2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: doruk38 - 24 Aralık , 2011, 13:34:27
Alıntı yapılan: lcy - 24 Aralık , 2011, 13:32:40
doktorum söyledi zaten ıhlamur iç mideni rahatlatır dedi :icon_scratch: kötü bişimi yapıyorum ben şimdi

canım ıhlamur olabilir ama diğer bitki çayları hamilelikte yasak dr sormadan içme.
yok güzelim içmeme zaten sadece ıhlamur içiyorum

doruk38

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: doruk38 - 24 Aralık , 2011, 13:50:39
lcy hadi gel canım yaptım bitti   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
geldim geldimmm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ellerine sağlık canım teşekkür ederim

doruk38

gül-i rana

KIZLAR ALLAH RIZASI İÇİN KARDEŞİME DUA EDİN.TEKRAR YOĞUN BAKIMA ALDILAR ÇARŞAMBA GÜNÜ.AKCİĞERLERİNDE ÖDEM OLUŞTU.PAZARTESİYE KADAR UYUTULACAK.PAZARTESİ UYANDIRICAKLAR.BİLİNCİ YERİNDEYSE MAKİNEDEN ÇIKICAK.ALLAH RIZASI İÇİN DUA EDİN DE UYANSIN BİLİNCİ YERİNDE OLSUN.ATLATSIN.SİZİN DUALARINIZ HÜRMETİNE RABBİM ONU BİZE BAĞIŞLASIN.   

gül-i rana

BİR DE KIZLAR BENİ LİSTEDEN ÇIKARIRMISINIZ BEBEĞİM BENİ BIRAKTI.SALI GÜNÜ ALDILAR BEBĞİMİ :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Sır_Çiçegi

cok geçmiş olsun cnm neden aldılar peki kardeşin içinde Allah yardımcısı olsun
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah      10 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah      17 haziran 2012    erkek 
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah       20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah    7 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah        Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah      4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah      4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah    12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah    13 ağustos 2012
@@@gözde@@@..........Bebisimizi bekliyoruz insallah    18 ağustos 2012
Duygu_58......................Bebisimizi bekliyoruz insallah    22 ağustos 2012
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gül-i rana

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 24 Aralık , 2011, 23:02:35
cok geçmiş olsun cnm neden aldılar peki kardeşin içinde Allah yardımcısı olsun

SAOL CANIM .8. HAFTADA KALBİ DURMUŞ.2 HAFTA ÖLÜ KALMIŞ İÇİMDE ALDILAR İŞTE SALI GÜNÜ.KARDEŞİME DUA EDİN NE OLUR.İSMİ ALİ.ÇOK İHTİYACIMIZ VAR :amin:

Sır_Çiçegi

Allah yardımcınız olsun cnm rabbim şafi ismi ile şifa werir inş. kardeşine
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melekdiliyorum

Slm arkadaşlar, bende yeni hamileyim.
Nasipse 16 ağustosta gelecek bebeğimiz...
Güli rana Rabbim sana ve kardeşine şifalar versin canım...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gül-i rana - 24 Aralık , 2011, 22:59:40
KIZLAR ALLAH RIZASI İÇİN KARDEŞİME DUA EDİN.TEKRAR YOĞUN BAKIMA ALDILAR ÇARŞAMBA GÜNÜ.AKCİĞERLERİNDE ÖDEM OLUŞTU.PAZARTESİYE KADAR UYUTULACAK.PAZARTESİ UYANDIRICAKLAR.BİLİNCİ YERİNDEYSE MAKİNEDEN ÇIKICAK.ALLAH RIZASI İÇİN DUA EDİN DE UYANSIN BİLİNCİ YERİNDE OLSUN.ATLATSIN.SİZİN DUALARINIZ HÜRMETİNE RABBİM ONU BİZE BAĞIŞLASIN.   

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten. Allah sana sabır kardeşinede şifalar versin inşallah

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: melekdiliyorum - 25 Aralık , 2011, 23:07:01
Slm arkadaşlar, bende yeni hamileyim.
Nasipse 16 ağustosta gelecek bebeğimiz...
Güli rana Rabbim sana ve kardeşine şifalar versin canım...

Çok tebrik ediyorum allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

(A)yşe (D)eniz (A)da

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  10 Haziran 2012
--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012   :binkybaby: erkek  :binkybaby:
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
toprakk.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 13 ağustos 2012
melekdiliyorum...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 16 ağustos 2012
@@@gözde@@@...........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012
Duygu_58......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 22 ağustos 2012