2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

toprakk

Alıntı yapılan: kelebekkk - 26 Aralık , 2011, 13:46:04
Alıntı yapılan: lcy - 26 Aralık , 2011, 13:24:06
doktorum temmuz başından itibaren beklicez dedi
bende netten baktım 4 temmuz görünüyor bakalım kısmet

canım o ağustos olmasın sakın  :laughing7: :laughing7: erken doğurmak istemiyosan tabi  :laughing7:
ya canım aklında bin yasa bende düşünüyorum ki benm bebeğim onunkinden büyük ama benm doğumum 9 temmuza geliyor bunun ki 4 temmuza bu nasıl birşey die kafama takıldı demek yanlıs yazmıs :laughing7: :laughing7:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

<<<peri masalı >>>

PARDON KIZLAR YA YANLIŞ YAZMIŞIM  :k06: :k06: :k06:

4 AĞUTOS DOĞUMUMUZ  :k06: :k06:

@@@gözde@@@

:nazar: :nazar:kıslar bebeişlerimizin kalp atışlarını duyduk  :love9: :love9: anlatılamaz bi duygu rabbim herkese yaşatsın inşAllah  :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Aralık , 2011, 14:06:34
  :nazar: :nazar:kıslar bebeişlerimizin kalp atışlarını duyduk  :love9: :love9: anlatılamaz bi duygu rabbim herkese yaşatsın inşAllah  :amin: :amin:
ÇOK ŞÜKÜR CANIM SAĞLIKLICA KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİN RABBİM İNŞALLAH

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 26 Aralık , 2011, 14:07:54
ÇOK ŞÜKÜR CANIM SAĞLIKLICA KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİN RABBİM İNŞALLAH
:amin: amin suzancım amin en yakın zamanda seninde başına inşAllah  :amin:

<<<peri masalı >>>

çok sevindim allahım sağlıcakla bebişlerini kucağna almayı nasip etsin inşallah :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

canım gözün aydın seninki çifte bir mutluluk... harika bir duygudur eminim :) :nazar:  :nazar:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: lcy - 26 Aralık , 2011, 14:10:20

çok sevindim allahım sağlıcakla bebişlerini kucağna almayı nasip etsin inşallah :amin:
:amin: :amin: amin cümlemize nasip etsin inşAllah  :amin: :opucuk:

@@@gözde@@@

(A)yşe (D)eniz (A)da

toprakk

çok sükür canım ewet dediğin gibi anlatılmaz bir duygu ben ilk kalp atıslarını doktor bana dinlettiğinde bebeğim için ağladığım günler geldi aklıma biran gözlerimin önünden serit gibi geçti çok güzel birşey yaa
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

melekdiliyorum

Gözde'cim kalp atışlarının sesini duydunuzmu?
Biz sadece gördük, doktor kalp atışları başlamış dedi, kıpırdıyordu zaten ama ben duyucaz sanıyordum :((

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 26 Aralık , 2011, 14:14:46
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Aralık , 2011, 14:13:06
evet ayşecim harika bi duygu  :love9: :love9: :nazar:

Allah'ım mutluluklarını daim etsin canım :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: melekdiliyorum - 26 Aralık , 2011, 14:28:34
Gözde'cim kalp atışlarının sesini duydunuzmu?
Biz sadece gördük, doktor kalp atışları başlamış dedi, kıpırdıyordu zaten ama ben duyucaz sanıyordum :((

evet canım duyduk  pıt pıt attıklarını gösterdi bak burda diye sonrada sesini açtı duyduk  :love9: doktordan doktora fark ediyo canım bidaki gittiğindede açmıcak olursa rica edersin bende duymak istiyorum diye..

suzansuzi

SENİ ÇOK SEVİYORUMMM CANIM SEVGİLİMM......

Sır_Çiçegi

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah  :nazar:  10 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar:   17 haziran 2012    erkek 
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar: 22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :nazar:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar: 7 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah     :nazar:  4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah      :nazar: 4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar: 13 ağustos 2012
@@@gözde@@@..........Bebisimizi bekliyoruz insallah    :nazar: 18 ağustos 2012
Duygu_58......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :nazar:  23 ağustos 2012

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...