2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

doruk38

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Aralık , 2011, 19:56:17
BEN YİYEMİYORUM AMA KİLO ALIYORUM  :cildir: :cildir: :cildir:

gaz sorunun varmı canım şişkinlikte olabilir...

doruk38

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 29 Aralık , 2011, 20:01:25

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:  evet canım bak bu olabilir. gaz sancısı oluyo bazen

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Aralık , 2011, 20:12:39

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:  evet canım bak bu olabilir. gaz sancısı oluyo bazen

ozaman kesinlikle öyledir canım ama benim ki bildiğin kilo çok yiyorum çünkü :( :(

doruk38

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 29 Aralık , 2011, 20:18:05

ozaman kesinlikle öyledir canım ama benim ki bildiğin kilo çok yiyorum çünkü :( :(

bebeğin sağlıklı olsunda canım kiloyu doğumdan sonra verirsin. sen çok şanlı bir annesin. inşallah sonuna kadar böyle şanslı olursun. çok şükür hamileleğinde hiç bir sorun yaşamadın. bak benim 3, bebeğim canım. ve günlük iğne kullanıyorum. boş ver bırak kilon artsın nasıl olsa verirsin  :opucuk:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Aralık , 2011, 20:22:25
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 29 Aralık , 2011, 20:18:05

bebeğin sağlıklı olsunda canım kiloyu doğumdan sonra verirsin. sen çok şanlı bir annesin. inşallah sonuna kadar böyle şanslı olursun. çok şükür hamileleğinde hiç bir sorun yaşamadın. bak benim 3, bebeğim canım. ve günlük iğne kullanıyorum. boş ver bırak kilon artsın nasıl olsa verirsin  :opucuk:

evet canım çok haklısın ben gerçekten çok şansıyım hiçbir problem yaşamıyorum Allahıma bin şükür ilk gebeliğim çokta beklemedim. Allahım sanada sağlıklı bir hamilelik geçirmeni nasip etsin canım... ama içini hep ferah tut ister istemez hayatımız düşüncelerimizin doğrultusunda ilerlemeye başlıyor, güzel şeyler düşünelim güzellikler bizi bulsun

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: AMİNN CANIM. ALLAH HERKESE TÜM HAMİLELER HAYIRLI HAMİLELEKLER NASİP ETSİN..  :amin: :amin: :amin: iyi düşünelim bebeklerimiz de iyi olsun  :nazar: :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Aralık , 2011, 20:33:39
:hello2: :hello2: :hello2: AMİNN CANIM. ALLAH HERKESE TÜM HAMİLELER HAYIRLI HAMİLELEKLER NASİP ETSİN..  :amin: :amin: :amin: iyi düşünelim bebeklerimiz de iyi olsun  :nazar: :nazar:

:amin: :amin: amin canım benim bebeğim sanırım kız olacak... bugün ultrasonda baktı farklı bir doktor kıza benziyor falan dedi bakalım tutacakmı haftaya kendi doktorumla randevum var... :) :)

doruk38

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 29 Aralık , 2011, 20:37:29

:amin: :amin: amin canım benim bebeğim sanırım kız olacak... bugün ultrasonda baktı farklı bir doktor kıza benziyor falan dedi bakalım tutacakmı haftaya kendi doktorumla randevum var... :) :)

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  ay ne güzel canım ya. gönlünden kız geçiyordu zaten. inşallah hayırlısı olur  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

melekdiliyorum

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Aralık , 2011, 20:41:46
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 29 Aralık , 2011, 20:37:29

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  ay ne güzel canım ya. gönlünden kız geçiyordu zaten. inşallah hayırlısı olur  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ama emin değilim dedi canım yaaa bir boşluk var vajinal kısımda dedi sanırım o boşluk kız bebeklerde oluyormuş vajinal boşluk... inşallah bakalım haftaya kesinleşir artık :) :)

(A)yşe (D)eniz (A)da

doruk38

(A)yşe (D)eniz (A)da

Deniz gözlüm

Merhaba kızlar hepinizin yeni yılını kutlarım sağlıkla,sıhatle kuzucuklarımıza kavuşacağımız sene geliyor Allahın izniyle  :occasion14: :occasion5: :muzz: hayırlısı ile kucağımıza alacağımız günleri de görelim inşallah.

Geçen gece oğlum uyanmış bizim odanın ışığını açtı annee anneee rüyamda kardeşimi gördüm diye geldi ağzı kulaklarında  :)
Nasıl gördün oğlum dedim sen kusuyordun kardeşim oldu diyor  :k06: yavrukuşum benim yaa merakla bekliyor kardeşini :) güzelmiydi dedim kardeşin güzeldi dedi ,hadi gel uyuyalım dedim aldım yanıma yattım kuzumla canım ya rabbim dileyen isteyen herkese gönlüne göre evlat nasip etsin inşallah. :amin: