2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Aralık , 2011, 17:04:23
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Aralık , 2011, 14:06:34
  :nazar: :nazar:kıslar bebeişlerimizin kalp atışlarını duyduk  :love9: :love9: anlatılamaz bi duygu rabbim herkese yaşatsın inşAllah  :amin: :amin:

:wav: :wav: maşallah canımm.  :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
teşekkür ederim tatlım  :opucuk: Rabbim cümlemize nasip etsin inşAllah :amin:
Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Aralık , 2011, 17:05:47
kızlar bende bu gün kalp atışlarımızı duydum çok şükür. çok duygulandım. Allah herkese nasip etsin inşallah. çok mutluyum. ömrümde duyduğum en güzel sesti benim içinn

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: ne harika bişey ya Yüce Rabbimin büyüklüğü zehracım benimde dünden beri küçücük kalp atışlarının görüntüsü gözümün önünden gitmiyo  :love9: :love9: Allah herkese yaşatsın bu duyguları  :amin: :amin:

aydolunayda

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah    10 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah       17 haziran 2012    erkek 
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah        20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     24 Haziran 2012
aydolunayda.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     24 Haziran 2012 kız olabilir:)
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah     
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah     
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah    7 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah         Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah       4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah      4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah    12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah    13 ağustos 2012
@@@gözde@@@..........Bebisimizi bekliyoruz insallah    18 ağustos 2012
Duygu_58......................Bebisimizi bekliyoruz insallah     23 ağustos 2012

aydolunayda

kimse beni eklememiş çok üzüldüm :y25: ben de kendimi ekledim :icon_thumright:

melekdiliyorum

Alıntı yapılan: aydolunayda - 27 Aralık , 2011, 19:05:37
ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah    10 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah       17 haziran 2012    erkek 
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah        20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     24 Haziran 2012
aydolunayda.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     24 Haziran 2012 kız olabilir:)
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah     
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah     
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah    7 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah         Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah       4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah      4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah    12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah    13 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah     16 ağustos 2012
@@@gözde@@@..........Bebisimizi bekliyoruz insallah    18 ağustos 2012
Duygu_58......................Bebisimizi bekliyoruz insallah     23 ağustos 2012

doruk38

Alıntı yapılan: aydolunayda - 27 Aralık , 2011, 19:06:55
kimse beni eklememiş çok üzüldüm :y25: ben de kendimi ekledim :icon_thumright:

:opucuk:  üzülme tatlım. gözden kaçmış. hoş geldin aramıza.  :opucuk:

doruk38

[/quote]
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: ne harika bişey ya Yüce Rabbimin büyüklüğü zehracım benimde dünden beri küçücük kalp atışlarının görüntüsü gözümün önünden gitmiyo  :love9: :love9: Allah herkese yaşatsın bu duyguları  :amin: :amin:
[/quote]

:amin: :amin: :amin: :amin:  amin canım...... cananıma, suzanıma. ayşe ye, nagihana, kelebeğim e ......... ismini unutuum tüm arkadaşlara el açıp bekleyenlere RABBİM HEPSİNE NASİP ETSİN İNŞALLAH TEZ ZAMANDA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

komsu hamisler   :flowers:  bi yazi gördüm cok hosuma gitti bizim sayfada paylastim burdada paylasayim dedim  :opucuk: :opucuk:  :love9:

Bir çocuğum olsun..
Parfüm niyetine süt kokusu sinsin üzerime..
Uykusuz kalmaktan göz altlarım çöksede
gaz sancıLarını gördükçe içim acısada
kusmuğunu temizlemekten hep gurur duyayım.
Tırnağını keserken 'aman etini kesmiyim'
diye içim sızlasın ..
İğne zamanlarında elinden tutup güç vereyim ona..
Altını aldığımda poposu pişmesin diye kremler süreyim..
Yeni yeni dişleri çıktığında mutluluktan havalara uçayım..
Herkes göz kısmı O'na benziyo desin Sevdiğime bakıp..
Dudakları bal gibi aynı sen..
Bu tıpkı ikinizin karışımı olmuş desinler ..
Sevdiğimin gözlerine bakıp gurur duyayım..
Gözlerim dolsun ..Mutlu olayım ..
Yavrumun saçları çıkmaya başladığında şelaleler yapayım saçlarından ..
Yürümeye başladığında göreyim onu ..
Gurur duyayım bu benim Evladım diye ..
tıpış tıpış yürürken yüzünden tebessümümle
Allahıma hep şükredeyim..
O büyüdükçe bende büyüyeyim onunla..  :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar:

zeynep0655

çok güzelmişşşş. çok şükür hepsini yaşadımda bir tek aşı zamanlarında elini tutamadım oğluşumun. hemen kaçıyorum ordan dayanamıyorummmmm. heleki kan aldıkları zaman kaçıyorum kulaklarımı bile kapatıyorum ama sesi geliyo kulağıma hafiften ben o an salya sümük oluyorummm:((

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 27 Aralık , 2011, 23:44:14
çok güzelmişşşş. çok şükür hepsini yaşadımda bir tek aşı zamanlarında elini tutamadım oğluşumun. hemen kaçıyorum ordan dayanamıyorummmmm. heleki kan aldıkları zaman kaçıyorum kulaklarımı bile kapatıyorum ama sesi geliyo kulağıma hafiften ben o an salya sümük oluyorummm:((
:y25: :y25: :y25: :y25: bende öyle olurum kesin dayanamam  :y25: :y25:

zeynep0655

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 00:00:13
bitti gelebilirsin diye beni çağırdıklarında, oğlum ağlayarak bana sarılıyo tamam oğlum geçti diye bir öpücük konduruyorum ya o zaman susuyo. buda anne öpücüğünün acıyı geçiren gücü heralde:))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 28 Aralık , 2011, 00:06:01
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Aralık , 2011, 00:00:13
bitti gelebilirsin diye beni çağırdıklarında, oğlum ağlayarak bana sarılıyo tamam oğlum geçti diye bir öpücük konduruyorum ya o zaman susuyo. buda anne öpücüğünün acıyı geçiren gücü heralde:))
kesin öyledir  :love3: :love3: biz nasil derdik anne düstüm öp gecsin diye  :k06: :k06:

zeynep0655

benimki o olaya kötü alıştı. babasına gidip kafa atıyo sonra kafasını tutarak bana geliyo öptürüyo bide geçtiiiii diyo. sonra yine kafa sonra yine öpücük:))) her akşam 50 kere bunu yaşıyoruz

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 28 Aralık , 2011, 00:14:18
benimki o olaya kötü alıştı. babasına gidip kafa atıyo sonra kafasını tutarak bana geliyo öptürüyo bide geçtiiiii diyo. sonra yine kafa sonra yine öpücük:))) her akşam 50 kere bunu yaşıyoruz
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:seninkide akilli ama  :ehi: :ehi: gözümde canlandirdimda baya komik bisey  :ehi: :ehi: :nazar:

zeynep0655

Canım bebişin doğsun hele bide yürümeye başlasın daha ne komiklikler göreceksin anlatmakla bitmez. bi olay daha anlatayım geçen gün kepçe arıyorum döne döne yok kepçem bulamadım bir türlü. bugün vitrinin çekmecesinden bişey lazım oldu orayı bi açtım kepçe orda. herşeyin yeri değişiyo evimde benden habersiz:)) bide babasının dinlendirici gözlüğü kayıp 2 haftadır kim bilir o nerden çıkacak:))))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 28 Aralık , 2011, 00:39:22
Canım bebişin doğsun hele bide yürümeye başlasın daha ne komiklikler göreceksin anlatmakla bitmez. bi olay daha anlatayım geçen gün kepçe arıyorum döne döne yok kepçem bulamadım bir türlü. bugün vitrinin çekmecesinden bişey lazım oldu orayı bi açtım kepçe orda. herşeyin yeri değişiyo evimde benden habersiz:)) bide babasının dinlendirici gözlüğü kayıp 2 haftadır kim bilir o nerden çıkacak:))))
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: