2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Selaaaam Nörüyonuz Hamişler  :muzz: :muzz:

Herkes Yiyememekten Çıkarmaktan Bulantıdan
Şikayetçi Bende Hiç Bişi Yok  :dontknow:
Gece Rüyamda Kanamam Geliyodu Babama Sarılıp Nası Ağlıyorum.  :sad1:
Kanı Görüyorum Böyle Bacaklarımdan Sızıyor Filan  :y25:
Ayy Allahım Sen Koru  :amin:

Sır_Çiçegi

slm cnm bende rüyamda bebek emzirdim gögsüm sızladı resmen  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 06 Ocak , 2012, 09:52:49
ismi hazırmı annesi :)

babası hamile olduğumu öğrendiğimiz günden beri kızımız olacak diyor ismini o hazırladı kız olursa ismi hazır. isimlerimizin baş harfleri olacak (A)yşe (D)eniz (A)da yani ADA olacak :) :) :)

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 06 Ocak , 2012, 10:20:03

babası hamile olduğumu öğrendiğimiz günden beri kızımız olacak diyor ismini o hazırladı kız olursa ismi hazır. isimlerimizin baş harfleri olacak (A)yşe (D)eniz (A)da yani ADA olacak :) :) :)

:hieyt: :hieyt: ayy yerim onu ben inş. hayırlısı olur cnm erkek olursa adı yok demek ki  :icon_scratch:
benim eşimde hep oglumuz olacak dio her dedigi cıkıyo gerci ama  :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 06 Ocak , 2012, 10:16:46
Gerçek Gibi Oluyo Dimi  :sad1: Allahım Nasip Etsin İnşallah Duygucum  :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Ocak , 2012, 10:23:55
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 06 Ocak , 2012, 10:16:46
Gerçek Gibi Oluyo Dimi  :sad1: Allahım Nasip Etsin İnşallah Duygucum  :amin:

aynen cnm  :y25: inş. rabbim hayırlısını wersin  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 06 Ocak , 2012, 10:23:40

:hieyt: :hieyt: ayy yerim onu ben inş. hayırlısı olur cnm erkek olursa adı yok demek ki  :icon_scratch:

benim çevremde herkes kızın olacak dedi... eşimin ablası ebe hemşire oda geçen ultrasonda baktı pek anlamıyor ama kıza benziyor dedi bakalım göreceğiz herkes  ne kadar doğru hissetmiş. ben erkek ismide bakıyorum ama bu olabilir dediğim bir isim bile olmadı erkekse isim konusunda çok zorlanacağız. Allah'ım sanada gönlünüzden geçeni nasip etsin inşallah canım :amin:

KasrıCinan

kızlaar akıntım pembe kanla karısık geldi?am çok açık pembe annem ve anneeannem yanımda nisan değil dediler.ama dusa girdim hemen bayılacak gibi oldum annem iyice belime belime sıcak su tuttu.ama bana değil kan gelir bi avuç dedi.korkma dedi :icon_scratch: :icon_scratch: :y25: :y25: bilgisi olun varmı.duyan birisinden.nasıl oluyor bu nişan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

toprakk

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 10:34:15
kızlaar akıntım pembe kanla karısık geldi?am çok açık pembe annem ve anneeannem yanımda nisan değil dediler.ama dusa girdim hemen bayılacak gibi oldum annem iyice belime belime sıcak su tuttu.ama bana değil kan gelir bi avuç dedi.korkma dedi :icon_scratch: :icon_scratch: :y25: :y25: bilgisi olun varmı.duyan birisinden.nasıl oluyor bu nişan
canım sancıların varmı benmde görümcem azıcık kangelmişti acele doktora gitti sabah doğum yaptı sen iyi bir duş al bakalım yine gelirmi?
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 06 Ocak , 2012, 10:31:53
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 06 Ocak , 2012, 10:23:40

benim çevremde herkes kızın olacak dedi... eşimin ablası ebe hemşire oda geçen ultrasonda baktı pek anlamıyor ama kıza benziyor dedi bakalım göreceğiz herkes  ne kadar doğru hissetmiş. ben erkek ismide bakıyorum ama bu olabilir dediğim bir isim bile olmadı erkekse isim konusunda çok zorlanacağız. Allah'ım sanada gönlünüzden geçeni nasip etsin inşallah canım :amin:

hadi bakalım bugün ögrenecegiz inş. :)
inş. cnm  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

cok gecmiş olsun cnm son günlerinde galiba senin nişanı ilk defa senden duydum  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

(A)yşe (D)eniz (A)da

canım benim ablamdan 2 gün önce gelmişti kanla karışık bir akıntıydı pembe bir rengi vardı. biz akıntıyı görünce hemen doktora gitmiştik ama doktor daha doğumun başlamadığını ama 2 gün içinde mutlaka gerçekleşeceğini söylemişti ve 2 gün sancısı başladı ve doğum yaptı... ama nişan genelde doğumun 24 saat içinde gerçekleşeceğinin bir göstergesidir. Sen yinede bir doktorunu ara istersen seni en iyi o yönlendirebilir diye düşünüyorum... hayırlısıyla kurtulursun inşallah dualarımız seninle

KasrıCinan

Alıntı yapılan: toprakk - 06 Ocak , 2012, 10:36:18
canım sancıların varmı benmde görümcem azıcık kangelmişti acele doktora gitti sabah doğum yaptı sen iyi bir duş al bakalım yine gelirmi?
aldım canım zaten.hafif bi damla yine akıntı vardı içinde kırmızı kanla karısık damar gibiydi.ama çok az.hatta annemi çağırdım korkunca birden banyoya girince elim ayağım bosaldı.sıcak sıcak belime tuttu suy hep.anne nişanmı dedikce değil dedi.söyleyior birsey.nişan kanı biraz çok olur dedi.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

toprakk

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 10:41:07
Alıntı yapılan: toprakk - 06 Ocak , 2012, 10:36:18
aldım canım zaten.hafif bi damla yine akıntı vardı içinde kırmızı kanla karısık damar gibiydi.ama çok az.hatta annemi çağırdım korkunca birden banyoya girince elim ayağım bosaldı.sıcak sıcak belime tuttu suy hep.anne nişanmı dedikce değil dedi.söyleyior birsey.nişan kanı biraz çok olur dedi.
telas yapma bir tanem bekle biraz bakalım sancın filan olurmu sennde zamanlarımsanırım hayırlısı
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE