....
daha alışveriş namına hiçbirşey almadım... rahat dolaşabiliyorken bişeyler almaya başlasam diyorum..
ama yaz olduğu için ne tür kıyafetler alacağımı bilmiyorum...
hastane çıkışlarıyla başlayayım dedim... onlar da yazlık kışlık diye ayrılıyor galiba... yazlıklar yarım kollu sanırım, yeni doğan bebek üşümezmi yarım kolluyla.... diğerleride kat kat kışlık takımlar uzun kollu bu seferde isilik olcak

<<<peri masalı >>>

benim kardeşim hemşire benim bebeğimde ağustos bebeği olucak kardeşimin söylediğine göre yeni doğan bebeğin kıyafeti kendi giydiğin ve seni o ortamda üşütmeyen kıyafetimizden bir kat kalın olmalıymış 

aydolunayda

doruk38

kızlar bu gün öğlenden sonra ikili test için doktora gideceğim. inşallah güzel sonuçlarla gelirim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

GÜLOO

Alıntı yapılan: doruk38 - 30 Ocak , 2012, 10:06:31
kızlar bu gün öğlenden sonra ikili test için doktora gideceğim. inşallah güzel sonuçlarla gelirim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
inşallah cnm  :flowers:
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: aydolunayda - 29 Ocak , 2012, 20:24:29
http://www.eniyibebek.com/Tekstil-Urunleri/Chicco-2010-Yaz---Hastane-Cikisi-6li--Pembe.aspx  bunun gibi mi mesela... altta yarım kol çıtçıtlı badi, üstte uzuzn kol tulum... yeterli heralde
evet olabilir  :icon_thumright:

inşallah herşey yolundadır ve güzel sonuçlarla dönersin  :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

canım iyi düşün iyi şeyler olsun... güzel haberlerle gel inşallah

kelebekkk

berbat durumda  :igrenc: :igrenc:
her sabah itinayla  :igrenc:
üstüne gün içinde her daim bulanıp arada da  :igrenc:
ilk hamileliğimde 13 haftada bitmişti ama bunda sanırım 16 hafta sürecek gözüküyor  :dontknow:

amaaaaaa moralimi bozmuyorummm az önce doktorumla konuştum ikili testimin sonucu 1:75000 çıkmış çok güzel hiç bir sorun yok dedi  :amin: :amin:  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: kelebekkk - 30 Ocak , 2012, 13:57:35

berbat durumda  :igrenc: :igrenc:
her sabah itinayla  :igrenc:
üstüne gün içinde her daim bulanıp arada da  :igrenc:
ilk hamileliğimde 13 haftada bitmişti ama bunda sanırım 16 hafta sürecek gözüküyor  :dontknow:

amaaaaaa moralimi bozmuyorummm az önce doktorumla konuştum ikili testimin sonucu 1:75000 çıkmış çok güzel hiç bir sorun yok dedi  :amin: :amin:  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

ÇOK SEVİNDİM SORUN OLMAMASINA BULANTILARINDA İNŞALLAH BİR AN ÖNCE GECER

kelebekkk

inşallah cnm inşallah eve kapandım kaldım ya artık eskisi gibi haftasonları eşimle oğlumla gezip tozmak istiyorum  :laughing7: :laughing7:

<<<peri masalı >>>

SENİ SENİ  :laughing7: BELLİ OLDU ŞİKAYETİN SEBEBİ  :ehi: İNŞALLAH BİR AN ÖNCE GECERDE BOL BOL GEZERSİNİZ

kelebekkk

:suclu: :suclu: :suclu:  :k06: :k06:

bugün oğluşla kardan adam yapmaya çıkıcaz bahçeye ama kar çok kötü bastırdı dursun diye bekliyces sizlerde durum nasıl kar keyfi yaşıyomusunuz  :D

Deniz gözlüm

selam kızlar çarşamba gününden beri hastaydım rapor verdi doktor ses soluk gitti  :sad1: Bugün iş başı yaptım.

Doktor antibiyotik verdi ama kadın doğum mutlaka görsün görmeden kullanma dedi benim doktorumda yurtdışına gitmiş ulaşamadık kendisine  :'( başka bir doktora gittim mecburen burda ultrasonra kesinleşti KIZIM olacağı  ;D neyse ilaçları da kullandıktan sonra toparladım geldim işimin başına.
Acayip işler birikmiş,mola verdim bir size bakayım hal hatır sorayım dedim.  :flowers:

Bu arada üçlü test için de kan verdim hafta sonu çıkar sonuçlarım zaten kontrolümüzde var.
Denizcim üzülerek diyorum ki benim hala mide bulantılarım devam ediyor ,şu var hergün olmasa da iki günde bir mutlaka tuvalet ile haşır neşir oluyorum :igrenc: