2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

--elif--

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 30 Aralık , 2011, 23:30:27
aynen cnm millete bakarsak biz yandık umursamayacagız azarlıyorum bana öle konuşanlara şimdi millet gelio gecmiş olsun demeye arkadaşım hamile oda yiyo bende dio ki bende bebek war yiyorum sende bişe yok yeme gelde laf söle şimdi
canım çok geçmiş olsun gerçekten zor bir durum ama imtihan dünyası işte kimileri eşiyle,kimileri çocuklarıyla sınanıyor
en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın inş.  :amin:
ve bakma sen o arkadaşının söylediğine çevremizde o kadar çok densiz insan varki böyle şeyleri hep yaşıyoruz uzak durmaya çalış öylesi insanlardan

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: --€lif-- - 01 Ocak , 2012, 12:41:02
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 30 Aralık , 2011, 23:30:27
aynen cnm millete bakarsak biz yandık umursamayacagız azarlıyorum bana öle konuşanlara şimdi millet gelio gecmiş olsun demeye arkadaşım hamile oda yiyo bende dio ki bende bebek war yiyorum sende bişe yok yeme gelde laf söle şimdi
canım çok geçmiş olsun gerçekten zor bir durum ama imtihan dünyası işte kimileri eşiyle,kimileri çocuklarıyla sınanıyor
en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın inş.  :amin:
ve bakma sen o arkadaşının söylediğine çevremizde o kadar çok densiz insan varki böyle şeyleri hep yaşıyoruz uzak durmaya çalış öylesi insanlardan

cok saol cnm inş. rabbim hayırlısını wersin bazı insanlardan uzak dursanda gene sana yapışırlar ya o cins inlarlar bunlar Allah hidayet wersin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 01 Ocak , 2012, 00:34:10
Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 31 Aralık , 2011, 17:35:43
Slmlar konuyu yeni gordum. Tanimayanlara kendimi tanitayim cunki uzun suredir girmiyirdum :) ben cigdem 13 aylik bi kizim var hazel ismi. 7 bucuk haftalik hamisim 16 agustos dogum. Guzel paylasimlarimiz olur umarim. Her ne kadar tecrubem olsada insan sohbet etmek istiyor. Ilk bebisimdeki kadar heyecan olmasada bu duyguyu telrar yasamak guzel. Hepimize hayirli dogumlar :nazar:

SLM cnm küçük kızınla mutlu günler gecirirsin inş. saglıklı bi gebelik gecirirsin inş. cnm  :flowers: :love9:
Tesekkurler :) listeye yazan kiside saolsun ;)
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: --€lif-- - 01 Ocak , 2012, 12:38:25
Slmlar konuyu yeni gordum. Tanimayanlara kendimi tanitayim cunki uzun suredir girmiyirdum :) ben cigdem 13 aylik bi kizim var hazel ismi. 7 bucuk haftalik hamisim 16 agustos dogum. Guzel paylasimlarimiz olur umarim. Her ne kadar tecrubem olsada insan sohbet etmek istiyor. Ilk bebisimdeki kadar heyecan olmasada bu duyguyu telrar yasamak guzel. Hepimize hayirli dogumlar :nazar:
hoşgeldin çiğdem bayadır girmiyosun foruma nasılsın,kızın nasıl
bende ikinciye hamileyim benim kızımda 2 yaşında bu seferki erkekmiş bakalım seninki ne olacak  :)

Tesekkurler. Seni taniyamadim nickin neydi eskiden?
Cocuk dogunca zor oluyor girmek ikincide gelince cumbus olur heralde :)
Allah kazasiz belasiz dogurup buyutmek nasip eder insallah   Cinsiyeti cok merak ediyorum ama once saglik tabi
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

doruk38

Alıntı yapılan: ❤ հმzεlἶო ❤ - 01 Ocak , 2012, 17:59:44
Alıntı yapılan: --€lif-- - 01 Ocak , 2012, 12:38:25
hoşgeldin çiğdem bayadır girmiyosun foruma nasılsın,kızın nasıl
bende ikinciye hamileyim benim kızımda 2 yaşında bu seferki erkekmiş bakalım seninki ne olacak  :)

Tesekkurler. Seni taniyamadim nickin neydi eskiden?
Cocuk dogunca zor oluyor girmek ikincide gelince cumbus olur heralde :)
Allah kazasiz belasiz dogurup buyutmek nasip eder insallah   Cinsiyeti cok merak ediyorum ama once saglik tabi

:hello2: :hello2: :hello2:  aramıza hoş geldin canım. seninle aynı gün hamile kalmışız  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

