2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

günaydın kıslar  :flowers: bugün miniklerimizin kalp atışalarını duymaya gidicez çok heycanlıyım  :love9: :love9: umarım herşey yolundadır  :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Aralık , 2011, 08:34:49
günaydın kıslar  :flowers: bugün miniklerimizin kalp atışalarını duymaya gidicez çok heycanlıyım  :love9: :love9: umarım herşey yolundadır  :amin:

ayyyy canım hadi inşallah güzel haberlerle gelirsin... bu arada sana da günaydın :)

@@@gözde@@@

inşAllah canım ya  :love9: :love9: bu arada demin fark ettim bebişinle doğum günüm aynı gün bende 10 haziranda doğmuşum  :basardim:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Aralık , 2011, 08:34:49

senin adına sevindim canım rabbim onlara ve sana sağlık versin  :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 26 Aralık , 2011, 08:46:32
inşAllah canım ya  :love9: :love9: bu arada demin fark ettim bebişinle doğum günüm aynı gün bende 10 haziranda doğmuşum  :basardim:

süpermiş :) :)

Deniz gözlüm

Günaydınn tüm yazdıklarım gitti net koptu :-ooo

Hafta sonu kontrolümüz vardı ,ikili test için kan verdim bu hafta sonu çıkacak inşallah sonuçlar.Ense kalınlığı burun kemiği ölçümleri gayet iyi dedi doktor,ikilide güzel çıkacaktır hayırlısı ile dedi  :amin: :nazar:
Heyecan ile sonuçları bekliyoruz ,sağlıklı sıhatli hayırlı evlat olsun inşallah dualarımız bu yönde hepimizin. Cinsiyet için henüz birşey demedi 7 Ocakta tekrar gidicem kontrole ozaman belki söyler

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 26 Aralık , 2011, 09:50:57

Hafta sonu kontrolümüz vardı ,ikili test için kan verdim bu hafta sonu çıkacak inşallah sonuçlar.Ense kalınlığı burun kemiği ölçümleri gayet iyi dedi doktor,ikilide güzel çıkacaktır hayırlısı ile dedi  :amin: :nazar:
Heyecan ile sonuçları bekliyoruz ,sağlıklı sıhatli hayırlı evlat olsun inşallah dualarımız bu yönde hepimizin. Cinsiyet için henüz birşey demedi 7 Ocakta tekrar gidicem kontrole ozaman belki söyler

hadi gözün aydın canım çok sevindim inşallah tahlil sonuçlarında güzel çıkar :amin:
bende muhtemelen 6 ocakta öğreneceğim cinsiyeti beraber duyuru yaparız artık buradan :) :nazar:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 26 Aralık , 2011, 10:00:12

hadi gözün aydın canım çok sevindim inşallah tahlil sonuçlarında güzel çıkar :amin:
bende muhtemelen 6 ocakta öğreneceğim cinsiyeti beraber duyuru yaparız artık buradan :) :nazar:

İnşallah canım inşallah  :hieyt:

<<<peri masalı >>>

sevindim güzel haberlerine inşallah bebişin cinsiyetide belli olur daha çok seviniriz :nazar:

toprakk

Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

<<<peri masalı >>>

toprakk

Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

<<<peri masalı >>>

doktorum temmuz başından itibaren beklicez dedi
bende netten baktım 4 temmuz görünüyor bakalım kısmet 

kelebekkk

Selam kıslarrr, kaç gündür pek bakamadım mide bulantılarım geç de olsa başladı  :sad1: :sad1:
bu sefer olmicak dedim ama yanılmışım  :D
oğlumda sabah öğürtüsü vardı bunda da öğleden sonra bi fenayım yatana kadar bulanıyorum, yemek yiyorum 5 dakika sonra yediğimden bulanıyorum  ;D artık dayanıcas bakalım...

2 ocakta benimde randevum var kalp atışları için çok heyecanlıyım. ikili test yaptıran arkadaşlar sizin de inşallah sonuçlarınız güzel çıkar içiniiz rahat tutun, hahaha diyene bak bi de  :laughing7: :laughing7:

kelebekkk

Alıntı yapılan: lcy - 26 Aralık , 2011, 13:24:06
doktorum temmuz başından itibaren beklicez dedi
bende netten baktım 4 temmuz görünüyor bakalım kısmet

canım o ağustos olmasın sakın  :laughing7: :laughing7: erken doğurmak istemiyosan tabi  :laughing7: