2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Aralık , 2011, 17:05:47
kızlar bende bu gün kalp atışlarımızı duydum çok şükür. çok duygulandım. Allah herkese nasip etsin inşallah. çok mutluyum. ömrümde duyduğum en güzel sesti benim içinn

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Canım Çooook Sevindim Gözün Aydın  :hello2: :hello2: :hello2:

kelebekkk

kızlar bende bu sabah testlerimi yaptırdım inşallah 2 ocakta kalp atışlarını bende duyarım. :amin: :amin:

mide bulantılarım devam ediyo elma iyi geliyomuş dediler 2 gündür yiyorum bi nebze farketti sanki aklınızda olsun  ;)

günün şokunu kilomda yaşadım ama sabah tarttılar 76 kiloymuşum  :cildir: :cildir: :cildir:
oğluma 62 ile hamile kalıp 78 le doğuma gitmiştim nasıl becerdim bu kadar kilo almayı anlamadım. bayramda hamişlik yokken 70 gelmiştim de moralim bozulmuştu yuhh diye  :toothy10: :toothy10: sinirden gülüyorum walla  :toothy10: :toothy10:
Allah'tan boyum 1.70 de belli olmuyo  :honk: :honk:

Deniz gözlüm

Selam kızlarr,

İkili testiminiz sonuçları temiz çıktı derin bir ohh çektik  :muzz: :hello2: Allaha şükür şimdilik herşey yolunda gidiyor :amin:

Denizcim kilolarını şimdiden kafana takma sen Ardaya hamileyken gördüğümde gayet formundaydın maaşallah.Birde iki çocuktan sonra ister istemez o kilolar gider koşturuyorum diye  ;)

Ya kızlar bir sorum olacak size ben ikinci çocuktan sonra çalışıp çalışmama konusunda kararsızım. Ağırlık çalışmamakta kalıyor ,işten çıktığınız zaman tazminat alan varmı ikinci hamileliklerini yaşayanlara soruyorum. İlk doğumdan sonra çalışınca bu tarz bir talep olmadı bende ama bunda çalışmayacağımı düşünüyorum alırmıyım acaba buna hakkım var mı??

<<<peri masalı >>>

kızlar sizin adınıza sevindim bebişlerinizin sağlıklı olması çok güzel :muzz:

kelebekkk canım sende kilolarını sakın takma kafana bebeğin iyi olsunda doğumdan sonra hepsi gider ;)

doruk38

Alıntı yapılan: kelebekkk - 28 Aralık , 2011, 11:18:31
kızlar bende bu sabah testlerimi yaptırdım inşallah 2 ocakta kalp atışlarını bende duyarım. :amin: :amin:

mide bulantılarım devam ediyo elma iyi geliyomuş dediler 2 gündür yiyorum bi nebze farketti sanki aklınızda olsun  ;)

günün şokunu kilomda yaşadım ama sabah tarttılar 76 kiloymuşum  :cildir: :cildir: :cildir:
oğluma 62 ile hamile kalıp 78 le doğuma gitmiştim nasıl becerdim bu kadar kilo almayı anlamadım. bayramda hamişlik yokken 70 gelmiştim de moralim bozulmuştu yuhh diye  :toothy10: :toothy10: sinirden gülüyorum walla  :toothy10: :toothy10:
Allah'tan boyum 1.70 de belli olmuyo  :honk: :honk:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bende diyorum ki benim bulantılarım neden hafifledi diyorum  :icon_scratch: :icon_scratch: bu aralar çok elma yiyorum demekki nedeni buymuş. ahhh şu kilolar ben hiç bir şey yemiyorum ama kilo alıyorum. her halde bu gidişle 90 la doğurum ben  :ehi: :ehi: 

Sır_Çiçegi

28 Aralık , 2011, 21:42:18 #665 Son düzenlenme: 29 Aralık , 2011, 12:55:27 Duygu_58
ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah  :nazar:   10 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar:    17 haziran 2012    erkek 
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :nazar:    20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar:  24 Haziran 2012
aydolunayda.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar:  24 Haziran 2012 kız olabilir:)
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :nazar:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah      :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah      :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :nazar:  7 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :nazar:     Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :nazar:  31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar:    4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar:   4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah  :nazar:   12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :nazar:  13 ağustos 2012
@@@gözde@@@..........Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :nazar:  18 ağustos 2012

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

(A)yşe (D)eniz (A)da

:flowers: :flowers: günaydın kızlar mutlu, umutlu günleriniz olsun inşallah :amin: :amin:

@@@gözde@@@

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

toprakk

kızlar ben 9 temmuza allah nasip ederse ekleyin listeye
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012 ( Kıza benziyormuş  :muzz: :muzz: :binkybaby: :binkybaby: )
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012
Duygu_58......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 22 ağustos 2012

--elif--

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 29 Aralık , 2011, 18:03:59
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012 ( Kıza benziyormuş  :muzz: :muzz: :binkybaby: :binkybaby: )
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 9 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

melekdiliyorum

Slm kızlar, benim bulantılarda yeni başladı, tatlı ile hiç aram yok, arada bir çok sevdiğim tatlı olursa yiyorum.
Benim karnım aç ama canım bişey istemiyor ne yiyeceğimi şaşırdım :((

doruk38

Alıntı yapılan: melekdiliyorum - 29 Aralık , 2011, 19:47:19
Slm kızlar, benim bulantılarda yeni başladı, tatlı ile hiç aram yok, arada bir çok sevdiğim tatlı olursa yiyorum.

slm canım... bende aynı durumdayım  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: melekdiliyorum - 29 Aralık , 2011, 19:47:19

geçmiş olsun canım umarım çabuk geçer, ama her türlüsü kötü olmayıncada çok yiyerek çok kilo alıyorsun bende hiç bulantı olmadı hiçbir yiyecektende tiksinmedim ama şimdiden 77 kilo oldum  :-ooo :-ooo :-ooo Sonumu düşünemiyorum