(A)yşe (D)eniz (A)da

:flowers: :flowers: Günaydın hanımlar hepinize mutlu yıllar. Umarım 2012 bizlere sağlıklı bir şekilde meleklerimizi getirir...  :amin: :amin: :amin:

kelebekkk

slm kızlar, bulantılarım yüzünden bilgisayar başına d doğru dürüst geçmiyorum, şimdi şöyle bi göz gezdirdim de üzücü olaylar olmuş. Duygu'cum çok geçmiş olsun Allah inşallah en kısa sürede sağlıklı bir bebiş nasip eder canım sana, ne desem boş biliyorum ama bir daha kimseye yaşatmasın inşallah  :( :(

kelebekkk

Bu arada bende dün beklenen doktor kontrolüme gittim çok şükür herşey yolundaymış, kalp atışlarını ilk kez gördüm çok şükür...
önceki doktor keseyi gördüğünde 2 hafta geride geç döllenme sanırım demişti. ama dün oğluşumun doktoruna gittim ultrasonda baktı gebelik haftanla çok uyumlu 9 haftalık olmuş annesi dedi  :amin:
2 hafta sonra kontrole gidicem, el ve bacak hareketlerini görüces inşallah  :)

böyle işte bebk için herşey yolunda ama ben fenalardayım, bulantılarım çok fena, ekşi elma ve leblebi önerdi doktor, elma yiyorum ama leblebi almaya gidicem şimdi , bide fındık biraz iyi geliyo bilginize...

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 03 Ocak , 2012, 11:24:16
Bu arada bende dün beklenen doktor kontrolüme gittim çok şükür herşey yolundaymış, kalp atışlarını ilk kez gördüm çok şükür...
önceki doktor keseyi gördüğünde 2 hafta geride geç döllenme sanırım demişti. ama dün oğluşumun doktoruna gittim ultrasonda baktı gebelik haftanla çok uyumlu 9 haftalık olmuş annesi dedi  :amin:
2 hafta sonra kontrole gidicem, el ve bacak hareketlerini görüces inşallah  :)

böyle işte bebk için herşey yolunda ama ben fenalardayım, bulantılarım çok fena, ekşi elma ve leblebi önerdi doktor, elma yiyorum ama leblebi almaya gidicem şimdi , bide fındık biraz iyi geliyo bilginize...

Denizcim hadi gözün aydın olsun. Bulantılar geçmiyor  :igrenc: benimde yedikçe midem bulanıyor ağzım ekşi gibi tuhaf hallerdeyim . Hafta sonu kontrolümüz var bakalım ne diyecek bize doktorumuz merakla bekliyorum.
Ben ekşi elma da yiyorum sonra yine midem ekşiyor ,ayrıca salata yiyemediğimi farkettim ,birde bulgur pilavı yiyemiyorum bunlarda geçecek inşallah .

Duygucum Allah bir daha sıkıntı yaşatmasın çok geçmiş olsun. En kısa zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.

kelebekkk

filiz sabah kalkıyorum bulantı akşam yatarken bulantı gece uyanıyorum yine aynı  :igrenc:
arada çıkardığım da oluyo, beterin beteri var kuşum  :laughing7:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 03 Ocak , 2012, 13:58:25
filiz sabah kalkıyorum bulantı akşam yatarken bulantı gece uyanıyorum yine aynı  :igrenc:
arada çıkardığım da oluyo, beterin beteri var kuşum  :laughing7:

Aynen belirli bir saat dilimi yok heran bulantı ve çıkarma  gelebiliyor :igrenc:

--elif--

Allah yardımcınız olsun kızlarr bu bulantılarla başımız belada inş. çabucak geçerde rahat edersiniz ben 16. haftadayım daha yeni geçti  :sad1:

toprakk

herkese selm taze annişler nasılsınız???
kızlar neyui gördünüzmü mideniz bulanıyor ondan uzak durun  mesela ben et yemeği görmediğim müddet fazla bulantım olmuyor
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Deniz gözlüm

Geçecek inşallah beklemedeyim . Birde birkaç akşamdır özellikle baş ağrısı başladı bende  :( acaba regl dönemlerine mi denk geldi ondan olmuş olabilir mi ??

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: toprakk - 03 Ocak , 2012, 15:23:01
herkese selm taze annişler nasılsınız???
kızlar neyui gördünüzmü mideniz bulanıyor ondan uzak durun  mesela ben et yemeği görmediğim müddet fazla bulantım olmuyor

merhaba canım ben özellikle yemek yedikten sonra artıyor sanki midemin bulantısı , yemeyince de asit salgısı oluyor sanki şaşırdım kaldım yahu :)