2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 20 Ocak , 2012, 15:19:52
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 19 Ocak , 2012, 19:51:03
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ocak , 2012, 16:23:07
kızlar

zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     22 Haziran 2012    oğlu olacakmış daha önce yazmış

canım listemizde zaten var ama hergün bakıyorum topiğe hiç dikkatimi çekmedi ve tekrar göz attım topiğe oğlu olacağına dair birşey yazmamış
BU KONUDa yazmamıştı bulayım alıntı yaparım

anladım canım problem değil arama ekledik listeye zaten

August

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 20 Ocak , 2012, 16:21:13
Alıntı yapılan: August - 20 Ocak , 2012, 15:37:42
Selam kızlar :)) lcy hayırlı olsun çok sevindim :))) ben de ikili test sonucumuzu aldım daha yeni ense kalınlığı da kan testi de normal çıktı çok şükür :) Bu topikte bi arkadaş beta hcg değeri 50nin altında oluyosa erkek üstündeyse kız demişti, muayenemde doktor gördü ama bize söylemedi, bu haftalarda yanıltıcı olabiliyo söylemicem o yüzden dedi ama bizim bebişe doktor hep 'vatandaş' diye hitap ederdi muayene esnasında 'oo bu delikanlı bizi hiç tınlamıyo' dedi, sonra da ya da kızsa hanfendi işte her neyse falan dedi biz de bi merakta kaldık ne diye ama ısrarla söylemedi beta hcg değerimizde 51,4 bebişlerinin cinsiyeti belli olan anneler bu değer hakkında yorum yaparlarsa sevinirim :)) en önemlisi sağlık ama artık 'oğlum' ya da 'kızım' diye hitap edebilmek istiyorum :))
hmmm desene o zaman biz senle kız anneleri olucaz :)) hayırlı sağlıklı evlat olsun hepsi inşallah :)

Merhaba o yazıyı ben yazmıştım beta HCG değeri ile olan yazı. Benim ilk çocuğum erkek ikili test sonucuna göre değerimiz 25-28 civarında, bu hamileliğimde 55 ti sanırım ,benim kuzenimde hamile ve onunda ikili testinde 65 çıkmış kızı olacak

melekdiliyorum

Slm kızlar nasılsınız.
Annemdeyim ve bulantılarım azaldı çok şükür, hatta ilk geldiğim gün hiç yoktu tedirgin oldum sonra doktor gayet sağlıklı dedi çok şükür.
Hergün bir kere çıkarıyorum ama yinede yemek yiyebiliyorum.
Burada daha çok yiyorum ama 1 kilo vermişim :)
Haftaya nasipse kontrole gidicez acaba bebeğin cinsiyetini öğrenebilirmiyiz?
12+3 falan olacak bebiş, bu haftalarda öğrenilirmi?

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bulantım hiç kalmadı diyecek kadar azaldı. artık yemek yiye biliyorum. çok şükürr  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Nezo

Günaydın Kızlar 2 Gündür Çok Şiddetli Başım Ağrıyo Ya Taniyonum Mu Çıktı Dedim Ama 9-6 Tnsiyonum  :dontknow:

kelebekkk

Alıntı yapılan: doruk38 - 21 Ocak , 2012, 10:45:30
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bulantım hiç kalmadı diyecek kadar azaldı. artık yemek yiye biliyorum. çok şükürr  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

darısı başıma darısı başımaaa  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Deniz gözlüm

Günaydın kızlar,

Hafta sonu kontrolümüz vardı ,bizim bebiş çok rahatına düşkün kıpırdamadığı için net birşey diyemiyor doktorumuz  :icon_scratch: ama Kız tahmin ediyorum büyük olasılıkla diyor iki hafta sonra gittiğimde çikolata falan ye de öyle gel hareket etsin biraz dedi :k06:
Maaşallah gelişimi iyi gidiyormuş çıtı pıtı birşey olacak dedi doktorum. :nazar:

kelebekkk

gözün aydın Filizcim, Allah gönlüne göre vericek inşallah  :-*

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 23 Ocak , 2012, 10:35:43
gözün aydın Filizcim, Allah gönlüne göre vericek inşallah  :-*

Amin canım hayırlısı artık :) darısı senin ve tüm isteyenlerin başına inşallah.

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 23 Ocak , 2012, 10:09:30
Günaydın kızlar,

Hafta sonu kontrolümüz vardı ,bizim bebiş çok rahatına düşkün kıpırdamadığı için net birşey diyemiyor doktorumuz  :icon_scratch: ama Kız tahmin ediyorum büyük olasılıkla diyor iki hafta sonra gittiğimde çikolata falan ye de öyle gel hareket etsin biraz dedi :k06:
Maaşallah gelişimi iyi gidiyormuş çıtı pıtı birşey olacak dedi doktorum. :nazar:
gözün aydın inşallah sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik olur

doruk38

:hello2: :hello2: kızçeler kan tahlili sonuçlarımız çok güzel çıktı. çok şükür. tek sorun çiğ et. ona da dikkat edersek bir sorunumuz olmayacağını söyledi doktorumuz. veeeeee gelecek hafta ikili test için çağırdı. ama ben ikili testinnasıl yapıldığını bilmiyorum ?

kelebekkk

gözün aydın zehra, ben bugün ikili test için gidicem hastaneye, önce ultrasona giricem kafa ölçümü falan yapılacak daha sonra kan vericem hepsi bu :)

inşallah güzel haberlerle dönerim  :amin: :amin:

dün hatırlatmak için hastaneden aradılar tok karnına ve tatlı yiyerek gelin diye  :D

doruk38

Alıntı yapılan: kelebekkk - 25 Ocak , 2012, 09:16:46
gözün aydın zehra, ben bugün ikili test için gidicem hastaneye, önce ultrasona giricem kafa ölçümü falan yapılacak daha sonra kan vericem hepsi bu :)

inşallah güzel haberlerle dönerim  :amin: :amin:

dün hatırlatmak için hastaneden aradılar tok karnına ve tatlı yiyerek gelin diye  :D

:hello2: :hello2: :hello2: bunu söylediğin çok iyi oldu canım. ben bunu bilmiyordum  :icon_scratch:  inşallah hepimizin sonuçları güzel çıkar.   :amin: :amin: kan sonuçları hemen çıkıyor mu ki acaba ?

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Ocak , 2012, 09:13:57
:hello2: :hello2: kızçeler kan tahlili sonuçlarımız çok güzel çıktı. çok şükür. tek sorun çiğ et. ona da dikkat edersek bir sorunumuz olmayacağını söyledi doktorumuz. veeeeee gelecek hafta ikili test için çağırdı. ama ben ikili testinnasıl yapıldığını bilmiyorum ?
Biz Sana Dedikte Sen Boşu Boşuna Telaş Yaptın  ;D
İkili Testte de Testi 2 Kere Yapıyolar O Kadar  :ehi:  :opucuk:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Ocak , 2012, 09:13:57
:nazar: gözünüzaydın zehracım  :hello2: :hello2: ikili tarama testi için  haftaya bizde gidicez..