2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

doruk38

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 24 Aralık , 2011, 13:06:37
nasılsın cnm hamilelik nasıl :)

:igrenc: :igrenc: :igrenc: iyi gibi canım çok şükür şikayetim yok. ama hiç bir şey yiyemiyorum her şeyden tiksindim sanırım. bir şey yiyemediğim için endişeleniyorum. sen nasılsın nasıl gidiyo hamilelik ?

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: doruk38 - 24 Aralık , 2011, 13:09:44
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 24 Aralık , 2011, 13:06:37
nasılsın cnm hamilelik nasıl :)

:igrenc: :igrenc: :igrenc: iyi gibi canım çok şükür şikayetim yok. ama hiç bir şey yiyemiyorum her şeyden tiksindim sanırım. bir şey yiyemediğim için endişeleniyorum. sen nasılsın nasıl gidiyo hamilelik ?

neden endişeleniyorsun cnm :) bi turşu yedigimde kötü oluyorum o kadar yoksa iyiyim :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 24 Aralık , 2011, 13:08:56
Alıntı yapılan: lcy - 24 Aralık , 2011, 13:07:25
TÜNAYDIN HANIMLAR  :)

hoş geldin cnm nasılsın hamilelik nasıl :)

BİLİMYORUM Kİ YA MİDEM ÇOK KÖTÜ SABAHTAN BERİ KENDİME GELEMEDİM HİÇ BİR ŞEY YİYEMİYORUM İŞTAH SIFIR :igrenc:

Sır_Çiçegi

ben cok fenayım kızlar habire yiyorum 1 kilo almışım
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

ben bişi yiyemiyorum inan yemek isterdim bebeğime zarar vermiyorumdur inşallah  :amin:

Sır_Çiçegi

cnm bebekilk 3 ay senin kanından beslenir yani senin depholadıgın vitaminleri kullanır 3 aydan sonra yediginle beslenir
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 24 Aralık , 2011, 13:20:24
cnm bebekilk 3 ay senin kanından beslenir yani senin depholadıgın vitaminleri kullanır 3 aydan sonra yediginle beslenir
desene biraz daha olsun rahat şimdilik ama düzelirmi bilmiyorum ki inşallah böyle gitmez :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: lcy - 24 Aralık , 2011, 13:18:20
ben bişi yiyemiyorum inan yemek isterdim bebeğime zarar vermiyorumdur inşallah  :amin:

bende aynen böyleyim. kendimi hiç düşünmüyorum ama bebeğim için endişeleniyorum. inşallah güzel güzel beslenip büyyordur  :amin:

Sır_Çiçegi

üzülmeyin kızlar rabbim besler bebişlerimizi :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

birde denemdiğim bişi kalmadı nerdeyse zorlada olsa bitki çayı içiyorum ama banamısın demiyor birde benim su oranım düşükmüş su iç dedi doktorum ama nerde gitmiyor içemiyorum :igrenc:

doruk38

Alıntı yapılan: lcy - 24 Aralık , 2011, 13:28:21
birde denemdiğim bişi kalmadı nerdeyse zorlada olsa bitki çayı içiyorum ama banamısın demiyor birde benim su oranım düşükmüş su iç dedi doktorum ama nerde gitmiyor içemiyorum :igrenc:

canım bitki çayları içme. hamilelikte bitki çayı içilmiyo yada dr tavsiyesi ile içmelisin

Sır_Çiçegi

Allah yardımcınız olsun kılzar doktorunuza sormadan bişe yapmayın
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

doktorum söyledi zaten ıhlamur iç mideni rahatlatır dedi :icon_scratch: kötü bişimi yapıyorum ben şimdi

doruk38

Alıntı yapılan: lcy - 24 Aralık , 2011, 13:32:40
doktorum söyledi zaten ıhlamur iç mideni rahatlatır dedi :icon_scratch: kötü bişimi yapıyorum ben şimdi

canım ıhlamur olabilir ama diğer bitki çayları hamilelikte yasak dr sormadan içme.

doruk38

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 24 Aralık , 2011, 13:32:07
Allah yardımcınız olsun kılzar doktorunuza sormadan bişe yapmayın

aminn canım. az önce öğlen yemeği hazırlamış annem bişiler yapmış sağolsun. ama sadece 1 yaprak marol yiye bildim. onuda ekmekle yedim tutsun diye